جملات انرژی مثبت آنتونی رابینز

جملات آنتونی رابینز

جملات انرژی مثبت آنتونی رابینز

همه ما در زندگی خود با مشکلات کوچک و بزرگ زیادی روبه هستیم و خواهیم شد. برای اینکه بتوانیم این مشکلات را حل کنیم و در کنار آن نیز از زندگی لذت ببریم باید از جنبه مثبت به آن‌ها نگاه کنیم و روی به افکار مثبت بیاوریم. آنتونی رابینز یکی از افرادی است که این مسئله را به خوبی توانسته پیاده کند و یکی از افراد موفق در دنیا لقب بگیرد. با مجله بانوان صورتی‌ها همراه باشید تا باهم جملات آنتونی رابینز در مورد افکار مثبت و مثبت اندیشی را بخوانیم. با ما همراه باشید.

جملات آنتونی رابینز

جملات آنتونی رابینز

جملات انرژی مثبت آنتونی رابینز :

جمله اول از جملات آنتونی رابینز : هر چه بیشتر تصمیم بگیرید، تصمیم‌گیری شما بهتر می‌شود. ماهیچه‌ها با فعالیت بیشتر، قوی‌تر می‌شوند، ماهیچه‌های تصمیم‌گیری شما نیز این گونه هستند. امروز در مورد دو موضوع که آن‌ها را به تاخیر انداخته‌اید تصمیم بگیرید: یک تصمیم آسان و یک تصمیم که کمی مشکل‌تر است. فورا در جهت تحقق یکی از تصمیمات اولین قدم و فردا نیز دومین قدم را به سوی تحقق آن بردارید. بدین طریق شما ماهیچه‌ایی را پرورش می‌دهید که می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند.

۲- هرگز نمی‌توانید امیدوار باشید که دنیا، به گونه‌ای خودکار، شرایط رسیدن به هدف‌تان را فراهم سازد.

۳- شکست نتیجه خودداری از انجام عملی ( مثلاٌ زدن یک تلفن، رفتن یک کیلومتر راه یا اظهار عشق و محبت ) است.

۴- اگر نتوانیم همیشه اتفاقاتی راکه در زندگی‌مان می‌افتد کنترل کنیم ، دست کم می‌توانیم بر واکنش‌های خود نسبت به آن وقایع، و بر اعمالی که در مقابل آن‌ها انجام می‌دهیم مسلط باشیم.

۵- دانش به تنهایی قدرت نمیاره، دانش زمانی به قدرت تبدیل می‌شه که ما اون رو عملی کنیم!

۶- برای سپری کردن زندگی که در آرزویش هستید همه چیزهای مورد نیاز را در درون‌تان دارید هر کمبود اعتمادی که احساس می‌کنید ، در حقیقت یک توهم است شما فرزند معجزه آسا و بی‌نقص کائنات هستید و فراتر از هر معیار توانمندترید.

۷-   بدانید شرایط هر چقدر سخت یا طاقت‌فرسا باشد شما می‌توانید آن شرایط را تغییر دهید. می‌توانید رویاهایی را که زمانی در سر داشتید به واقعیت تبدیل کنید. چطوری؟ با مراجعه به قدرتی که در درون شماست نام این قدرت ضمیر باطن است. حتی همین لحظه که درحال خواندن این مطالب هستید این قدرت در درون شماست که می‌تواند در عرض چند دقیقه همه چیز را در زندگی ما و شما عوض کند. فقط کافیست این قدرت را آزاد کنید.

جملات آنتونی رابینز

جملات انرژی‌زا از انتونی رابینز

۸-  جمله دیگری از جملات آنتونی رابینز : هر روز به گونه‌ای زندگی کنید که گویی آن روز مهم‌ترین روز زندگی شما است. همه ما رویاها و آرزوهایی داریم ، همه ما در اعماق روح خود می‌خواهیم باور کنیم که دارای موهبت خاصی هستیم ، می‌توانیم تغییر و تفاوتی ایجاد کنیم ، می‌توانیم به طریق خاصی در دیگران نفوذ کنیم و می‌توانیم جهان فعلی را به صورت دنیای بهتری در آوریم.

۹- زمان‌های سخت هیچ‌گاه دوام نمی‌آورند اما انسان‌های سخت و محکم چرا من معتقدم که زندگی دائما استقامت و پایمردی ما را مورد آزمایش قرار می‌دهد و بزرگ‌ترین پاداش‌های زندگی متعلق به کسانی است که برای رسیدن به خواسته‌هایشان هرگز از تلاش دست برنمی‌دارند و از هیچ کوششی فرو گذار نیستند . این افراد قادرند کوه‌ها را جابجا کنند ممکن است ساده به نظر برسد ولی این همان تفاوتی است که میان دو گروه از انسان‌ها وجود دارد. کسانی که زندگی ایده‌آل دارند و کسانی که زندگی‌شان در حسرت سپری می‌شود.

۱۰- فرق آدم‌های موفق و ناموفق در آنچه که دارند نیست، بلکه در این است که با توجه به امکانات و تجربه‌های خود، چه می‌بینند و چه می‌کنند.

۱۱- مسائل‌تان را بشناسید اما انرژی‌تان را صرف پیدا کردن راهِ حل کنید !

۱۲- آیا می‌دانید چگونه باید حال خود را بهتر سازید؟ آیا امکان دارد که هم اکنون احساس خوشبختی کامل، هیجان، شور و شوق کنید؟ مسلم است! کافی است که مرکز توجه خود را تغییر دهید.

۱۳- زندگی را به فصول سال تشبیه می‌کنم، هیچ فصلی همیشگی نیست؛ در زندگی، روزهایی خوب و آسان، و روزهایی سخت وجود دارد، اما مهم این است که زمستان تا ابد طول نمی‌کشد؛ اگر امروز مسائلی دارید بدانید که بهار به زودی در راه است.

امیدواریم با خواندن جملات آنتونی رابینز با انرژی بیشتری زندگی کنید.

5 دیدگاه برای “جملات انرژی مثبت آنتونی رابینز

  1. محیا گفته:

    بسیار عالی من به سوی کامیابی 2رو تازه شروع کردم کتاب خیلی مفیدیه خوندنش رو به همه پیشنهاد میکنم همینطور متشکرم از مجله ی خوب صورتیها هر روز از اینجور مطالب بزارید تا حالمون جا بیاد بازم ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.