با این روش ابرو خود را در خانه تمیز کنید

با این روش ابرو خود را در خانه تمیز کنید

می‌توانید با چند اقدام احتیاطی ساده، مطمئن شوید ابروهایتان تمیز است!

تمیز کردن ابرو در منزل

هیچ چیزی بدتر از این نیست که ابتدا موهایتان را مرتب کنید، سپس در آینه نگاه کنید و ببینید چقدر ابروهایتان نامرتب هستند! خونسردیتان را حفظ کنید ما راهی برای رهایی از این مشکل سراغ داریم!

ابروهایتان را در خانه اصلاح کنید تا همیشه فوق‌العاده بنظر برسد

پیش از هر چیز، با استفاده از یک قلم آرایش و یا خط‌کش (و یا هر جسم صاف دیگر) یک خط مستقیم از لبه سوراخ بینیتان تا گوشه‌ی داخلی چشمتان مشخص کرده و انتهای آنرا به ابرویتان برسانید. این نقطه، جایی است که ابرویتان باید شروع شود. سپس یک خط از همان نقطه در کنار سوراخ بینیتان تا گوشه بیرونی همان چشمتان مشخص کنید. این نقطه جایی خواهد بود که ابرو باید به پایان برسد.

روش‌های تمیز کردن ابرو در منزل

از شابلون‌های ابرو استفاده کنید تا بهترین قوس ابرو برایتان پیدا شود. شابلون‌های ابروی آنساتازیا با ۵ مدل مختلف انتخاب خوبی هستند. کارتان را با استفاده از یک ژل و یا مداد ابرو به پایان برسانید. بهتر است از مداد‌های زاویه دار استفاده کنید. این کار باعث می‌شود بتوانید قوس ابروی رویایی خود را پیدا کنید.بعد از استفاده از شابلون برای تعیین قوس ابرویتان، باید همه‌ی موهای اضافه را با موچین تمیز کنید. از کرم بعد از اصلاح استفاده کنید تا هرگونه قرمزی کاهش یابد.

برای تعیین طول ابروهایتان از قیچی استفاده کنید. از یک قلم‌موی شانه‌ای کوتاه برای شانه کردن موهای ابروهایتان استفاده کنید. موهایی که بالاتر از خط صاف ابروهایتان ایستاده باشند باید با قیچی کوتاه شوند.بعد از پر کردن ابروهایتان با مداد یا پودر، مطمئن شوید موها سرجایشان باقی می‌مانند برای مرتب نگه داشتن موهای سرکش از یک ژل ابرو استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.