تعبیر خواب مو

تعبیر دیدن مو در خواب

شاید برای شما نیز بسیار پیش آمده باشد که در خواب خود مو ببینید آن هم به صورت‌های مختلف مانند کوتاه کردن مو با قیچی و با شانه کردن مو و حتی سوزاندن آن. تمامی این خواب‌ها توسط افراد بزرگ و فهمیده‌ای تعبیر شده‌اند، افرادی مانند آنلی بیتونریا، یوسف نبی و مو لوک اویتنهاو و … در این مطلب می‌توانید تعبیر خواب مو را به گفته این سه شخص بخوانید و خواب خود را تعبیر کنید. همراه ما باشید و تعبیر خواب مو را بخوانید.

تعبیر خواب مو

تعبیر خواب مو

صورتی‌ها: افراد بسیار دیدن خواب مو را تعبیر کرده‌اند و لی ما نظر این سه فرد را برای شما تهیه کرده‌ایم. همانگونه که پیش از این نیز اشاره شد هر خوابی تعبیر ندارد.

تعبیر خواب مو لوک اویتنهاو

کوتاه کردن آن : غم
بلند : قدرت و اهمیت
شستن آن‌ها : دل نگرانی
بستن آن : ناراحتی
موی قرمز : دوروئی
سیاه : خوشبختی
بور : شادی
سفید : شادمانی
شانه کردن آنها : ضرر در امور کاری
گیس کرده : مورد تمسخر واقع شدن
فر خورده : برای صنعتگران سود در امور کاری
ریزش مو : ناراحتی
سوزاندن آن‌ها : خیانت ، زندگی توام با بدبختی
آنها را بیش از حد کوتاه کردن : یک سوگوار در خانواده
ژولیده : سوء تفاهم در خانواده
رنگ کردن آن‌ها : دورویی
موخوره و یا موهای در هم ریخته : خوشبختی

 

یوسف نبی علیه در مورد تعبیر خواب مو می‌گوید

تعبیر خواب کوتاه کردن مو با قیچی

دیدن سر تراشیدن از غم بیرون آید
دیدن درازی موی سر درازی عمر باشد
دیدن موی سر دراز رنج اندک باشد
دیدن موی کندن دلیل جدائی از جفت خود باشد

 

تعبیر خواب مو آنلی بیتون

تعبیر خواب مو آنلی بیتون

تعبیر خواب مو ـ اگر زنی خواب ببیند به گیسوان زیبای خود شانه می‌زند ، علامت آن است که در امور مربوط به خود چندان دقتی به خرج نمی دهد و با این کار موقعیت پیشرفت ، در زندگی را از دست می دهد .
۲ـ اگر مردی خواب ببیند موی سرش را کوتاه می‌کند ، علامت آن است که برای دست و دل بازی و سخاوتش فقیر خواهد شد ، و از نگرانی و اضطراب بیمار می شود .
۳ـ اگر خواب ببینید موی سرتان خاکستری می شود ، نشانه نزدیک شدن به مرگ است و اینکه شایعات بی اساسی درباره نزدیکان یا دوستان در خانواده شما منتشر است .
۴ـ اگر اندام خود را در خواب پوشیده از مو ببینید ، علامت آن است که در بدرفتاری با دیگران چندان پافشاری می کنید که همه شما را ترک می گویند . اگر زنی چنین خوابی ببیند ، علامت آن است که در ذهن خود مقامی برای خود در نظر می گیرد و بر خلاف اصول اخلاقی با دیگران رفتار می کند .
۵ـ اگر مردی خواب ببیند موی سیاه و مجعدی دارد ، نشانه آن است که با خوش رفتاری دیگران را فریب می دهد .
۶ـ اگردر خواب زنی مو طلایی ببینید ، علامت آن است که به زنی بی باک دل خواهید بست و با او ازدواج خواهید کرد .
۷ـ اگر در خواب زن مو قرمز ببینید ، علامت آن است که در زندگی با تغییر و تحول روبرو خواهید شد و از بی وفایی نامزد خود آگاه می شوید .
۸ـ دیدن موی قهوه ای در خواب ، علامت آن است که در انتخاب شغل مناسب موفق نمی شوید .
۹ـ دیدن گیسوی آراسته و زیبا در خواب ، علامت آن است که وضعیت مالی شما بهتر خواهد شد .
۱۰ـ اگر خواب ببینید موهای خود را از ته می زنید ، علامت آن است که برای دوستی ولخرجی می کنید و بعد ناچار می شوید که با صرفه جویی زندگی خود را بگذرانید .
۱۱ـ اگر خواب ببینید موی سرتان بسیار نرم است و سریع رشد می کند ، علامت آن است که زندگی ای لبریز از نعمات و شادمانی در به روی شما خواهد گشود .
۱۲ـ اگر زنی خواب ببیند تار سپیده مویش را با موهای سیاه مقایسه می کند ، علامت آن است که بر سر پذیرفتن دو پیشنهاد مردد است . اگر هنگام انتخاب دقت زیادی به خرج ندهد ، پیشنهادی را خواهد پذیرفت که برایش به جای بخت و اقبال مساعد ، زیان و پریشانی به بار می آورد .
۱۳ـ دیدن گیسوانی پریشان و نامرتب در خواب ، علامت آن است که بستن پیمان ازدواج با مشکلی مواجه می گردد ، اوضاع کار کساد می شود و زندگی با سختی همراه می گردد .
۱۴ـ اگر زنی خواب ببیند نمی تواند گیسوان خود را شانه بزند ، علامت آن است که به نامزد خود اهانت خواهد کرد و او را از دست خواهد داد .
۱۵ـ اگر دختری در خواب زنانی با گیسوان خاکستری ببیند ، نشانه آن است که به زودی زنی با یکی از اقوام او ازدواج خواهد کرد .
۱۶ـ اگر خواب ببینید موهایتان کوتاه است ، علامت آن است که در زندگی با نومیدیهای بزرگی روبرو خواهید شد .
۱۷ـ اگر زنی خواب ببیند موهایش می ریزد و کچل می شود ، علامت آن است که برای امرار معاش باید تلاش کند زیرا بخت و اقبال به او پشت می کند .
۱۸ـ اگر خواب ببینید موی سرتان به سپیدی برف است ، علامت آن است که به مسافرتی مطلوب و لذتبخش خواهید رفت .
۱۹ـ اگر مردی خواب ببیند موی زنی را نوازش می کند ، علامت آ ن است که زنی شایسته به او اعتماد خواهد کرد ، هر چند که او از نظر دیگران محکوم و طرد شده است .
۲۰ـ اگر در خواب بر گیسوان خود گلی ببینید ، علامت آن است که گرفتار سختی و مشکلات زندگی خواهیدشد . و این مشکلات کمتر از زمانی که از دور به آنها نگاه می کردید شما را دچار هراس می کنند .
۲۱ـ اگر زنی خواب ببیند موی سرش با گل‌هایی سفید تزئین شده است ، علامت آن است که در زندگی با دردسرهایی روبرو خواهد شد ، اما اگر با شکیبایی و صبوری و پشتکار با دردسرها روبرو شود ، سرانجام از شر آنها خلاص می شود .
۲۲ـ اگر خواب ببینید یک دسته از موهای شما خاکستری شده و می ریزد ، نشانه آن است که گرفتاری و نومیدی در انتظار شماست و بر خلاف امید به بهبودی بیماری مأیوس کننده می شود .
۲۳ـ اگر خواب ببینید موی سر کسی یک شبه سفید می شود ولی صورتش همچنان شاداب و جوان می ماند ، علامت آن است که مصیبت و اندوهی ژرف در انتظار شماست .
۲۴ـ اگر دختری چنین خوابی ببیند ، نشانه آن است که در اثر تصادف نامزد خود را از دست می دهد و در اثر بی احتیاطی به اندوه دچار می شود . او باید مراقب روابط خود با دوستان باشد .

امیدواریم مطلب “تعبیر خواب مو” برای شما مفید بوده باشد.

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 1
دوست نداشتم: 1
 
مطالب جالب و مرتبط

7 دیدگاه در “تعبیر دیدن مو در خواب

سلام
ببخشید میشه تغییراتی در مجله ایجاد کنید .مثلا جایی که کاربران عکس بزارن .یا مطالب جدید تری بزارید .یه کمی یکنواخت شده
ممنون?

در پاسخ به im13 : دوست عزیز نسخه جدید با تغییرات زیاد به زودی در مارکت‌های معتبر قرار خواهد گرفت

من موهام تازانوهامه توخواب داشتم موهاموقیچی میزدم باگریه ازخواب بیدارشدم(〒︿〒)

وااااااا … تعبیر موخره میشه خوشبختی ؟!؟!؟!؟!

وا خب ادم که تو خواب خودشو کچل نمی بینه

بهترین کار اینه هر خوابی ک میبینید صب ک بیدار شدین ب آب نگاه کنید و تو ذهنتون خوابی ک دیدین رو مرور کنید و دیگ بیخیالش بشین..اصلا تعبیرم نکنید، ک ذهنتون مشغول بشه..

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *