چند جمله آموزنده و خاص بخوانید

جملات آموزنده از بزرگان جهان

همه ما در زندگی مشکلات فراوانی داریم ولی این را باید دانست که همه مشکلات راحل دارند و می‌توان با آن‌ها مقابله کرد. جملات آموزنده از بزرگان جهان می‌توانند کمک خوبی برای مقابله با مشکلات باشند.

صورتی‌ها: در ادامه می‌توانید مجموعه‌ای از جملات آموزنده از بزرگان جهان را مطالعه کنید. توصیه می‌کنیم حتما این جملات را روزانه برای خود مرور کنید تا دید بهتری نسبت به زندگی داشته باشید.

جملات آموزنده از بزرگان جهان

جملات آموزنده از بزرگان جهان

برخی از جملات آموزنده از آنتونی رابینز:

– در درون هر یک از ما منابع نیروی عظیمی به ودیعه نهاده شده است که می‌تواند ما را به کلیه آرزوهای خود و حتی به چیزی بیش از آن برساند یک تصمیم، می‌تواند دریچه‌های بسیاری را به روی ما باز کند و شادمانی یا غم، سعادت یا بی‌نوایی، با هم بودن یا انزوا، عمر طولانی و یا مرگ زودرس را به ارمغان آورد.

– آیا تاکنون برای گرفتن تصمیمی ساده مثلا شروع به ورزش، دچار مسئله شده‌اید؟ به احتمال زیاد علتش این بوده است که موضوع را بیش ازحد پیچیده کرده توجه خود به ده‌ها کار مقدماتی کوچک معطوف ساخته‌اید تفاوت در اعمالی که باید انجام شود نیست بلکه در نحوه ارزیابی آن‌ها است برای تغییر در نحوه زندگی، نحوه ارزیابی را عوض کنید.

– در مدتی که در این دنیا هستید به معنای واقعی کلمه زندگی کنید. هر چیزی را تجربه کنید، مراقب خودتان و دوستان‌تان باشید. خوش بگذرانید، دیوانگی کنید، عجیب باشید، بیرون از خانه بروید، تلاش کنید و شکست بخورید. چون به هر حال این اتفاق می‌افتد پس بهتر است از آن لذت ببرید. موقعیت یادگیری از شکست‌هایتان را از دست ندهید دلیل مسئله را پیدا کنید واز بین ببریدش. سعی نکنید کامل باشید! اصلا، اصلا! فقط سعی کنید یک نمونه عالی باشید از انسانیت. یک انسان خوشبخت…

– بزرگ‌ترین طراح زندگی شما خودتان هستید، خواه به این موضوع توجه کرده و خواه نکرده باشید تجارب خود را مانند پارچه بزرگی در نظر آورید که می‌توانید آن را مطابق هر الگویی که دوست دارید، ببرید و بدوزید و هر روز که می‌گذرد، نخی به تار و پود این پارچه افزوده می‌شود آیا این پارچه را به صورت پرده‌ای در می‌آورید تا در پشت آن پنهان شوید یا این که از آن قالیچه‌ای جادویی می‌سازید تا با آن به اوج ملکوت پرواز کنید؟ آیا این پارچه را چنان طرح می‌کنید که خاطرات مثبت و نیرو بخش‌تان در مرکز این شاهکار، واقع شود؟

جملات آموزنده از بزرگان جهان ، آلبرت انیشتین:

جملات آموزنده از بزرگان جهان

– از گذشته یاد بگیرید، برای امروز زندگی کنید و به فردا امید داشته باشید! مسئله‌ مهم این است که هیچ‌وقت از سوال پرسیدن دست برندارید.

– برای موفق شدن، آرزوی شما برای موفق شدن باید بیشتر از ترس شما از شکست باشد.

– از تمام کسانی که به من نه گفتند تشکر می‌کنم! استقلال امروز من به خاطر آن‌ها است.

– منطق شما رو از A به B می‌رساند ولی رویاپردازی شما رو هر جایی می‌برد.

پدرم به من می‌گفت “نمی‌توانی در یک زمان بر ۲ اسب سوار شوی تو می‌توانی هر چیزی را انجام بدهی، اما نه همه‌چیز را با هم”. یاد بگیریم که در حال باشیم و تمام حواسمان را به کاری بدهیم که در حال حاضر انجام می‌دهیم. انرژی متمرکز، توان افراد است و این تفاوت پیروزی و شکست است.

جملات ارزشمند آموزنده از برایان تریسی:

– از امروز تصمیم بگیرید برای هر کاری که انجام می‌دهید در خودتان ” احساس اضطرار ” ایجاد کنید یکی از کارهایی را که معمولا در انجام آن تنبلی می‌کنید انتخاب کنید و اراده کنید که عادت سریع انجام دادن آن کار را در خود تقویت کنید هم در مواقعی که فرصتی پیش می‌آید و هم وقتی که مسئله‌ای رخ می‌دهد فورا وارد عمل شوید هنگامی که کار یا مسئولیتی را به شما می‌سپارند، سریع آن را به انجام برسانید و نتیجه کار را اطلاع دهید در تمام مسائل مهم زندگی‌تان سریع عمل کنید آن‌گاه از اینکه می‌بینید چقدر کارهای بیشتری انجام می‌دهید و احساس بهتری دارید تعجب خواهید کرد.

– افکارتان را کنترل کنید به خاطر داشته باشید که اکثر اوقات همان می‌شوید که به آن فکر می‌کنید فقط به چیزهایی فکر کنید و درباره آن با خودتان گفتگو کنید که می‌خواهید داشته باشید نه چیزهایی که نمی‌خواهی ، برای داشتن ذهنی مثبت، مسئولیت کامل اعمال خود و هر آن چه را که برایتان اتفاق می‌افتد به عهده بگیرید به هیچ دلیلی دیگران را مقصر ندانید و از آن‌ها انتقاد نکنید به جای آن‌که به دنبال توجیه شکست‌هایتان باشید اراده کنید که پیشرفت کنید ذهن و انرژی‌تان را روی آن‌چه می‌تواند به پیشرفت زندگی شما کمک کند متمرکز کند، متمرکز کنید و آن‌گاه از آن‌چه پیش می‌آید شگفت زده خواهید شد.

– دست به کار شوید! همین امروز مهم‌ترین کار یا پروژه‌ای را که باید تمام شود انتخاب کنید و فورا کار را شروع کنید به محض این‌که اصلی‌ترین کارتان را شروع کردید خود را موظف کنید که آن را بی‌وقفه و بدون تاخیر تمام و کمال انجام دهید به این کار به عنوان یک امتحان نگاه کنید ببینید آیا شما آدمی هستید که بتوانید تصمیم به انجام کاری بگیرید و آن را تا آخر پیش ببرید وقتی کار را شروع کردید اجازه ندهید هیچ چیز در انجام آن وقفه ایجاد کند.

با ادامه جملات آموزنده از بزرگان جهان همراه ما باشید.

جملات آموزنده از اسکاول‌شین:

جملات آموزنده از بزرگان جهان

– شاید زمان آن فرا رسیده باشد که کسـی( یـا خودتان) را به‌ خاطر چیزی که اتفاق افتاده و یا گفتـه شـده مـورد بـخشایـش قـرار دهــید اتفاقات و اشتباهات گذشته را پـذیرفته و فراموش کنید بدانید که نمی‌ـتوانید زمان را بـه عـقب برگردانید شادمانی خود را با از یاد بردن نومیدی‌ها و شکست‌های گذشته دوباره بدست آورید.

– جایی هست که جز تو هیچ‌کس آن را پر نمی‌کند و کاری هست که جز تو هیچ کس قادر به انجامش نیست.

– تا زمانی که انسان، هرچه ترس را از ذهن نیمه هوشیار خود نزداید، او را شادی و آرامشی نیست.

– انسان تنها آن چیزی را می‌تواند به دست آورد که خود را در حال ستاندن آن ببیند. هر انسانی صاحب آن سرزمینی است که با چشم رؤیا (دیدۀ خیال) می‌بیند . هر کار و هر توفیق بزرگ با چشم برنداشتن از تصویر آن به وقوع می‌پیوندد. و معمولاً درست پیش از کامیابی عظیم، دل‌سردی و شکست ظاهری از راه می‌رسد. انسان آگاه از قانون معنویت، از ظاهر امور آزرده نمی‌شود . و زمانی که «همچنان در اسارت است» شادی می‌کند. یعنی از رویای خود چشم بر نمی‌دارد، و شکر به جای می‌آورد که به مراد خود رسیده است، و حاجت خود را پیشاپیش ستانده است.

جملات آموزنده از بزرگان جهان، جیم ران:

جملات آموزنده از بزرگان جهان

– اگه واقعا می‌خوای کاری انجام بدی، راهش رو پیدا می‌کنی و گرنه واسش یه بهانه می‌تراشی!

– بعد از این که پولدار شدید می‌توانید تمام پول خود را ببخشید آن چه مهم ‌است میلیون‌ها پول نیست بلکه شخصیتی است که شما در فرآیند میلیونر شدن به آن تبدیل می‌شوید.

جملات آموزنده از بزرگان جهان به پایان رسید امیدواریم با خواندن این جملات آموزنده نگاهی تازه به زندگی بیاندازید.

16 دیدگاه برای “چند جمله آموزنده و خاص بخوانید

 1. sana گفته:

  بچه هایی که میرن مدرسه اگه میشه معدلشون و مقطع تحصیلیشون رو بگن البته وقتی که امتحانات تموم شد و کارنامه گرفتیم . دوستان عزیز اگه کسی دوس نداره معدلشو بگه هیییییچ مشکلی نداره …

  • Sarah گفته:

   من پایه هشتمم معدل نوبت اولمم شده ۱۹٫۹۳ اون ۰٫۰۷ به خاطره ادبیاتم رفته فقط ادبیاتم ۱۹ بود ?

 2. سویل م گفته:

  مرسیییییییی ایدا لطفا بازم بزار♡♡♡ زهرا جون با قرارت موافقم چون من خیلی وقته که زدم از بین اینا چندتاشوهم میزنم?

 3. sana گفته:

  سویل م جان من نمیخوام ، فقط میگم تا باهم بیشتر صمیمی شیم اینطوری اگه کسی معدلش خوب شده دیگران رو هم تو شادیش شریک کنه و اگه خدایی نکرده بد شد حداقلش اینه که درد دل میکنه و یکم سبک و راحت میشه یا اصلا میتونه نگه .. عزیزم من خودمم میگم و فقط جهت آشنایی و صمیمیت بیشتر بین خودمون اینو مطرح کردم !! حالا عزیزم شما اگه دوست نداری میتونی معدلت رو نگی !!!

 4. مریم گفته:

  سلام sanaجون من کلاس نهم هستم، معدل پارسالم 19/81بود امسال رو نمی دونم. امروز هم تولدمه (29دی)

 5. حانی گفته:

  سویل جان اگه نمی خوای نگی نگو اصراری نیست من خودم دانشجو ام و گرنه معدلمو می گفتم. بعدشم نمی خوایم معدل هاتونا قاب کنیم بزنیم تو موزه پاریس ثنا همینجوری گفت بگیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.