جملات و سخنان زیبا از زبان شکسپیر

جملات و سخنان شکسپیر

سخنان و جملات شکسپیر

در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران عزیز جملات و سخنان شکسپیر را که یکی از بزرگان است را آماده کرده‌ایم. جملات زیبایی از این شخصیت بزرگ ثبت شده که امیدواریم از خواندن این جملات و سخنان شکسپیر انرژی تازه و مثبتی را دریافت کنید و بتوانید مسیر زندگی خود را تغییر دهید. با ما همراه باشید.

جملات و سخنان شکسپیر

۱) چیزی که زن دارد و مرد را….. تسخیـر می‌کند: مهـــربانی اوست، نه سیمـای زیبـــایش…..!

۲) هرازگاهی برای آن‌که دوستش می‌داری نشانه‌ای بفرست تا به یادش آوری که هنوز برایت عزیز است و این آن نشانه است…

۳) سه جمله برای کسب موفقیت: الف) بیشتر از دیگران بدانید. ب) بیشتر از دیگران کار کنید. ج) کمتر انتظار داشته باشید.

۴) شخصیت منو با برخوردم اشتباه نگیر… شخصیت من چیزیه که من هستم. اما برخورد من بستگی داره به این‌که تو کی هستی.

۵) دخترها مثل سیب، روی درخت هستند. بهترین‌شون روی بالاترین قسمتند. مردها بهترین رو نمی‌خوان، چون می‌ترسن در ازای به دست آوردن‌شان آسیب ببینند. در عوض آن‌هایی که روی زمین افتاده، و زیاد خوشمزه نیستند رو انتخاب می‌کنند. شاید چون آسان به‌دست می‌آن. به همین دلیل سیب‌های قله درخت فکر می‌کنند که مشکل از اون‌ها است. در حالی که اون‌ها فقط بزرگ هستند. در حقیقت باید صبورری کنند تا مرد درست از راه برسه و شهامت چیدن سیب از قله درخت رو داشته باشه.
نباید برای این‌که کسی به ما دست‌یابی پیدا کنه، مثل سیب‌های به زمین افتاده بشیم، کسی که عاشق ما باشه، برای به‌دست آوردن ما همه کاری انجام می‌ده.

جمله ششم از جملات و سخنان شکسپیر:  دنیا هم که از آن تو باشد تا زمانی که درون قلب یک زن جایی نداشته باشی تا درون آوازهای عاشقانه زنی زندگی نکنی و سهمی از دلشوره‌های زنی نداشته باشی فقیرترین مردی!

جملات و سخنان شکسپیر در مورد عشق

جملات و سخنان شکسپیر

۷) خدا عشق را به شما هدیه نداد تا آن را در قلب خویش نگه دارید؛  عشقی که ابراز نشود، عشق نیست…

۸) من همیشه احساس شادی می‌کنم. می‌دونی چرا؟  چون هیچ چیزی از هیچ کسی توقع ندارم. انتظارات همیشه آسیب‌زا هستند. زندگی کوتاه است. پس زندگی خودت رو دوست داشته باش. شاد باش و لبخند بزن. فقط واسه خودت زندگی کن و قبل از صحبت کردن گوش بده، قبل از نوشتن فکر کن، قبل از مصرف کردن به دست بیار، قبل از بخشیدن فراموش کن، قبل از صدمه زدن احساس کن، قبل از متنفر شدن دوست داشته باش، قبل از رها کردن تلاش کن، و قبل از مردن زندگی کن.

۹) مهم نیست اگر انسان برای کسی که دوستش دارد غرورش را از دست بدهد.. امــا فاجعه است اگر برای حفظ غرور کسی را که دوست دارد از دست بدهد…

جمله آخر از جملات و سخنان شکسپیر: وقتی می‌توانستم صحبت کنم، گفتن: گوش کن… وقتی می‌تونستم بازی کنم، مرا کار کردن آموختند… وقتی کاری پیدا کردم، ازدواج کردم… وقتی ازدواج کردم، بچه‌ها آمدند… وقتی آن‌ها را درک کردم، مرا ترک کردند…!!! وقتی یاد گرفتم چگونه زندگی کنم، زندگی تمام شد…!

امیدواریم با خواندن این جملات و سخنان شکسپیر راه تازه‌ای در زندگی خود باز کنید.

6 دیدگاه برای “جملات و سخنان زیبا از زبان شکسپیر

  1. زندگی گفته:

    عالی بود خیلی خیلی ممنون
    اگه میشه جملاتی از انشتین و مادر ترزا هم بزارید ?????

  2. ناجی گفته:

    سلام جملات عالی اند.ولی بدون منبع ارزشی ندارند.لطفااصل منبع مکتوب متعلق به شکسپیرکه ازآن برداشت شده رابه عنوان مرجع بنویسید.ممنون که اهمیت میدهید.?

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.