داستان کوتاه درخت مشکلات

داستان کوتاه جدید درخت مشکلات

داستا‌های کوتاه طرفداران بسیار زیادی دارد زیرا در یک زمان کوتاه یک مفهموم و یا پیام مفید را می‌رساند. علاوه بر آن بسیار سرگرم کننده نیز هست و خیلی از افراد اوقات فراغت خود را با خواندن داستان کوتاه سپری می‌کنند. در این مطلب ، مجله صورتی‌ها برای شما داستان کوتاه جدید درخت مشکلات را آماده کرده است. با ما همراه باشید.

داستان کوتاه جدید درخت مشکلات

داستان کوتاه جدید درخت مشکلات

داستان کوتاه جدید درخت مشکلات :

نجار، یک روز کاری دیگر را هم به پایان برد . آخر هفته بود و تصمیم گرفت دوستی را برای صرف نوشیدنی به خانه‌اش دعوت کند.موقعی که نجار و دوستش به خانه رسیدند.قبل از ورود ، نجار چند دقیقه در سکوت جلو درختی در باغچه ایستاد …..

بعد با دو دستش ، شاخه‌های درخت را گرفت. چهره اش بی درنگ تغییر کرد. خندان وارد خانه شد، همسر و فرزندانش به استقبالش آمدند ، برای فرزندانش قصه گفت ، و سپس با دوستش به ایوان رفتند تا نوشیدنی بنوشند. از آنجا می توانستند درخت را ببینند. دوستش دیگر نتوانست جلو کنجکاوی‌اش را بگیرد، و دلیل رفتار نجار را پرسید. نجار گفت :

– آه این درخت مشکلات من است. موقع کار ، مشکلات فراوانی پیش می‌آید ، اما این مشکلات مال من است و ربطی به همسر و فرزندانم ندارد. وقتی به خانه می‌رسم ، مشکلاتم را به شاخه‌های آن درخت می‌آویزم. روز بعد ، وقتی می‌خواهم سر کار بروم ، دوباره آن‌ها را از روی شاخه بر می‌دارم. جالب این است که وقتی صبح به سراغ درخت می‌روم تا مشکلاتم را بردارم ، خیلی از مشکلات ، دیگر آنجا نیستند ، و بقیه هم خیلی سبکتر شده‌اند…

6 دیدگاه برای “داستان کوتاه درخت مشکلات

  1. یسنا گفته:

    داستاناتون واقعا عالیه…..لطفا بیشتر از اینا بزارین….مرسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.