با تم کریسمس، جشن رویایی برگزار کنید!

تم کریسمس

زمان کمی برای جشن کریسمس باقی مانده است همانطور که می‌دانید کریسمس جشن بزرگداشت تولد حضرت عیسی مسیح است، اگر شما هم مایل به خوشگذرانی و برگزاری جشن در منزل خودتان هستید به راحتی می‌توانید این جشن را برگزار کنید لازمه برگزاری این جشن، تزیین منزل برای جشن کریسمس است همچنین در این روز رسم و رسوم خاصی برای خوشگذرانی بیشتر وجود دارد که شما نیز می‌توانید آن‌ها را اجرا کنید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، هم به رسم و رسوم‌های این روز اشاره خواهیم کرد و هم ایده‌هایی برای تزیین منزل به مناسبت کریسمس، در واقع ایده‌های تم کریسمس را برای شما کاربران محترم مجله معرفی خواهیم نمود. با ما همراه باشید.

تم کریسمس

تم کریسمس 2018

اگر علاقه‌مند به تزیین منزل به مناسبت کریسمس و پذیرایی عالی برای میهمانان هستید ایده‌های تم کریسمس و وسایلی که برای تزیین می‌توانید به کار ببرید را مشاهده می‌کنید. همچنین اگر تولد شما در نزدیکی جشن کریسمس است می‌توانید از تم کریسمس استفاده کنید که هم زیبا است و هم حال و هوای کریسمس را زنده می‌کند و تولد به یاد ماندنی برگزار خواهید کرد.

تم کریسمس مجموعه‌ای از وسایل تزیینی کریسمس مانند: درخت کریسمس، لباس کریسمس، بابانوئل، جوراب کریسمس و … است همچنین خوراکی‌های این تم نیز به شکل آدم برفی، برف، درخت کریسمس و یا نمادی از آن است که در ادامه توضیحاتی راجع به تزیینات کریسمس می‌دهیم که همگی در کنار هم تشکیل تم کریسمس را می‌دهند.

قدم اول، تزیین درِ منزل برای تم کریسمس:

اگر می‌خواهید از تم کریسمس استفاده کنید اولین قدم تزیین در ورودی است که میهمانان هنگام ورود آثار تم کریسمس را مشاهده کنند. پس بهتر است برای ایجاد جوی بهتر در منزل، از آویز در که نمادی از تم است استفاده کنید در کنار آویز در می‌توانید وسایل تزیینی کوچکی که برای تم تهیه کرده‌اید، نصب کنید تا همه هنگام ورود تشخیص دهند که تم کریسمس است.

تم کریسمس برای تولد

قدم دوم برای تم کریسمس تزیین درخت

اصلی‌ترین نماد کریسمس درخت کریسمس است که معمولا از درخت کاج برای تزیین استفاده می‌کنند این درخت ممکن است طبیعی و یا مصنوعی باشد. ابتدا درخت را تهیه کنید و سپس شروع به تزیینات درخت کریسمس کنید. تزییناتی که می‌توانید برای درخت کریسمس استفاده کنید عبارتنداز:

  • میوه‌های کاج که حتی در پارک ممکن است زمین ریخته باشد. با رنگ کردن آن‌ها و وصل به درخت، زیبایی درخت کریسمس بیشتر خواهد شد.
  • چراغانی کردن درخت کریسمس. لامپ‌های ریزی را تهیه کرده و با کمک سیم به هم وصل کنید و سپس کل درخت را با کمک لامپ تزیین کنید.
  • حباب‌های تزیینی بخرید و به درخت وصل کنید.
  • وقتی لامپ‌ها را آویزان کردید می‌توانید با نوارها و روبان‌ها کار تزئین را ادامه دهید. آن چه انتخاب می‌کنید به سلیقه شما بستگی دارد.
  • یک وسیله زیبا و یا نماد خاصی مانند: فرشته، صلیب سرخ، ستاره و … را نوک درخت وصل کنید.

درخت کریسمس

قدم سوم، انتخاب پالت رنگی

تم کریسمس باید پالت رنگی مناسبی داشته باشد. چند رنگ که با هم ترکیب خوبی ایجاد می‌کنند، انتخاب کنید و همه وسایل را با در نظر گرفتن این پالت رنگی انتخاب کنید. دو یا سه رنگ انتخاب کنید و همه وسایل را در همان رنگ‌ها تهیه کنید.

قدم چهارم، تزیین خوراکی‌ها

مانند هر مراسم دیگری انتخاب خوراکی‌ها برای برگزاری جشن مهم است. علاوه بر انتخاب خوراکی‌های زیبا و مناسب برای این تم، می‌توانید خوراکی‌ها را با وسایل تزیینی کریسمس تزیین کنید. مثلا طرح شیرینی‌ها می‌تواند به شکل درخت کریسمس و یا حتی آدم برفی باشد. میوه‌آرایی و تزیین سبد میوه فراموش نشود.

تزیینات کریسمس

قدم پنجم، جوراب المان مخصوص کریسمس

یکی از رسم‌ها و نمادهای کریسمس جوراب کریسمس است جوراب کریسمس در واقع جوراب بلندی است که بچه‌ها معمولا آن را در اتاق خود آویزان می‌کنند و هر کسی که می‌خواهد به آن‌ها کادویی بدهد، زمانی که آن‌ها به خواب رفته‌اند به اتاقش مراجعه می‌کند و آن جوراب را پر از هدیه می‌کند پس در تم تولد هم حتما جوراب‌های بزرگ و رنگارنگ قرار دهید تا تم زیباتر دیده شود.

قدم ششم، انتخاب وسایل تزیینی روی میز

مثلا می‌توانید دستمال سفره زیبایی تهیه کنید که این دستمال سفره به طرح درخت کریسمس باشد و یا به شکل آدم برفی. همچنین طرح بشقاب‌ها هم می‌توانید درخت کاج و یا آدم برفی و … باشد. با کمک کاغذ رنگی هم درخت کریسمس و آدم برفی و … درست کنید و برای تزیین روی میز قرار دهید. از انواع شمع با طرح بابانوئل و یا آدم برفی هم برای تزیین روی میز استفاده کنید.

تم کریسمس جدید

قدم هفتم، تهیه لباس مخصوص

تهیه لباس کریسمس و بابانوئل جذابیت و رسمیت خاص و همچنین شور و نشاط زیادی به جشن کریسمس شما می‎بخشد می‌توانید یک یا چند دست لباس بابانوئل تهیه کنید که با آن عکس یادگاری بیندازید و خنده و شادکامی را در جشن افزایش دهید.

تزیین میز کریسمس

قدم هشتم برای تم کریسمس طراحی صورت کودک

یکی از سرگرمی‌های دوست داشتنی و جالب در جشن‌ها که می‌تواند تا ساعت‌ها بچه‌ها را شاد و راضی نگه دارد استفاده از طراحی صورت است می‌توانید با نقاشی ساده روی صورت کودکان جشنتان را در ذهن آنان حک کنید. فقط دقت داشته باشید که به پوست و چشم‌شان آسیب وارد نکند. این کار باید با وسایل نقاشی مرغوب و با احتیاط انجام شود.

تم تولد کریسمس

قدم نهم، تهیه گیفت کریسمس

امروزه گیفت‌ها در هر جشن و مراسمی مورد استفاده قرار می‌گیرند. اما برای هر مراسمی سعی می‌شود از نمادها یا ویژگی‌های جشن مورد نظر استفاده کرده و گیفت‌های خاصی را طراحی کرد. گیفت‌های جشن کریسمس معمولا به شکل برف یا بابانوئل طراحی می‌شوند که هم خودتان می‌توانید درست کنید و هم از بیرون تهیه کنید. این گیفت‌ها را برای میهمانانتان هدیه دهید تا جشن شما در ذهنشان به خوشی پایان پذیرد.

در ادامه ویدئو کوتاه تزیینات جشن کریسمس و تم کریسمس را مشاهده می‌کنید:

ویدئو کوتاه تزیینات جشن کریسمسدانلود فیلم تزیینات کریسمس

امیدوارم از این مطلب در مورد ” تم کریسمس ” لذت برده باشید و اگر قصد برگزاری جشن کریسمس را دارید، برایتان کاربردی و مفید بوده باشد. شاید کریسمس بهانه‌ای است برای خوشگذرانی و دلخوشی. ار هر مناسبی برای جشن و شادمانی استفاده کنید تا همیشه روحیه خوبی داشته باشید.

هر گونه نظر، انتقاد و یا پیشنهادی برای بهتر شدن مجله دارید از طریق کامنت به ما اطلاع دهید. ممنون که همراه ما هستید.

4 دیدگاه برای “با تم کریسمس، جشن رویایی برگزار کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.