تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

تولد یکی از بهترین مناسبت‌های زندگی هر فردی بوده و همه علاقه دارند این روز را جشن بگیرند. تا به حال فکر کرده‌اید که برای برگزاری یک تولد به چه چیزهایی نیاز دارید؟ یک تولد خوب و شاد از چه نظر باید تکمیل باشد؟ حتما به ذهنتان رسیده است که یک تولد خوب، هم باید از لحاظ خوراکی و کیک تامین شود و هم از لحاظ تزیین و زیبایی منزل مانند بادکنک، انتخاب تم و … زمان‌های قدیم مردم برای تزیینات تولد فقط از بادکنک استفاده می‌کردند، امروز وسایل تزیینی تولد افزایش یافته است ولی با این حال؛ بادکنک نیز جایگاه خود را حفظ نموده است. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها، قصد داریم چند ایده تزیین بادکنک برای تولد دخترانه را معرفی کرده و در آخر گالری از تزیین محل تولد با کمک بادکنک را مشاهده کنیم. همراه ما باشید.

تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

اتاق نولد دخترانه

وقتی به یک جشن تولد فکر می‌کنیم مطمئناً می‌توانیم بادکنک، کیک و تعداد زیادی از فامیل، دوست و آشنا را تصور کنیم. روز تولد مناسبتی است که باید در جمع دوستان و عزیزانمان خوشحال باشیم. به نظر می‌رسد که این روزها، موضوعات دکوراسیون و تزیین تولد نقش مهمی در هر جشن تولدی دارند. در واقع، برنامه ریزان و طراحان جشن تولد با ایده‌های تزئین شگفت‌انگیز، یک تولد به یاد ماندنی را رقم میزنند.

از این افراد، ایده‌ای که کمتر به نظر می‌رسد و ممکن است مد نظر گرفته نشود، بادکنک آرایی است. شما می‌توانید یک دکوراسیون جشن تولد ساده در خانه با استفاده از بادکنک برگزار کنید.

بادکنک‎ها همیشه سرگرم‌کننده بوده و هستند. بادکنک‌هایی به رنگ روشن و رنگارنگ یک انتخاب ایده‌آل برای هر جشن تولدی است که باعث ایجاد جوی شاد و خندان میگردد.

بسیاری از اقلام تبلیغاتی موجود در بازار مانند کاغذ رنگی روبان، بند، کفش تولد و …. بسیار زیبا هستند، که می‌توانید علاوه بر تزیینات بادکنک، برای برگزاری مراسم تولد، استفاده کنید. این مقاله را بخوانید تا در مورد برخی ایده‌های دکوراسیون جشن تولد ساده با استفاده از بادکنک‌ها آشنا شویم.

تزیینات تولد

تاج‌گل بالن:

این معمول‌ترین ایده استفاده از بادکنک در خانه برای جشن تولد است. تمام چیزی که شما نیاز دارید این است که رشته و نخ را از یک انتها به یک انتهای دیگر ببرید. این کار ظاهر ، یک تاج‌گل را خواهد داد. انتخاب رنگ باید بر اساس سلیقه شخصی صاحب تولد انجام گیرد. رنگ می‌تواند حالت سایه دوتایی داشته باشد. حتی چند بادکنک رنگی هم تاثیر زیادی در زیبایی تزیینات دارد.

حال سوال پیش می‌آید که چگونه تاج گل بالون را درست کنیم؟ برای شروع ابتدا بادکنک‌ها را باد کنید. شما می‌توانید سایه‌های رنگی را براساس آن هماهنگ کنید (یا همانطور که در تصویر پایین نشان‌داده شده است). بستن آن‌ها در یک رشته با استفاده از نخ و آویزان کردن آن‌ها بر روی دیوار تا جای ممکن در محل، مناسب است.

تاج گل بادکنک

طاق بادکنک:

بادکنک‌های باد شده همراه یکدیگر برای ایجاد شکل قوس را طاق بادکنک می‌گویند. شما می‌توانید از این قوس برای تزیین ورودی محل برگزاری مهمانی استفاده کنید. یک نورافکن روی این طاق می‌تواند تاثیر زیادی در زیبایی بیشتر آن ایجاد کند. رنگ می‌تواند مطابق با تم انتخاب شود.

مواد مورد نیاز برای تهیه طاق بادکنک چیست و چگونه این کار را انجام دهید؟ شما می‌توانید بادکنک‌ها را با استفاده از یک پمپ هوا که برای دمیدن هوا استفاده می‌شود؛ باد کنید. سپس آن‌ها را محکم ببندید و شکل یک طاق بدهید. این نوع تزیین برای ورودی محل تولد بسیار مناسب می‌باشد.

تزیین اتاق برای تولد

تزیین دیوار با بادکنک:

این یک سبک نوآورانه و کاملاً موثر برای استفاده از بادکنک برای تزیین دیوار محل تولد است. شما می‌توانید چند رنگ را با اولویت‌های خود انتخاب کنید. وسایلی که برای این تزیین مورد نیاز است، بادکنک‌های نوار دو طرفه هستند.

چگونه این کار را انجام دهید: بادکنک‌ها را باد کنید و یکی پس از دیگری روی یک دیوار بچسبانید. آن‌ها را می‌توان با کمک یک نوار دو طرفه وصل کرد. چندین ردیف و ستون ایجاد شده و یک دیوار کامل پوشیده با بادکنک تشکیل خواهد شد. این تزیین همچنین می‌تواند یک غرفه عکاسی برای میهمانان نیز باشد.

تزیین دیوار برای تولد دخترانه

بادکنک‌ها را به هدیه‌ها وصل کنید

وصل کردن بادکنک به هدیه هم ایده‌ای است که شما می‌توانید در تولد به کار ببرید. هر کدام از بادکنک‌ها را بر روی بسته هدیه یا سبد خرید ببندید و آن را در گوشه نگه دارید. این باعث می‌شود که بچه‌ها کنجکاو و منتظر هدیه باشند.

وسایل مورد نیاز برای این کار: هدیه، بادکنک و نخ می‌باشد. برای انجام این کار ابتدا بادکنک‌ها را باد کرده و سپس آن‌ها را با نخ ببندید. فقط دقت داشته باشید که بادکنک‌ها باید هلیومی باشند.

تزیین منزل برای تولد دخترانه

داخل بادکنک را با شکلات پر کنید

این رایج‌ترین روش استفاده از بادکنک برای تزیین روز تولد است. این روش تزیین اغلب زمانی مناسب است که چندین کودک در مراسم شما وجود دارند. شما می‌توانید یک بادکنک بزرگ بگیرید و آن را با آب‌نبات پر کنید. پس از این کار باید بادکنک را باد کرده و درست روی میزی قرار دهید که در آن کیک بریده می‌شود. بعد از اینکه صاحب تولد شمع‌ها را خاموش کرد می‌توانید بادکنک را با کمک سوزن ترکانده  و آب‌نبات‌ها بیرون بریزید. این یک فعالیت سرگرم‌کننده است که کودکان بیش‌ترین لذت را از آن می‌برند.

مواد مورد نیاز: بادکنک‌های بزرگ و آب‌نبات. کافی است هر بادکنک را با شکلات پر کنید و بالن‌ها را با یک نخ ببندید و آن را بالای کیک تولد آویزان کنید. وقتی مرحله بریدن کیک تمام شد، می‌توانید بادکنک را بترکانید.

تزیین اتاق تولد با بادکنک

چند ایده در مورد تزیین بادکنک برای تولد دخترانه را مشاهده کردید، امیدوارم مورد پسندتان قرار گرفته باشد در ادامه گالری از عکس تزیین بادکنک برای تولد دخترانه را مشاهده می‌کنید:

تزیین اتاق تولد با بادکنک

تزیین اتاق تولد با بادکنک

تزیین اتاق تولد با بادکنک

تزیین اتاق تولد با بادکنک

تزیین اتاق با بادکنک

تزیین اتاق با بادکنک

تزیینات تولد با بادکنک

تزیینات تولد با بادکنک

تزیین تولد دخترانه

تزیین تولد دخترانه

تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

بادکنک آرایی جشن تولد مفصل

بادکنک آرایی جشن تولد

تزیین اتاق تولد

تزیین اتاق تولد

تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

تزیینات مخضوض با استفاده از بادکنک برای تولد دخترانه

تزیینات تولد دخترانه

تزیین اتاف تولد دخترانه

تزیین اتاف تولد دخترانه

تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

تزیین بادکنک برای تولد دخترانه

تزیین با بادکنک

تزیین با بادکنک

بادکنک آرایی برای تزیین

بادکنک آرایی برای تزیین

ممنون که با این مطلب همراه ما بودید، لظفا نظرات خود را از طریق کامنت بیان کنید ♥

این مقاله از منابع زیر گرفته شده است:

https://www.urbanclap.com/blog/lifestyle/6-super-easy-balloon-decoration-ideas-birthday-parties/

و همچنین:

http://forcreativejuice.com/pretty-balloon-decoration-ideas/