تاریخ دقیق روز مادر سال

تاریخ روز مادر

به یک مناسبت عزیز دیگر نزدیک می‌شویم. در طول سال شاید روز مادر، بهترین روز و فرصت مناسبی برای نشان دادن علاقه و محبت به مادر عزیزمان است. در این روز همه به مادران خود تبریک گفته و هدیه‌ای را به رسم یادبود و قدردانی تهیه می‌کنند. به راستی که دست همه مادرها را باید ببوسیم، چرا که جوانی خود را فدای فرزندشان می‌کنند و این فرزندان باید قدردان آن همه فداکاری و مهربانی باشند. در ایران روز تولد حضرت فاطمه (س) را به نام روز مادر و روز زن نام گذاری کرده‌اند. هر سال روز مادر با سال دیگر متفاوت است. باید تاریخ دقیق روز مادر را بدانیم تا برای آن روز تدارک بدانیم. تاریخ روز مادر سال چه روزی است؟ در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، می‌خواهیم  تاریخ روز مادر را برای شما بیان کنیم. با ما همراه باشید.

تاریخ دقیق روز مادر

تاریخ روز مادر

روز مادر و روز زن که هر دو در یک روز هستند، در کشورهای مختلف تاریخچه متفاوتی هم دارند و در زمان‌های متفاوتی هم جشن گرفته می‌شوند. همانطور که می‌دانید در کشورمان ایران، هر سال تولد حضرت فاطمه (س) را با عنوان روز مادر و روز زن جشن می‌گیریم. برای این که این روز را گرامی بداریم، باید بدانیم که تاریخ دقیق روز مادر چه روزی است؟

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

متن زیبا برای تبریک روز مادر

[/box]

تاریخ روز مادر

تاریخ روز مادر

روز مادر به عبارتی روز زن به علت قمری بودن هر سال در کشورمان در حال تغییر است. تولد حضرت فاطمه (س) ۲۰ جمادی‌الثانی است که هر سال با روزهای متفاوتی مصادف می‌شود. تاریخ روز مادر سال ۹۸ مصادف است با روز شنبه ۲۶ بهمن ماه.

پس از دانستن تاریخ روز مادر ۹۸ ، باید برای این روز تبریک زیبایی برای مادرمان آماده کنیم. حتی اگر نمی‌توانیم هدیه تهیه کنیم، خودمان نیز می‌توانیم کاردستی و یا نقاشی تهیه کرده و به مادرمان این روز را تبریک بگوییم.

آقایان نیز باید برای ابراز محبت به همسرشان این روز را تبریک گفته و هدیه‌ای به رسم فداکاری و یادبود تهیه کنند.

ممنون که تا آخر این مطلب همراه ما بودید. ♥

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

در ادامه این مطلب را نیز بخوانید:

برای دسترسی به همه مطالب روز مادر کلیک کنید

[/box]

2 دیدگاه برای “تاریخ دقیق روز مادر سال

  1. Zahra_650 گفته:

    من و دوستام میخوایم برا مامانامون هدیه بخریم گیر کردیم حالا چی بخریم چه کارکنیم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.