داستان کوتاه پیرزن و خدا

داستان کوتاه پیرزن و خدا

داستا‌های کوتاه معمولا طرفداران بسیار زیادی در بین بانوان دارند زیرا در یک زمان کوتاه یک مفهموم و یا پیام مفید را به خواننده می‌رسانند. علاوه بر این داستان کوتاه‌ها بسیار سرگرم کننده هستند و خیلی از افراد اوقات فراغت خود را با خواندن داستان کوتاه‌ها سپری می‌کنند. در این مطلب از مجله صورتی‌ها برای شما داستان کوتاه پیرزن و خدا را آماده کرده‌ایم که امیدواریم آن را بپسندید. با ما همراه باشید.

داستان کوتاه پیرزن و خدا

داستان کوتاه پیرزن و خدا

پیرزن با تقوایی در خواب خدا را دید و به او گفت: خدایا، من خیلی تنها هستم، آیا مهمان خانه من می‌شوی؟

خدا قبول کرد و به او گفت که فردا به دیدنش خواهد آمد.

پیرزن از خواب بیدار شد، با عجله شروع به جارو کردن خانه کرد. رفت و چند نان تازه خرید و خوشمزه‌ترین غذایی را که بلد بود، پخت. سپس نشست و منتظر ماند.

چند دقیقه بعد در خانه به صدا در آمد. پیرزن با عجله به طرف در رفت و آن را باز کرد. پشت در پیرمرد فقیری بود. پیرمرد از او خواست تا غذایی به او بدهد. پیرزن با عصبانیت سر فقیر داد زد و در را بست.

نیم ساعت بعد باز در خانه به صدا درآمد. پیر زن دوباره در را باز کرد. این بار کودکی که از سرما می لرزید از او خواست تا از سرما پناهش دهد. پیر زن با ناراحتی در را بست و غرغرکنان به خانه برگشت.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

داستان کوتاه قیمت تجربه

[/box]

داستان کوتاه پیرزن و خدا

داستان کوتاه پیرزن و خدا

نزدیک غروب بار دیگر در خانه به صدا درآمد. این بار پیرزن مطمئن بود که خدا آمده، پس با عجله به سوی در دوید. در را باز کرد ولی این بار نیز زن فقیری پشت در بود. زن از او کمی پول خواست تا برای کودکان گرسنه‌اش غذایی بخرد. پیرزن که خیلی عصبانی شده بود، با داد و فریاد، زن فقیر را دور کرد.

شب شد ولی خدا نیامد. پیرزن ناامید شد و رفت که بخوابد و در خواب بار دیگر خدا را دید. پیر زن با ناراحتی به خـدا گفت: خدایـا، مگر تو قول نداده بودی که امـروز به دیـدنم مـی‌آیی؟

خدا جواب داد: بله، ولی من سه بار به خانه‌ات آمدم و تو هر سه بار در را به رویم بستی!

امیدواریم این داستان کوتاه مورد پسند شما قرار گرفته و برای شما مفید واقع شود.

1 دیدگاه برای “داستان کوتاه پیرزن و خدا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.