جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی

جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی

خواندن جملات مثبت و استفاده از عکس‌های انرژی مثبت در زندگی برای روح و جسم بسیار مفید است در این مطلب از بخش انرژی مثبت مجله می‌خواهیم جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی را برای شما عزیزان ارائه دهیم. همراه ما باشید. این جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی را بخوانید تا انرژی مثبت شما اقزایش یابد.

جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی

جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی

۱) به هنگام خواب ، در آرامش بخوابید و یقین داشته باشید که فرآیند زندگی پشتیبان شماست و از شادمانی شما مراقبت می‌کند.

۲) آنچه اکنون برای اعتقاد و اندیشیدن و گفتن انتخاب می‌کنید، لحظه‌ی بعد ، روز بعد ، ماه بعد و سال بعد را خواهید آفرید.

۳) مشیت بر این بوده که متفاوت باشیم،اگر بتوانیم این را بپذیریم ، دیگر رقابت و مقایسه پیش نمی‌آید. سعی در شبیه دیگری بودن ، چروک کردن ، روح است ، به این سیاره آمده‌ایم تا نشان دهیم که «ما» چه کسانی هستیم.

۴) تایید و پذیرش خویشتن در این لحظه، شاه کلید ایجاد دگرگونی‌های مثبت در همه‌ی زمینه‌های زندگی است.

۵) به هدایت باطنی خود اعتماد کنید و یقین بدارید که آنچه دانستنش برای شما لازم است ، برای شما آشکار خواهد کرد.

۶) ذهن شما مانند ابزار و وسیله‌ای است که می‌توانید به هر طریق که دوست دارید ، آن را بکار بگیرید.

۷) چه باور کنید و چه نه ، ما اندیشه‌های خود را انتخاب می‌کنیم. شاید از روی عادت ، آنقدر به اندیشه‌ای فکر کنیم که دیگر متوجه نشویم خودِ ما آن اندیشه را انتخاب می‌کنیم اما انتخاب نخستین ، با خود ما بوده است.

۸) تن ما مانند هر چیز دیگر زندگی ، بازتاب اندیشه‌ها و اعتقادات درونی ماست. اگر به خود فرصت گوش کردن بدهیم ، می‌بینیم که تن همواره با ما سخن می‌گوید هر سلول تن شما، به هر اندیشه‌ای که در سر دارید و به هر کلامی که بر زبان می‌آورید، پاسخ می‌دهد.

۹) ذهن ما آینده‌ی ما را می‌آفریند. اگر در زمان حال ، در زندگیمان چیزی ناخوشایند است، باید با بکار گرفتن ذهن خود، این وضعیت را دگرگون سازیم و از همین لحظه می‌توانیم این دگرگونی را آغاز کنیم.

۱۰) تنها راه عوض کردن دیگران این است که نخست خودِ ما عوض شویم. الگو‌های خود را عوض کنید تا ببینید که «آن‌ها» نیز متفاوت شده‌اند.

لطفا نظر خود را در مورد جملات تاکیدی مثبت برای سلامتی برای ما کامنت کنید ♥♥♥

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.