جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی

جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی

جملات برایان تریسی

زندگی پر از مسائل و مشکلات متعدد است که هر شخصی با توجه با تجربیات خود سعی در برطرف کردن مشکلات خود می‌کند ولی نمی‌داند که اگر از تجارب دیگران نیز استفاده کند بهترین جواب را خواهد گرفت. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی را برای شما آماده کرده‌ایم جملات برایان تریسی اغلب در مورد موفقیت و خودسازی است که امیدواریم با خواندن این جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی به ابعاد دیگری از زندگی بنگرید.

جملات مثبت برایان تریسی

جملات برایان تریسی

۱) شما همان شخصی می‌شوید که اکثر اوقات به آن فکر می‌کنید. همه اعمال و کارهایی که در محیط بیرون انجام می‌دهید براساس چیزی است که در محیط درونی خود به آن فکر می‌کنید و همه پیشرفت‌های شخصی درعملکرد‌ها ناشی از پیشرفت شما در زمینه درک درونی خود خواهد بود. بنابراین همه چیز از درون شما شروع می‌شود
و بعد بازتاب پیدا می‌کند.

۲) ‌ یکی از بهترین راه‌هایی که به شما در جهت بازاندیشی دقیق‌تر کمک می‌کند، یادداشت‌برداری از تمام جزئیات هر موقعیت است. به هنگام نوشتن تفکرات انگار اتفاقی شگفت‎انگیز رخ می‌دهد.  هر چه جزئیات را با ظرافت بیشتری بنویسید، به فردی آرام‌تر، منطقی‌تر، کارآمدتر مبدل می‌شوید. در بسیاری از اوقات، راه درست انجام یک کار، به هنگام نوشتن جزئیات آن به ذهن‌تان خطور می‌کند.

۳) زندگی هم‌چون قفلی پیچیده است؛ تنها کاری که باید بکنیم این است که شماره‌های درست و ترتیب درست آن‌ها را پیدا کنیم تا بتوانیم هرآنچه می‌خواهیم، به دست آوریم.

۴) ایستادگی در برابر سختی‌ها در شما اعتماد به نفس ایجاد می‌کند و توانایی شما را نیز افزایش می‌دهد.

۵) هرگز تسلیم نشوید وقتی مشکلی رخ می‌دهد وقتی جاده سربالایی است وقتی پول کم و بدهی زیاد است وقتی دلت می‌خواهد لبخند بزنی اما مجبوری که آه بکشی وقتی تحت شرایط فشار و خفقان هستی نفس بکش اما تسلیم نشو! زندگی سرشار از فراز و نشیب است ما می‌دانیم و لمسش می‌کنیم بارها شکست می‌خوریم و وقتی که باید تلاش کنیم دست از کار و تلاش برمی‌داریم اگر پیشرفت کند است هرگز تسلیم نشوید موفقیت شاید در یک قدمی شما باشد در مقابل شدیدترین ضربات به نبرد ادامه بدهید در بدترین شرایط است که نباید تسلیم شوید.

جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی

جملات برایان تریسی

۶) هر چیزی که ذهن خود را به آن مشغول سازید در زندگی واقعیت پیدا می‌کند بنابراین باید فکر خود را بر چیزهایی متمرکز کنید که در زندگی واقعا‍ً طالب آن هستید!

۷) در کوچه‌ای چهار خیاط مغازه داشتند. همیشه با هم بحث می‌کردند. یک روز، اولین خیاط یک تابلو بالای مغازه‌اش نصب کرد. روی تابلو نوشته شده بود:«بهترین خیاط شهر» دومین خیاط روی تابلوی بالای سردر مغازه‌اش نوشت:«بهترین خیاط کشور» سومین خیاط نوشت:«بهترین خیاط دنیا» چهارمین خیاط وقتی با این واقعه مواجه شد روی یک برگه کوچک با یک خط کوچک نوشت:«بهترین خیاط این کوچه» قرار نیست دنیای‌مان را به شکلی غیر واقعی بزرگ کنیم تا آن‌جا که در آن گم شویم.، در همان دنیایی که هستیم می‌توانیم خودمان را بزرگ کنیم.

