مجله صورتی‌ها

 
جزیره سامویی تایلند

جزیره سامویی، جزیره‌ای فوق‌العاده زیبا در تایلند

همانطور که می‌دانید “تایلند” یکی از کشورهای توریسی دنیا است که از هر جای این کره خاکی سالانه تعداد زیادی توریست از آن بازدید می‌کنند. در تور تایلند جزیر‌ه‌ای بسیار زیبا وجود دارد به نام جزیره “سامویی”. این جزیره در سواحل شرقی تایلند قرار دارد. سامویی یکی از بزرگترین جزایر تایلند بوده که مساحت آن به ۲۲۸ کیلومتر مربع می‌رسد. این جزیره از لحاظ زیبایی فوق‌العاده می‌باشد. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، به معرفی جزیره سامویی تایلند پرداخته و گالری عکس‌های آن را مشاهده خواهید نمود.

معرفی جزیره سامویی تایلند

معرفی جزیره سامویی تایلند

نام کامل این جزیره «کو سامویی» است که «کو» در زبان تایلندی به معنای جزیره بوده و نام سامویی نیز از واژه‌ای چینی به معنای «بهشت امن» گرفته شده است.

این جزیره جاذبه‌های گردشگری خیلی زیادی دارد، جاذبه‌هایی مانند: سواحل ماسه‌ای سفید، صخره‌های مرجانی و درختان نارگیل. جالب است بدانید که این جزیره فقط دو فصل دارد یک فصل گرم و استوایی و یک فصل بارانی! در واقع آب و هوای جزیره سامویی تایلند خشک است و فقط در ماه نوامبر باران می‌بارد. در این جزیره انواع هتل‌ها، رستوران‌ها، مراکز خرید و …. نیز قرار داشته و رفته رفته با افزایش توریست به این امکانات می‌افزایند.

در این جزیره علاوه بر سواحل زیبا، کوه‌ها و آبشارهای بسیار زیبا هم قرار دارد همچنین پارک ملی، صخره‌های بزرگ مزرعه مارها، تئاتر میمون‌ها، باغ جادویی، باغ پروانه و … از جاذبه‌های دیدنی این حزیره هستند.

در ادامه گالری از عکس‌های جزیره سامویی در تایلند را مشاهده می‌کنید:

گالری از جزیره سامویی در تایلند

جزیره سامویی در تایلند

جزیره سامویی تایلند تور

جزیره سامویی تایلند تور

عکسهای جزیره سامویی

عکسهای جزیره سامویی

عکس از جزیره سامویی

عکس از جزیره سامویی

عکس جزیره سامویی در تایلند

عکس جزیره سامویی در تایلند

عکس جزیره سامویی

جزیره سامویی تایلند

عکس های جزیره سامویی

عکس های جزیره سامویی

ممنون که تا آخر این گالری همراه ما بودید، هر گونه نظر، پیشنهاد و یا انتقادی دارید، از طریق کامنت به ما اطلاع دهید تا در اولین فرصت رسیدگی کنیم ♥

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها