مجله صورتی‌ها

 
تزیین شکلات ولنتاین

ایده‌های تزیین شکلات مخصوص ولنتاین

روز ولنتاین، روزی که اکثر مردم عشق و علاقه‌ی خود را به کسی که دوستش دارند ابراز می‌کنند. در این روز خاص بهتر است کسانی که به فکر خرید هدیه هستند در کنار هدیه ولنتاین خود شکلاتی نیز تهیه کنند. در این مطلب از مجله صورتی‌ها ما قصد داریم ایده‌های جالبی را برای تزیین شکلات ولنتاین به شما معرفی کنیم تا شما نیز بتوانید به راحتی شکلات خود را تزیین کرده و به عشق خود تقدیم کنید.

ایده‌های تزیین شکلات ولنتاین

خرید شکلات روز ولنتاین یکی از کارهای مرسوم در این روز بوده که هزینه زیادی را نیز طلب نمی‌کند، اما می‌توان به راحتی این شکلات را در خانه نیز تهیه کرده و به شیوه‌های مختلفی تزیین کرد. این که شما برای کسی که عاشقش هستید وقت بگذارید به این معنی است که او را عاشقانه می‌پرستید، پس برای تهیه شکلات آماده شوید و با تمام عشق و علاقه خود شکلاتی را برای عشق‌تان تهیه و تزیین کنید.

در ادامه ایده‌های جالب تزیین شکلات ولنتاین را مشاهده خواهید کرد.

تزیین شکلات ولنتاین

تزیین شکلات ولنتاین

روز ولنتاین فقط مخصوص زوج‌های جوان و عاشق نیست و اگر شما به مادر و یا افراد دیگری از اعضای خانواده و یا دوستان خود عشق می‌ورزید و دوستشان دارید می‌توانید هدایایی خریده و یا با تهیه یک شکلات خوشمزه به آن‌ها تقدیم کنید تا بتوانید عشق خود را به آن‌ها ثابت کنید.

اگر می‌خواهید شکلات‌هایی را که تهیه کرد‌ه‌اید به صورت یادگاری باقی‌بماند می‌توانید، ظروف شیشه‌ای کوچک و در بسته‌ای را تهیه کرده و با پر کردن شیشه از شکلات، یادگاری بسیار مناسبی برای کسانی که دوستشان دارید تهیه کنید. برای این کار بهتر است از شکلات‌های کوچک رنگی بیشتر استفاده کنید.

تزیین ساده شکلات ولنتاین

تزیین شکلات ولنتاین

برای تهیه شکلات مخصوص ولنتاین می‌توانید قالب‌هایی به شکل قلب خریداری کرده و با بن ماری کردن شکلات‌های مختلف، آن‌ها را داخل قالب ریخته و شکلات‌های خوشمزه‌ای به شکل‌های مختلف تهیه کنید.

شکلات ولنتاین

تزیین شکلات ولنتاین

تزیین شکلات مخصوص ولنتاین

تزیین شکلات ولنتاین

برای احترام بیشتر به کسی که دوسش دارید، شکلات‌هایی را که تهیه کرده‌اید در زرورق‌های رنگی و زیبا بچینید و سپس در کنار جعبه کادوی خود قرار دهید.

تزیین شکلات ولنتاین

تزیین جذاب شکلات برای ولنتاین

اگر شکلات‌های ولنتاین را به صورت آبنبات چوبی تهیه می‌کنید، برای زیبایی بیشتر، بعد از اتمام کار، آن‌ها را در نایلون‌های شیشه‌ای کوچک قرار داده و با استفاده از کش‌های رنگی نایلون شیشه‌ای را ببندید.

تزیین شکلات مخصوص ولنتاین به شکل آبنبات

تزیین شکلات مخصوص ولنتاین

ایده تزیین شکلات ولنتاین

ایده تزیین شکلات ولنتاین

برای تزیین زیباتر و بهتر شکلات ولنتاین می‌توانید شکلات را به صورت چوبی درست کنید و کارت پستالی برای نوشتن جملات زیبا به آن ببندید.

مطلب پیشنهادی برای شما:

تزیین کیک برای ولنتاین

تزیین شیک و دخترانه برای روز ولنتاین

تزیین شیک و دخترانه برای روز ولنتاین

تزیین شکلات ولنتاین به شکل خرس

تزیین شکلات به شکل خرس برای روز عشق

تزیین شکلات به شکل کادوی ولنتاین

تزیین شکلات به شکل کادوی ولنتاین

تزیین شکلات برای ولنتاین

تزیین شکلات ولنتاین

برای زیباتر شدن تزیین شکلات ولنتاین خانگی خود می‌توانید شکلات‌هایی را که تهیه می‌کنید در یک جعبه مخصوص بچینید و شکلات را با جعبه به کسی که دوستش دارید هدیه کنید.

ایده تزیین جعبه شکلات ولنتاین

ایده تزیین جعبه شکلات ولنتاین

تزیین شکلات برای ولنتاین به شکل قلب

تزیین شکلات ولنتاین به شکل قلب

امیدواریم ایده‌های تزیین شکلات برای ولنتاین را پسندیده باشید و روز ولنتاین خوبی را در کنار عشق خود بگذرانید. ممنون از همراهی شما کاربران عزیز.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها