جن همسری: کارشناس مذهبی می‌گوید ازدواج با جن و بچه‌دارشدن امکان‌پذیر است! (ویدیو)

جن همسری

انتشار ویدیویی از یک کارشناس مذهبی که در مورد جن همسری صحبت کرده بود سرو صدای فراوانی را در شبکه‌های مجازی به پا کرد. در این ویدیو حجت الاسلام رضا محمدی در مورد ازدواج با جن و بچه دار شدن از آن سخن می‌گوید. در این مطلب شما هم ویدیو مربوط به جن همسری مشاهده خواهید کرد و هم داستانی از ازدواج یک مرد عرب با اجنه را خواهید خواند.

جن همسری و ازدواج با جن

جن همسری

این ویدیو که در ادامه خواهید دید از شبکه ماهواره‌ای ولایت برداشته شده است. در این ویدیو حجت الاسلام رضا محمدی، کاشناس موضوعات مذهبی در مورد جن همسری و ازدواج با اجنه صحبت می‌کند.

در ابتدا مجری در مورد جن همسری و ازدواج با جن سوال می‌کند و حجت الاسلام رضا محمدی در جواب می‌گوید که ازدواج با اجنه امکان پذیر بوده ولی به شدت خطرناک است و در نهایت نیز به هلاک فرد منجر خواهد شد.

در ادامه مجری در مورد بچه دار شدن از جنه سوال می‌کند که این کارشناس مذهبی در این مورد نیز می‌گوید:

امکانش هست!!

در ادامه این ویدیو را مشاهده کنید.

ویدیو سخنان کارشناس مذهبی در مورد ازدواج با اجنه

داستان عجیب ازدواج مرد عرب با جن

این داستان نیز در زمان خود جنجال‌های زیادی به پا کرد. داستان به این صورت است که یک مرد عرب ادعا کرد که ۲۳ سال است با یک جن مونث ازدواج کرده است. وی نام این جن را میمونه اعلام کرده است و می‌گوید که این ازدواج ۲۳ سال ب طول انجامیده است و هدف از آن نیز کسب و مال و ثروت بوده.

وی می‌گوید که بانی این ازدواج یک جادوگر نیجریه‌ای بوده است. البته بعدا مشخص شد که این جادوگر سر مرد عرب کلاه گذاشته و پول‌های او را بالا کشیده است.

ارتباط با جن از نظر اسلام

خداوند متعال در سوره مبارکه جن و در آیه ۶ به این صورت می‌فرماید که:

«و انه کان رجال من الانس یعوذون برجال من الجن فزادوهم رهقاً؛» و این که مردانی از بشر به مردانی از جن پناه می‏‌بردند و آن‌‏ها سبب افزایش گمراهی و طغیان می‏‌شوند.

پس بنا به این گفته‌ها جن چه مؤمن و چه کافر با انسان ارتباط برقرار می‏‌کنند و این موضوع به صراحت در قرآن و روایات و حکایات نیز وارد شده است.

ویدیو مربوط به جن همسری را مشاهده کرده و نظر اسلام را نیز در این مورد دانستید. نظر شما در این مورد چیست؟ آیا نیاز است که این چنین مسائلی در شبکه‌های تلویزیونی مطرح شود؟

8 دیدگاه برای “جن همسری: کارشناس مذهبی می‌گوید ازدواج با جن و بچه‌دارشدن امکان‌پذیر است! (ویدیو)

  1. فاطـــمه گفته:

    مطمئنی؟؟؟؟والا من تا حالا موفق به دیدن جن از نزدیک نشدم،ولی مث اینکه یه سریا حتی ازدواجم باهاش میکنن!!!!!!شاید تو خیالاتشونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.