جملات انگیزشی برای موفقیت

جملات انگیزشی برای موفقیت

جملات انگیزشی برای موفقیت

وقتی به کلمه موفقیت فکر می‌کنید مطمئنا دو لیست از موفقیت‌هایی که به آن‌ها رسیده‌اید و موفقیت‌هایی که به آن‌ها نرسیده‌اید در ذهنتان مرور می‌شود و موفقیت‌هایی که به آن‌ها دست یافته‌اید شما را خوشحال می‌کند و موفقیت‌هایی که موفق به رسیدن نشده‎اید به شما تجارب زیادی را یاد‌اوری می‌کند ولی باید این را بدانید که رسیدن به موفقیت بدون تلاش و شکست حاصل نمی‌شود. شما برای رسیدن به موفقیت نیاز به نیروهای محرکه‌ای دارید که شما را به سوی مسیری که در آن هستید هدایت کنید. پس با مجله زنانه و دخترانه صورتی‎ها همراه باشید تا در این مطلب از مجله جملات انگیزشی برای موفقیت را بخوانید و همیشه به موفقیت‌های بزرگ و کوچک دست یابید.

جملات انگیزشی برای موفقیت

۱) تو برنده یا بازنده متولد نشده‌ای.. تو متولد شده‌ای که انتخاب کنی.. پس درست انتخاب کن و برای رسیدن به انتخابت با تمام وجود تلاش کن.

۲) انسان‌ها نمی‌دانند که تجربه نوعی شکست است باید همه چیزت را از دست بدهی تا ذره‌ای بفهمی.

۳) اگـــر یک بــار تسلــیم شویــد عــادت می‌کنــید پس ســعــی کنید هــــرگز تـــسلــیم نـــشــویـــد!

۴) کسانی که آینده خودشان را با دستان خود نمی‌سازند محکوم به آینده‌ای هستند که دیگران برای‌شان رقم می‌زنند.

۵) چیزهای خوب نصیب کسانی می‌شود که صبر پیشه می‌کنند.. اما چیزهای بهتر نصیب کسانی می‌شود که برای رسیدن به آن تلاش می‌کنند..

جملات انگیزشی برای موفقیت

جملات انگیزشی برای موفقیت

۶) هر چه قدر بیشتر تلاش کنید خوش‌شانس‌تر به نظر می‌رسید.

۷) ما دیگه هیچ وقت به امروز بر نمی‌گردیم، خلاصه هر چی لازمه، بردارین.

۸) به این فکر نکن که چه روزایی رو از دست دادی به این فکر کن چه روزایی رو نباید از دست بدی روزمون رو با افکار گذشته خراب نکنیم.

۹) تمام انسان‌هایی که موفقیت‌های بزرگی به دست آوردند، کسانی بودند که با خود عهد کرده بودند که در آن حوزه بهترین باشند، شما هم متعهد باشید که در حوزۀ کاری خود بهترین باشید.

جمله دهم از جملات انگیزشی برای موفقیت : رمز موفقیت شروع کردن است موفقیت‌ها با تصمیم‌ها شروع می‌شوند زیرا تا تصمیمی اتخاذ نشود تغییری در زندگی رخ نمی‌دهد لحظه‌هایتان توام با پیروزی

جملات انگیزشی برای موفقیت

۱۱) برای موفقیت یک ویژگی هست که فرد باید آن را داشته باشه و آن مشخص بون هدف است.

۱۲) اگر چیزی رو می‌خوای که بیشتر مردم ندارند باید مشتاق باشی کاری رو انجام بدی که بیشتر مردم انجام نمی‌دن…!

۱۳) انسان‌های موفق تصمیمات زیادی نمی‌گیرند بلکه همان تصمیم‌های کم را به زیبایی مدیریت می‌کنند.

۱۴) در مسیر زندگی … هنگامی که زمین خوردی محکم از جایت برخیز و اطراف را بنگر. بند کفش‌هایی که راهت را با آن پیموده بودی محکم‌تر و چشمانت را تیزبین و ریزتر کن و اداره‌گر این نظام بی‌نظام هستی‌مان را شاکر باش زخمی بودن، دلیل بر ناکام بودن نیست کوه تجربه، حاصل ذهن‌هایی است که تن به تفکر باز داده‌اند.

جمله آخر از جملات انگیزشی برای موفقیت : هر کس در زندگی خود یک کوه اورست دارد که سرانجام یک روز باید به آن صعود کند… زمین خوردی!؟ عیبی ندارد… برخیز… نگذار زمین به جاذبه‌اش ببالد… سر به دو زانوی غم فرو مبر، سرت را بالا بگیر… قدرت دستانی که به سویت دراز شده از یاد برده‌ای کوله بارت ریخت عیبی ندارد… سبک باشی راحت‌تر اوج می‌گیری…

جملات انگیزشی برای موفقیت

امیدواریم با خواندن این جملات انگیزشی برای موفقیت در راه رسیدن به هدف خود از هیچ شکستی مایوس نشوید و موفقیت دست یابید.

1 دیدگاه برای “جملات انگیزشی برای موفقیت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.