داستان کوتاه بهترین اتومبیل

داستان کوتاه بهترین اتومبیل

با یک داستان کوتاه جدید و جالب خدمت شما دوستان هستم اسم این داستان کوتاه ، داستان کوتاه بهترین اتومبیل است که خواندن آن را به همه توقیه می‌کنم.

سخن زیبایی از این داستان کوتاه: اگر بدانید چه می‌خواهید، آن‌گاه راهی برای رسیدن به آن پیدا خواهید کرد. پس هدف خود را مشخص کنید و به سوی موفیقت روانه شوید.

باهم بخوانیم: داستان کوتاه بهترین اتومبیل

داستان کوتاه بهترین اتومبیل

داستان کوتاه بهترین اتومبیل :

سال‌ها پیش هنری فورد تصمیم به ساخت موتوری گرفت که امروزه به (V-8‏) معروف است. او می‌خواست موتوری بسازد با هشت سیلندر که همه‌ی سیلندرها در یک بلوک قرار بگیرند.
همه‌ی مهندسین یک صدا گفتند که امکان ندارد بتوان هشت سیلندر گازوئیلی را در یک بلوک جا داد.
فورد گفت: «هر طور شده آن را بسازید.»
و آن‌ها جواب دادند: «ولی امکان ندارد.»
فورد دستور داد: «بروید سرکار و تا موفق نشدید، دست از کار نکشید. مهم نیست چقدر طول بکشد.»
مهندسین مشغول کار شدند، چاره‌ای هم نداشتند، چرا که ممکن بود کارشان را از دست بدهند. بعد از گذشت شش ماه هنوز موفقیتی حاصل نشده بود. شش ماه دیگر هم بدون کمترین موفقیتی گذشت. هرچه بیشتر سعی می‌کردند، ‏بیشتر مطمئن می‌شدند که ساخت آن کاری غیرممکن است.
آخر سال فورد برای بررسی چگونگی پیشرفت کار به سراغ مهندسین خود رفت. آن‌ها بار دیگر به او گفتند که این کار غیرممکن است، ولی او جواب داد: «به کارتان ادامه دهید. من می‌خواهم این کار انجام شود و باید بشود.»
آخر چه شد؟
خب، البته که آن کار غیرممکن نبود. اتومبیل فورد (V-8‏)، بهترین و موفق‌ترین اتومبیل شناخته شد و باعث شد که کمپانی هنری فورد سال‌ها از اصلی‌ترین رقبای خود پیشی بگیرد.
فورد اندیشه‌ی مثبت خود را به کار گرفته بود. شما نیز این قدرت را دارید. اگر ‏شما هم مثل فورد از طرف مثبت طلسم خود استفاده کنید، می‌توانید چیزهای غیرممکن را به واقعیت مبدل کنید. اگر بدانید چه می‌خواهید، آن‌گاه راهی برای رسیدن به آن پیدا خواهید کرد.

2 دیدگاه برای “داستان کوتاه بهترین اتومبیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.