با این ترفندها قدبلندتر به نظر می‎رسید!

ترفندهای افزایش قد دختران

با این ترفندها چند سانتی متر به قد خود اضافه کنید

قدبلندی آرزوی خیلی از خانوما و حتی آقایون هستش ولی این رسیدن به این آرزو با توجه به عوامل ارثی سخت به نظر می‌رسد. بعد از این که روش‌های مربوط به قدبلندی رو امتحان کردین، مثلا مراجعه به پزشک،تغذیه مناسب،ورزش و … آخرین مرحله می‌رسه به طرز صحیح لباس پوشیدن (ترفندهای افزایش قد دختران). در این مطلب می‌خوایم چن تا از روش‌های لباس پوشیدن و استایل رو مطرح کنیم و هم چنین ترفندهای افزایش قد دختران که با کمک اونا قد شما بلندتر به نظر می‌رسه.

در مطلب های آتی روش‌هایی بیشتری در مورد تیپ و استایل و قدبلندی خواهیم داشت با ما همراه باشید.امیدوارم خوشتون بیاد.

اگه نظری راحع به بهتر شدن این قسمت از مجله دخترانه صورتی‌ها دارین از طریق کامنت اعلام کنید.

قد بلند شدن

ترفندهای افزایش قد دختران

یک خیاط خوب پیدا کنید تا بلندتر به نظر برسید

پارچه‌ی اضافی زیاد (به ویژه زمانی که شلوارتان بسیار بلند است) فقط توجه افراد را به طرف قد کوتاه شما جلب می‌کند از طرف دیگر، خیاطی خوب، شما را آراسته و مرتب می‌کند و می‌تواند خطای دید به وجود بیاید و باعث شود قد بلندتر به نظر برسد. از خوشتیپ‌ترین فرد در اداره،دانشگاه،یا محل کارتان بپرسید که کدام خیاط لباس‌هایش را می‌دوزد، سپس همه‌ی لباس‌هایتان از جمله شلوار،لباس مجلسی،مانتو و … را به او بسپارید تا از اندازه‌ی عالی آن مطمئن شوید. نگاهی به بازیگرانی مثل کوین هارت، که ۱۵۸ سانتی متر قد دارد، و عزیز انصاری که ۱۷۰ سانتی متر است بیندازید تا ببینید خیاطی عالی چقدر تفاوت ایجاد می‌کند.

الگوهای ظریف‌تر را انتخاب کنید تا بلندتر دیده شوید

مطمئناً، راه‌راه‌های عمودی شما را کشیده‌‌تر نشان می‌دهند، اما اگر به دنبال راه راه هستید، آن‌ها را باریک انتخاب کنید. الگوها یا خطوط بزرگ می‌توانند فرد قد کوتاه را در خود فرو ببرند. لباسی انتخاب کنید که ساده‌تر باشد، مثل این پیراهن که خال خالی است، و در عین جذابیت خیلی جلب توجه نمی‌کند.

کفش‌هایی بپوشید که شما را قد بلندتر جلوه دهند

از ترفندهای افزایش قد دختران این است که از کفش هایی استفاده کنید که دارای پنجه مربع، که می‎توانند ظاهری کوتاه و پهن به شما بدهند، دوری کنید. یک کفش کلاسیک پنجه گرد، ظاهری باریک‌تر و کشیده‌تر به وجود می‌آورد. در مورد پوشیدن کفش، سراغ یک کفش کلاسیک، بالچه‌دار و بدون حاشیه، مثل کفش‌های Cole Haan بروید.

سر تا پا یک رنگ بپوشید تا قد بلند به نظر برسید

اگر رنگ شلوار و پیراهن یکسان یا شبیه باشد، از سر تا پا ظاهری کشیده‌تر ایجاد خواهند کرد. لباس سر تا پا آبی تیره، یکی از ظاهرهای تک رنگ محبوب ماست. زیاد مثل سر تا پا قرمز جلب توجه نمی‌کند، اما به اندازه‌ی مشکی، ساده نیست.

یقه‌های باریک بپوشید تا بلندتر جلوه دهید

آخرین ترفند از ترفندهای افزایش قد دختران این است که اگر سایز لباستان ۴۰ یا کوچک‌تر است، عرض یقه‌تان را کم‌تر از ۶ سانتیمتر نگه دارید. این کار نه تنها شما را بلندتر نشان می‌دهد، بلکه شانه‌هایتان نیز پهن‌تر به نظر خواهند رسید. این هم یک مثال عالی  و لباس پشمی با طرح جناغی ظریف، با یک پیراهن طرح‌دار عالی به نظر می‌آید.

3 دیدگاه برای “با این ترفندها قدبلندتر به نظر می‎رسید!

  1. اکرم گفته:

    متاستفم براون
    اووف بر باربی
    زن باید ۲۰ سانت بتشد
    اوف بر قد بلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.