تعبیر خواب مارمولک

تعبیر خواب مارمولک

مارمولک از حیواناتی است که در بین مردم اصلا محبوب نیست و بسیاری از افراد حتی از آن می‌ترسند. این درحالی است که بعصی از افراد از این حیوان به عنوان حیوان خانگی نگه‌اری می‌کنند. دیدن مارمولک در خواب نیز تعبیری دارد و می‌تواند از دیدن خواب آن به نتایجی رسید. آنلی بیتون در مورد تعبیر خواب مارمولک نوشته‌هایی دارد که در این مطلب قصد داریم آن‌ها را برای شما بیان کنیم. آنلی بیتون تعبیر خواب‌های بسیار مشهوری دارد و به همین دلیل هم در بین افراد مختلف شناخته شده است.

تعبیر خواب مارمولک

تعبیر خواب مارمولک

در پاسخ به این سوال که آیا واقعا تعبیر خواب درست است یا نه باید گفت که حتی در قرآن نیز به آن اشاره شده و داستانی نیز برای آن وجود دارد به نام داستان حضرت یوسف، که در آن یوسف خواب فرعون را تعبیر می‌کند. البته این را نیز باید متذکر شد که هر خوابی هم که شما می‌بینید تعبیر ندارد و نمی‌تواند به آن اعتماد کرد و باید از مراجع در این مورد سوال شود.

صورتی‌ها: در ادامه شما می‌توانید تعبیر خواب مارمولک را به گفته آنلی بیتون مطالعه کنید. همراه ما باشید.

آنلی بیتون در مورد تعبیر خواب مارمولک می‌گوید

آنلی بیتون در مورد تعبیر خواب مارمولک می‌گوید

۱ـ اگر خواب ببینید مارمولکی را می‌کشید، علامت آن است که شهرت و ثروت از دست رفته خود را بار دیگر به دست می‌آورید. اما اگر موفق نشوید مارمولک را بکشید و مارمولک از دستتان فرار می‌کند، نشانه آن است که در امور عاطفی با شکست مواجه خواهید شد .
۲ـ اگر زنی خواب ببیند مارمولکی از روی دامن او راه می‌رود یا او را گاز می‌گیرد، نشانه آن است که اندوه و بدبختی به او روی می‌آورد. همسر او در اثر حادثه‌ای معلول خواهد شد و او برای گذراندن زندگی با تمامی تلاش و جدیت فراوان تنها درآمدی ناچیز عایدش خواهد شد

امیدواریم تعبیر خواب مارمولک برای شما نیز مفید بوده باشد.

1 دیدگاه برای “تعبیر خواب مارمولک

  1. sana گفته:

    لطفا تعبیر خواب نفت و اینکه کسی از هواپیما سقوط کنه و بمیره رو هم بگین . ممنون میشم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.