مجله صورتی‌ها

 
تقویت رشد مژه ها

روش‌های ساده برای تقویت رشد مژه‌ها

همانطور که می‌دانید مژه‌ها تاثیر زیادی در زیبایی چهره یک خانم دارند، ولی متاسفانه همه‌ی افراد مژه‌های بلند و زیبایی نداشته و مجبور هستند با روش‌های مصنوعی مانند: کاشت مژه، وصل مژه مصنوعی و … صاحب مژه‌های بلند، پرپشت و زیبایی شوند. با این کار حتی اگر زیبایی هم ایجاد شود، موقتی است و به پلک‌های طبیعی شما آسیب وارد می‌کند. به نظرتان بهترین روش این نیست که راه‌های تقویت رشد مژه ها را بیاموزیم؟ در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، چند روش ساده برای تقویت رشد مژه ها را بیان می‌کنیم. این روش‌ها در بلند مدت تاثیر گذار خواهد بود، همراه ما باشید.

راه‎های تقویت رشد مژه ها

راه‎های تقویت رشد مژه ها

برخی از روش‌های ساده و طبیعی برای تقویت رشد مژه ها که در منازل استفاده می‌شوند: عبارت‌اند از:

تاثیر روغن ویتامین E در رشد مژه‌ها

تاثیر روغن ویتامین E در رشد مژه‌ها

ویتامین E جزو ویتامین‌های ضروری و مهم بدن می‌باشد که خوشبختانه روش مصرف آن نیز بسیار آسان است و می‌تواند در دسترس عموم قرار گیرد. ویتامین E به طور مستقیم باعث افزایش رشد مژه نمی‌شود، بلکه از شکننده بودن آن پیشگیری می‌کند. برای استفاده از آن می‌توانید یک قرص ویتامین را با وسیله‌ی تیز، مانند یک چاقو، سوراخ کرده و سپس به مژه‌هایمان منتقل می‌کنیم.

روغن زیتون باعث تقویت رشد مژه می‌شود

روغن زیتون در همه‌ی زمینه‌های زیبایی کاربرد دارد از جمله اسکراپ و مرافقبت از پوست. این روغن برای تقویت مژه نیز موثر است. پس برای داشتن مژه‌ها بلند می‌توانید روغن زیتون به پلک‌هایتان بزنید.

 

تقویت مژه

درمان خانگی برای تقویت مژه‌ها، چای سبز

چای سبز را دم کرده و سپس بعد از سرد شدن محتوایات آن، دستمال نخی که به چای آغشته کرده‌ایم، به مژه‌ها می‌مالیم. این کار نیز یکی از روش‌های تقویت رشد مژه‌ها می‌باشد.

درمان خانگی برای تقویت مژه‌ها، چای سبز

روغن کنجد و کرچک، روش مناسب برای تقویت مژه

در حالت کلی روغن‌های گیاهی و طبیعی برای تقویت مژه‌ها موثر هستند، روغن کنجد و روغن کرچک نیز شامل این گفته می‌شوند. پس طبق برنامه‌ی منظم برای تقویت رشد مژه ها از روغن‌های طبیعی و گیاهی استفاده نمایید.

روغن کنجد و کرچک، روش مناسب برای تقویت مژه

یا این روش‌ها می‌توانید باعث افزایش رشد مزه‌های خود شوید. با تقویت رشد مژه ها دیگر شما نیاز به استفاده از مژه‌های مصنوعی نخواهید داشت. ممنون که با این مطلب همراه ما بودید ♥ نظرات خودتان را در این باره برای ما کامنت کنید.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها