صورتی‌ها مجله سبک زندگی بانوان و دختران

جملات مثبت چارلی چاپلین

سخنان متفاوت از زبان چارلی چاپلین

جملات زیبای چارلی چاپلین

وقتی شما افکار منفی را در وجود خود پرورش می‌دهید مجبور به پرداخت هزینه‌ای سنگین هستید که این هزینه سلامتی شماست. و چیزی مهم‌تر از سلامتی در وجود شما نیست. پس بیایید با مثبت اندیشی افکارتان را زیبا کنید و از پرداخت هزینه سلامتی به دور باشید. در این مطلب از مجله زنانه و دخترانه صورتی‌ها برای شما کاربران جملات مثبت چارلی چاپلین را آماده کرده‌ایم که امیدواریم با خواندن این جملات زیبا ذهن خود را از افکار منفی خالی کنید و همیشه مثبت بیاندیشید.

جملات مثبت چارلی چاپلین

سخنان متفاوت از زبان چارلی چاپلین

جملات مثبت چارلی چاپلین :

۱) زندگی نمایشی است که هیچ تمرینی برای آن وجود ندارد پس آواز بخوان اشک بریز بخند و با تمام وجود زندگی کن قبل از آن‌که نمایش تو بدون هیچ تشویقی به پایان برسد.

۲) شما هرگز یک دزد را به خانه‌تان دعوت نمی‌کنید، پس چرا اجازه می‌دهید افکاری که شادی شما را می‌دزدند در ذهن‌تان سکنی گزینند؟!

۳) انسان اگر فقیر و گرسنه باشد بهتر از آن است که پست و بی عاطفه باشد.

۴) اگر شما در اسراییل به دنیا می‌آمدید به احتمال زیاد یهودی می‌شدید، اگر در عربستان به دنیا می‌آمدید قطعا مسلمان می‌شدید، اگر در اروپا به دنیا می‌آمدید احتمال زیاد مسیحی و اگر در ژاپن به دنیا می‌آمدید شینتو می‌شدید، پس دین پدیده‌ای است که جغرافیا برای شما تعیین می‌کند. پس تعصب برای چیست… آن‌چه مهم است اخلاق و انسانیت است که به جغرافیای زمان و مکان محدود نیست. آدم‌هایی که روح بزرگی دارند، عقده‌های کمتری دارند، شعور بیشتری دارند و قلب مهربان‌تری…
برای همین نباید از آن‌ها ترسید، آدم‌های کوچک و حقیر با عقده‌های بزرگ ترسناک‌ترند… چون از صدمه زدن به دیگران هراسی ندارند.

۵) وقتی غمگین هستید دنیا شما را به مسخره می‌گیرد وقتی خوش‌حالید، دنیا به شما لبخند می‌زند اما وقتی دیگران را خوش‌حال می‌کنید، دنیا به شما تعظیم می‌کند.

۶) من هر قدر با کار طنز، کوشش کردم تا مردم ” بفهمند” اما آن‌ها فقط ” خندیدند” !

جمله هفتم از جملات مثبت چارلی چاپلین : گاهی هیچ چیزی برای از دست دادن ندارم لم می‌دهم و به بدبختی‌هایم لبخند می‌زنم مردم فکر می‌کنند هیچ مشکلی ندارم اما زندگی بدون مشکل فقط خواب است آدم که نمی‌تواند همیشه بخوابد…!

جملات مثبت چارلی چاپلین درباره زندگی

جذب انرژی مثبت با سخنان چارلین چاپلین

۸) مهربان باش و به هرکس می‌رسی لبخند بزن. تو نمی‌دانی به آدم‌ها چه می‌گذرد. شاید لبخندت برای‌شان مانند گنجی ارزشمند باشد. و آن‌ها بسیار به آن محتاج باشند.

۹) همیشه نباید حرف زد گاه باید سکوت کرد حرف دل که گفتنی نیست ! باید آدمش باشد کسی که با یک نگاه کردن به چشمت تا ته بغضت را بفهمد…

۱۰) خوشبختی یعنی دلی را نرنجـانی . قلبی را نشکنی، آبرویی را نریزی . و دیگران از تو آسیب نبینند…

جمله یازدهم از جملات مثبت چارلی چاپلین : حقیقت این است … فرودگاه‌ها، بوسه‌های بیشتری از  سالن‌های عروسی به خود دیده‌اند! و دیوار بیمارستان‌ها بیشتر از عبادت‌گاه‌ها دعا شنیده‌اند! همیشه این‌گونه‌ایم!!! همه چیز را موکول می‌کنیم به زمانی که  چیزی در حال از دست رفتن است!!

۱۲) همیشه آن‌چه که درباره “من” می‌دانی باورکن. نه آن‌چه که پشت سر”من” شنیده‌ای “من”همانم که دیده‌ای نه آن‌که شنیده‌ای.

۱۳) شاید زندگی اون جشنی نباشه که تو آرزوشو می‌کردی ولی حالا که بهش دعوت شدی تا می‌تونی زیبا بخند.

۱۴) اگر زندگی صد دلیل برای گریه کردن به تو نشان می‌دهد تو هزار دلیل برای خندیدن به او نشان بده.

۱۵) بزرگی معرفت ، ادب و نجابت آدمیان را به هنگام خشم و عصبانیت بیازمایید، نه در زمانی که همه چیز بر وفق مرادشان است.

جمله آخر از جملات مثبت چارلی چاپلین : ﻣﻦ ﺩﺭﺷﻌﺒﺪﻩ ﺑﺎﺯﯼ ﺭﻭﯼ ﻃﻨﺎﺏ ﺭﺍﻩ ﺭﻓﺘﻪ‌ﺍﻡ ﻭ می‌دﺍﻧﻢ ﭼﻘﺪﺭ ﺍﯾﻦ ﮐﺎﺭ ﺩﺷﻮﺍﺭ ﺍﺳﺖ ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﺟﺮﺍﺕ ﺑﻪ ﺗﻮ می‌گویم ﮐﻪ ﺁﺩﻡ ﺑﻮﺩﻥ  ﻭ ﺭﻭﯼ ﺯﻣﯿﻦ ﺭﺍﻩ ﺭﻓﺘﻦ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﻫﻢ ﺳﺨﺖ‌ﺗﺮ ﺍﺳﺖ!!!

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها