حرف‌هایی که زنان نمی‌توانند به همسرشان بگویند!

حرفای نگقته‌ی زنان به مردان

حرفای نگقته‌ی زنان به مردان :

برخلاف تصور عمومی که خانم‌ها همه چیز را به همسر خودشان می‌گویند ، این گونه نیست و خیلی از حرف‌های خانم‌‌ها توی دلشان می‌ماند و به زبان نمی‌آورند. چون فکر می‌کنند شنیدن بعضی از حرف‌ها همسرشان را ناراحت می‌کنند و به غیرت مردانه‌شان آسیب می‌زند. ولی دوست دارند مردان خوشان این رازها را بدانند و همیشه خاطرشان نگه دارند. همانطور که مردان احتیاج دارند که خانم‌ها درکشان کنند ، خانم‌ها نیز به شدت نیاز دارند که درک شوند.

در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها ، درد و دل‌های خانم‌ها وحرفای نگقته‌ی زنان به مردان برای شما مطرح می‌کنیم که نمی‌توانند به زبان بیاورند شما چطور؟ اگر پیشنهادی برای گفتن این حرف‌ها دارید از طریق کامنت اعلام کنید تا بقیه افراد نیز ار نظرات و تجربه‌های شما بهره‌مند شوند.

حرفای نگقته‌ی زنان به مردان

حرفای نگقته‌ی زنان به مردان

همسرتان دوست دارد که مثل یک مرد جذاب زیبا به نظر برسید

اکثرا همه خانم‌ها علاقه دارند که همسرشان را به دوستان و اقوام نشان دهند، علاوه بر این که  می‌خواهند همسرشان باطن خوبی داشته باشد باید ظاهر آراسته و مرتبی هم داشته باشد. ممکن است خانم‌ها نتوانند مستقیم به شما چیزی بگویند چون آن‌ها نگران برداشت شما از این حرفشان هستند.

همه خانم‌ها دوست دارند که مثل یک شاهزاده باشند

در واقع باید بگوییم جایگاه آقایان این حس خاص را برای خانم‌ها به وجود می‌آورد ، اما به طور مستقیم چیزی نمی‌گویند، بنابراین آقایان مثل یک شاهزاده با خانم‌ها رفتار کنند تا آن‌ها احساس خوبی پیدا کنند. استفاده از کلمات مناسب ، هدیه دادن ، خوردن شام دلپذیر برای خانم‌ها لذت‌بخش است.

خواستگارانی قبل از شما داشتند

افراد زیادی قبل از شما خواستگار همسرتان بوده‌اند اما آن‌ها چیزی در مورد خوشتیپ بودن و موقعیت آن‌ها به شما نمی‌گویند که شما احساس تک بودن کنید ، شما هم نباید در مورد تجربه‌های قبلی خود صحبت کنید.

همسرتان به تنهایی نیاز دارد

همه خانم‌ها بعضی اوقات نیاز به تنهایی دارند ، اگر زمانی را با دوستان خود سپری کردند و یا با کار دیگری مشغول شدند ، با آن‌ها برخورد نکنید و اوقات فراغتی را در اختیارشان بگذارید حتی اگر درخواست نکردند.

بـرخـلاف زنـان کـه اسـاتـیـد مـسـلم هـنـر دوپــهلوگری هستـندزنان همیشه دوست دارند دوپهلو صحبت کنند ، ولی اکثر مـردان آن چه که مقصودشان است را می‌گـویند و آنچه را که می‌گویند مقصودشان است. صحـبـتـ‌های مردان رک و راست و بی پرده می‌باشد. از طـرف دیگر زنان بخصوص هنگام گفتگو اکثر زیرک‌ و پیچیده هستند. به همین خاطر است که تفسیر زبان جسـمانـی زنان دارای اهمیت زیادی است.

خانم‌ها همیشه از طریق زبان جسمانی خود در حال ساطع نمودن علائمی هستند که نمایانگر اندیشه و خواسته‌شان در آن هنگام است. تنها راه حل، رمز گشایی این علائم میباشد، که بخصوص در روزهای آغازین آشنایی که هنوز یکدیگر را نمی شناسید، مفید خواهد بود.

نظرتان را در مورد مطلب حرفای نگقته‌ی زنان به مردان برای ما کامنت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.