تاثیر دیوار صورتی منزل ، در آرامش و کم‌خوری

تاثیر رنگ صورتی در آرامش و کم‌خوری - سبک زندگی با آرامش

حدود یک ماه قبل بود که خانم کندال جنر ، شخصیت و مدل معروف تلویزیون آمریکا ، عکسی از درخت برف آلود کریسمس منزلش در صفحه اینستاگرام برای ۷۲ میلیون دنبال کننده منتشر کرد! اما بیشتر از درخت کریسمس ، دیوار اتاق بود که با رنگ صورتی کاملاً ساده ، بدون تم و افکت خاص توجه مردم را جلب نمود. اما واکنش کندال جنر بسیار جالب بود ، این مدل مشهور آمریکا اذعان کرد “دیوار صورتی باعث آرامش ، تمرکز و کم‌خوری میشود!” ادامه این مطلب اختصاصی را با مجله صورتی‌ها همراه باشید تا تاثیر رنگ صورتی در آرامش و نیز اشتها را باهم بررسی و مطالعه کنیم.

تاثیر رنگ صورتی در آرامش و کم‌خوری

تاثیر رنگ صورتی در آرامش و کم‌خوری - سبک زندگی با آرامش

باید بگیم این جمله مذکور مدل آمریکایی ، از لحاظ علمی ثابت شده که رنگ‌های مختلف بر اکثر انسان‌ها و شخصیت‌ها تاثیر یکسان و بسزایی میگذارند ، از جمله این رنگ‌ها ، رنگ صورتی است که در اغلب آزمایشات و تحقیقات دوره‌ای ، برای آرامش ، حس خوب روحی ، کم‌خوری و رژیم غذایی ، مفید و موثر بوده است.

در آزمایشی دیگر که برای خود ماهم بسیار جالب بود ، تحقیق در یک زندان بود! وقتی کمی از دیوارهای یک بخش از زندان را در شهر سیاتل (شهری در ایالت واشینگتن) به رنگ صورتی درآوردند به شکل معجزه آسایی از تعداد دعواها ، درگیری‌ها و خشونت‌ها کاسته شد و حتی بعضی از افراد ظرف غذای خود را دیگر کاملاً خالی تحویل نمیدادند…!

پیشنهاد میکنیم حداقل درصد کمی از دیوارهای منزل و خانه را به رنگ صورتی که محبوب خانم‌ها و دختران میباشد ، آغشته کنید تا از تاثیر خوبش بر آرامش خانواده ، رعایت رژیم غذایی و کم‌خوری بهره‌مند شوید.

امیدواریم از این مطلب اختصاصی مجله ، در قسمت سبک زندگی و روانشناسی لذت برده باشید ، خوشحالیم که با مجله دخترانه صورتی‌ها همراه هستید ❤️

2 دیدگاه برای “تاثیر دیوار صورتی منزل ، در آرامش و کم‌خوری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.