گالری از تابلوهای مدرن دیواری

زیبایی دکوراسیون منزل اهمیت زیادی دارد و امروزه تبدیل به دغدغه فکری بسیاری از افراد شده است. همه وسایل منزل اعم از وسایل بزرگ و یا کوچک، در زیبایی دکوراسیون تاثیر زیادی دارند پس باید علاوه بر وسایل بزرگ منزل مانند مبلمان، لوستر، فرش و … در انتخاب وسایل کوچک و تزیینی مانند تابلو، گلدان، شمع و … نیز دقت کنید. برای زیبایی منزل می‌توانید از تابلو مدرن استفاده کنید. در این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، گالری از عکس‌های تابلو مدرن دیواری را مشاهده می‌کنید. تابلوهای مدرن باعث زیباتر دیده شدن منزل خواهد شد. همراه ما باشید.

تابلو مدرن دیواری

تابلو مدرن دیواری

تابلو فانتزی و مدرن برای منزل

تابلو فانتزی منزل

عکس تابلو فانتزی و رنگی برای منزل و محل کار

عکس تابلو فانتزی

رنگ و طرح و همچنین اندازه تابلو باید با دکوراسیون منزل همخوانی داشته باشد. مثلا اگر تابلو را بالای مبل نصب می‌کنید باید رنگ مبل و تابلو با هم هماهنگ باشند و زیبا دیده شوند.

تابلو مدررن با رنگ روغن با طرح گل

تایلو با رنگ روعن

برای محل کار خود بهتر است که به جای خرید تابلوهای زیاد برای یک دیوار از یک تابلو بزرگ استفاده کنید.

تابلو مدرن دیواری

تابلو مدرن

این نکته نیز مهم است که محل قرار گیری تابلو در زیبا دیده شدن آن تاثیر بسیار زیادی دارد. تابلو باید در محلی باشد که بیش از حد در چشم نبوده ولی در عین حال توجه‌ها را به خود جلب کند.

اگر از چندید تابلو در یک دیوار استفاده می‌کنید در چینش آن‌ها نیز باید دقت کنید. پیشنهاد می‌شود حداقل هر یک سال نحوه چینش آن‌ها را عوض کنید تا تکراری نشود.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

روکش مبل راحتی

[/box]

تابلو شیک و مدرن منزل با طرح گل برای دیوار

تابلو شبک منزل

تابلو دیواری مدرن منزل جدید و اسپرت

تابلو مدرن منزل 

توجه داشته باشید که بهتر است رنگ قاب تابلو شما با رنگ دیوار یکی نباشد چرا که در این صورت قاب تابلو شما دیده نشده و از زیبایی تابلو کم خواهد شد.

تابلو مدرن دیواری

عکس تابلو با رنگ روغن

تابلو دیواری جدید و مدرن

تابلو دیواری جدید

ممنون که با این گالری همراه ما بودید، امیدوارم مورد پسندتان واقع شده باشد. لطفا نظرتان را راجع به این مطلب از مجله بیان کنید. ♥

3 دیدگاه برای “گالری از تابلوهای مدرن دیواری

  1. ղԺζԺղΙղ گفته:

    این تابلوهای فانتزی و رنگی و مدرن از کجا میشع تهیع کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.