آموزش تزیین چند نوع قاب گوشی (به همراه ویدئو آموزشی)

تزیین قاب گوشی ساده

تزیین قاب گوشی ساده

در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، آموزش تزیین قاب گوشی ساده را به شکل تصویری و ویدئویی خواهیم داشت با ما همراه باشید. امروزه قاب گوشی طرفداران زیادی دارد، قاب گوشی هم امنیت گوشی را فراهم می‌کند و هم زیبایی آن را دوچندان می‌کند. اکثرا همه به تنوع علاقه‌مند هستند و بعد از مدتی قاب گوشی خسته کننده می‌شود و به دنبال تعویض آن هستند.

تزیین قاب گوشی ساده

دو روش وجود دارد اول اینکه هزینه کنند و قاب گوشی جدیدی را تهیه کنند و دوم این که هزینه نکنند و خودشان خلاقیت به خرج دهند و قاب گوشی ساده را تبدیل به قاب گوشی زیبا و تزیین شده کنند. به نظر شما کدام روش بهتر است؟ اگر علاقه دارید خودتان خلاقیت به خرج دهید با وسایل اطرافتان هم می‌توانید این کار را انجام دهید مانند: لاک ، پارچه ، نگین ، چسب حرارتی و …

تزیین قاب گوشی ساده با لاک ناخن

تزیین قاب گوشی با لاک ناخن

وسایلی که برای تزیین قاب گوشی ساده و در عین حال زیبا نیاز دارید فقط لاک ناخن است. سعی کنید چند لاک با رنگ‌های مختلف را انتخاب کنید و یک طرح ساده این است که با رنگ‌های مختلف از ابتدا تا انتهای قاب را با لاک رنگ می‌کنید. ابن خط می‌تواند خط راست افقی باشد یا حتی عمودی و یا خط‌های کج. فقط باید همه جای قاب گوشی پوشش داده شود. سعی کنید رنگ‌هایی که کنار هم هستند رنگ‎‎های متضاد باشند که تفاوت رنگ احساس شود و زیبا دیده شود.

تزیین قاب گوشی ساده با نگین

تزیین قاب گوشی با نگین

از وسایلی مانند نگین و انواع وسایل خیاطی که در دوخت لباس‌ها استفاده می‌شوند هم می‌توانید قاب گوشی خود را تزیین کنید و فقط به قیچی و چسب نیاز دارید که آن‌ها را برش دهید و با چسب به قاب گوشی بچسبانید. با هر طرحی که دوست دارید می‌توانید این کار را انجام دهید مثلا می‌توانید فقط دورتادور گوشی را بپوشانید و یا به شکل‌های مثلث ، مربع و … در بیاورید. خوبی این خلاقیت‌ها اینجاست که شما با توجه به سلیقه شخصی خودتان قاب گوشی را درست می‌کنید و مجبور نیستند آن چه در بازار وجود دارد انتخاب کنید.

تزیین قاب گوشی ساده با کمک چسب طرح‌دار

تزیین قاب گوشی ساده با کمک چسب طرح‌دار

یک ایده بسیار جالب برای تزیین قاب گوشی ساده استفاده از چسب‌های طرح‌دار موجود در لوازم تحریری استفاده کنید باید چند عدد چسب با طرح‌های مختلفی تهیه کنید و یا اگر با یک طرح دوست دارید ، یک طرح هم کافی است باید به اندازه پشت گوشی با کمک قیچی ببرید و بچسبانید. هم عمودی می‌توانید بزنید و هم افقی و هم به حالت کج. تمیز و مرتب بچسبانید. و با هزینه خیلی کم صاحب قاب گوشی جدیدی شوید و مزیت این تزیین قاب گوشی این است که حتی اگر قاب گوشی شما طرح‌دار هم هست می‌توانید به طور کامل آن را بپوشانید.

تزیین قاب گوشی ساده با کمک گیپور و یا پارچه

تزیین قاب گوشی با پارچه

آیا می‌دانید با کمک تکه‌های باقی مانده پارچه می‌توانید تنوعی در قاب گوشی خود به وجود آورید؟ اگر چند تکه از گیپور و یا پارچه از لباس شما باقی مانده است می‌توانید با کمک آن قاب گوشی زیبایی درست کنید فقط باید قاب گوشی شما بدون طرح و تک رنگ باشد و با رنگ پارچه هماهنگی داشته باشد.  کافی است با کمک قیچی با توجه به شکل گیپور یا پارچه ببرید و با کمک چسب به پشت قاب گوشی بچسبانید. به همین راحتی قاب گوشی ظریف و زیبای شما آماده است. نکته قابل توجه این است که بین رنگ قاب گوشی و پارچه تضاد ایجاد شود تا این تضاد قاب گوشی را زیباتر کند.

تزیین قاب گوشی ساده با لاک

تزیین قاب گوشی با لاک ناخن

شاید به نظر عجیب بیاید ولی داشتن خلاقیت هر کاری را زیبا می‌کند و مزیت آن این است که هنر خودتان است و هر بار که نگاه می‌کنید حس خاصی را تجربه می‌کنید کلا وسایلی که خود انسان می‌سازد حس خوبی دارد. باز هم طرحی دیگر از تزیین قاب گوشی ساده به کمک لاک ناخن! این باز خیلی راحت‌تر می‌توانید با کمک چند لاک با رنگ‌های مختلف این کار را انجام دهید. ترجیحا لاک‌های اکلیلی و لاک مشکی جزو رنگ‌ها باشد تا بدرخشد و توجه همه را به خود جلب کند. البته باز هم دقت کنید که قاب گوشی باید تک باشد و رنگ‌هایی که انتخاب می‌کنید باید با رنگ قاب گوشی شما هماهنگی ایجاد کند و زیبا دیده شود.

آموزش طراحی قاب گوشی

آموزش طراحی قاب گوشی

حس خوبی است وقتی کسی پرسید که قاب گوشی را از کجا تهیه کرده‌اید شما بگویید که خودم با خلاقیت آن را درست کرده‌ام. حتی اگر قاب گوشی ندارید که تزیین آن را عوض کنید باید بگوییم خودتان نیز می‌توانید قاب گوشی بسازید. می‌پرسید چگونه؟ با کمک ساده‌ترین روش و ساده‌ترین وسایل می‌توانید قاب گوشی درست کنید. وسایلی که برای ساخت قاب گوشی نیاز دارید:

  • فویل
  • چسب حرارتی
  • لاک
  • کرم مرطوب کننده

این گونه که گوشی خود را کاملا داخل فویل قرار می‌دهید و محکم می‌کنید و به شکل گوشی حالت می‌کنید سپس به قسمت پشت گوشی کمی مرطوب کننده را با دست می‌زنید سپس نوبت به کار با چسب حرارتی می‌شود. هر طرحی که دوست دارید می‌توانید با چسب حرارتی بکشید مثلا گل ، قلب و …. همه جای گوشی را گر می‌کنید از طرح‌های زیبا.

فقط یادتان باشد که باید بغل‌های گوشی را نیز طرح بکشید ، از هر ۴ طرف. سپس بعد از این که همه جای گوشی پر شد از چسب حرارتی ، کمی منتظر می‌مانید تا چسب حرارتی کاملا خشک شود سپس با کمک هر رنگ لاکی که دوست دارید رنگ می‌کنید. حتی می‌توانید رنگارنگ کنید ولی تک رنگی زیباتر دیده می‌شود.

در ادامه این مطلب ویدئو آموزشی تزیین قاب گوشی ساده را مشاهده خواهید کرد امیدوارم به راحتی بتوانید قاب گوشی زیبا تهیه کنید:

ویدئو آموزش تزیین قاب گوشی سادهدانلود فیلم آموزش تزیین قاب گوشی

امیدوارم از مطلب آموزشی “تزیین قاب گوشی ساده” به صورت تصویری و ویدئویی لذت برده باشید و مورد استفاده‌تان قرار گرفته باشد سعی کنید در هر کاری خلاقیت داشته باشید و به اطراف خودتان با دقت نگاه کنید. از این که همراه ما هستید بی‌نهایت خوشحالیم.

هر گونه نظر یا پیشنهادی در مورد این مطلب از مجله دارید از طریق کامنت اعلام کنید ♥

11 دیدگاه برای “آموزش تزیین چند نوع قاب گوشی (به همراه ویدئو آموزشی)

  1. بانوی صورتی گفته:

    وااااااااااااای خدا چه نازن ممنون بابت مطالب خوبتون

  2. نگار✫ گفته:

    من انجام دادم خیلی خوشکل شده، مثل عکس دوم که با لاک انجام داده ❇

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.