۸) افراد موفق دنبال کمک به دیگران هستن… ناموفق‌ها می‌گن، چی به من می‌رسه؟!

۹) دنیا پر از افرادی است که منتظرند کسی از راه برسد و به آن‌ها انگیزه دهد تا به فردی تبدیل شوند که آرزو دارند. مسئله این است که هیچ نجات‌دهنده‌ای نیست! این افراد منتظر رسیدن اتوبوس ایستاده‌اند ، اما در خیابانی که هیچ اتوبوسی از آن نمی‌گذرد در نتیجه، اگر این اشخاص مسئولیت زندگی خود را بر عهده نگیرند و خود را تحت فشار قرار ندهند، ممکن است برای همیشه منتظر بمانند ، و این کاری است که اکثر مردم انجام می‌دهند.

۱۰) به این فکر نکنید که چه روزهایى را از دست دادید به این بیندیشید که چه روزهایى را نباید از دست دهید و امروز زندگی‌تان را با افکار گذشته تباه نکنید !!

جملات انرژی مثبت برایان تریسی

جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی

۱۱) هر چیزی که ذهن خود را به آن مشغول سازید در زندگی واقعیت پیدا می‌کند.  هر چیزی که روی آن تمرکز کنید و مرتبا‍ً به آن فکر کنید، در زندگی واقعی شکل می‌گیرد و گسترش پیدا می‌کند. بنابراین باید فکر خود را بر چیزهایی متمرکز کنید که در زندگی واقعا‍ً طالب آن هستید!

۱۲) فراموش نکنیم که شکر نمی‌تواند چای را شیرین کند و حرکت قاشق چای‌خوری است که باعث شیرینی چای می‌شود ،پس “زندگی با عمل معنا پیدا می‌کند”

جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی

۱۳) دست‌یابی به موفقیت فقط زمانی امکان‌پذیر است که بتوانید بر تمایل طبیعی خود به انجام کارها به سریع‌ترین و راحت‌ترین حد ممکن غلبه کنید. موفقیت پایدار فقط زمانی ممکن است که بتوانید خود را ملزم به رعایت نظم و انضباط و سخت کوشی طولانی مدت کنید.

۱۴) با یک مدیریت زمان عالی، کیفیت زندگی‌تان بهتر می‌شود و برای افراد و چیزهایی که از آن‌ها لذت می‌برید، فرصت بیشتری به دست می‌آورید.

۱۵) یک زندگی خوب و درخشان مجموعه‌ای از هزاران تلاش و ایثاری است که هیچ‌کس از آن باخبر نیست. مردان بزرگ از ارتفاعاتی که فتح کرده‌اند حفاظت می‌کنند، جاهایی که یک شب به آن نرسیده‌اند. اما هنگام شب در حالی که همراهان‌شان خفته‌اند باز هم به تلاش خود برای پیشروی ادامه می‌دهند.

۱۶) اگر هر شب به جای تماشای تلویزیون، پانزده دقیقه مطالعه کنید، سالی حدود پانزده کتاب را می‌خوانید. اگر روزی پانزده دقیقه ادبیات کلاسیک بخوانید، در مدت هفت سال، صد کتاب بزرگ ادبیات کلاسیک را خوانده‌اید. این‌گونه تبدیل به یکی از باسوادترین افراد در نسل خود می‌شوید. همه این‌ها با پانزده دقیقه مطالعه قبل از خواب حاصل می‌شود.

جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی را مطالعه کردید. امیدواریم شما نیز از این جملات لذت برده باشید.

7 دیدگاه برای “جملات کوتاه و مثبت از برایان تریسی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.