خرید عطر و ادکلن اورجینال
تزیین کوکو سبزی مجلسی

ایده‌های ساده و زیبا تزیین کوکو سبزی مجلسی

کوکو سبزی، یکی از غذاهای خوش عطر و طعم و پرطرفدار ایرانی است که با استفاده از سبزیجات و مواد مختلف طبخ شده و خیلی سریع و آسان آماده می‌شود. این غذای خوشمزه که همراه با برنج و یا نان سرو می‌گردد گرچه در نگاه اول نیاز به تزیین ندارد اما بهتر است آن را با مواد مختلفی از جمله نان باگت، نان تست، قالب و .. تزیین کرد تا زیبایی بیشتری داشته و جلوه‌ی زیباتری به سفره ببخشد. در ادامه این مطلب از صورتی‌ها با ما همراه باشید تا ایده‌های تزیین کوکو سبزی مجلسی را مشاهده کرده و به راحتی کوکو سبزی خود را تزیین کنید.

ایده تزیین کوکو سبزی مجلسی

ایده تزیین کوکو سبزی مجلسی

قالب‌های گرد می‌توانند زیباترین و ساده‌ترین تزیین برای کوکو باشند به این صورت که کوکو را داخل قالب ریخته و در روغن بیاندازید تا سرخ شود. سپس کوکوهای سرخ شده را با زرشک و گردو تزیین کنید.

تزیین زیبا و شیک کوکو سبزی

تزیین جذاب و شیک کوکو سبزی

تزیین کوکو سبزی با نان تست از ایده‌های بسیار جدید به حساب می‌آید. برای تزیین کوکو سبزی با نان تست در ابتدا دو عدد قالب هم شکل ولی در اندازه‌ی مختلف انتخاب کرده و نان تست را با این دو، قالب بزنید تا داخل نان تست خالی شود. سپس نان تست را داخل روغن داغ گذاشته و قسمت قالب زده را با کوکو سبزی پر کنید.

تزیین ساده کوکو سبزی مجلسی

تزیین کوکو سبزی مجلسی

یک ایده خوب هم این این است که به همراه کوکو سبزی از کوکو سیب‌زمینی هم استفاده کنید.

ایده ساده تزیین کوکو سبزی

ایده ساده تزیین کوکو سبزی

کوکو سبزی را در تابه گرد سرخ کرده و سپس به اندازه‌ی یکسان برش دهید و با گوجه فرنگی و خیار به تزیین کوکو بپردازید.

کوکو سبزی مجلسی

کوکو سبزی مجلسی

تزیین کوکو سبزی مجلسی زیبا

تزیین کوکو سبزی زیبا

خیار و گوجه فرنگی بهترین خوراکی‌ها برای تزیین می‌باشند حال می‌خواهد تزیین کوکو سبزی مجلسی باشد یا تزیین دیگر غذاها و به دلیل اینکه همه این دو خوراکی را دوست دارند دیگر نگران پسندیده نشدن نخواهید بود.

ایده زیبای تزیین کوکو سبزی

ایده زیبای تزیین کوکو سبزی

قالب زدن کوکو سبزی می‌تواند بهترین تزیین برای کوکو سبزی در مناسبت‌های مختلف باشد.

تزیین ساده کوکو سبزی

تزیین ساده کوکو سبزی

کوکو سبزی کلفتی در فر تهیه کرده و سپس در نان باگت با مخلفات قرار دهید. با این کار کوکو شما مانند ساندویچ همبرگر دیده خواهد شد.

تزیین شیک کوکو سبزی

تزیین شیک کوکو سبزی

برای انجام این تزیین زیبا، نان تست را سرخ کرده سپس کوکو سبزی را به اندازه نان تست برش داده و روی آن قرار دهید. بعد از این کار مواد خوراکی دلخواه را روی کوکو سبزی گذاشته و با یک خلال دندان کوکو را ثابت کنید.

ایده تزیین کوکو سبزی مجلسی

ایده تزیین کوکو سبزی مجلسی

امیدواریم بعد از مشاهده ایده‌های تزیین کوکو سبزی، بتوانید زیباترین کوکو را برای افراد خانواده تهیه کنید. ممنون که با ما همراه بودید.