صورتی‌ها مجله سبک زندگی بانوان و دختران

عکس‌های نازنین بیاتی

بیوگرافی نازنین بیاتی بازیگر جوان سینما

نازنین بیاتی از بازیگران زن ایرانی و سینمای ایران می‌باشد. در این بخش از مجله صورتی‌ها با بیوگرافی نازنین بیاتی در خدمت شما هستیم.

بیوگرافی نازنین بیاتی

نازنین بیاتی بازیگر و هنرپیشه سینما در ۱۵ دی ۱۳۶۸ به دنیا آمده و اهل تهران است.

او فارغ‌التحصیل رشته تئاتر است اما گرایش او بازیگری نیست، او فارغ‌التحصیل گرایش طراحی صحنه از دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کارشناسی می‌باشد.او علاقه زیادی به گرایش بازیگری نداشت، ولی زمانی که در فیلم پرویز شهبازی برای اولین بار بازی کرد، به حدی با استعداد ظاهر شد و خوش درخشید که در سی و یکمین جشنواره فیلم فجر نامزد دریافت سیمرغ بهترین بازیگر نقش اول شد و برای همان فیلم در جشن منتقدان و نویسندگان سینمایی، جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن را دریافت کرد همین‌ها مسیر او را برای بازیگری هموار تر کرد.

بیوگرافی نازنین بیاتی

اما این مسیری که او انتخاب کرد اتفاقی نبوده و کسی که رشته تئاتر می‌خواند بدون شک نا آشنا با بازیگری نبود هرچند که به این گرایش بی‌علاقه باشد.

 

مثل خیلی از خانم های دیگری که قبل از من خبر شده بودند، از طریق یکی از دوستانم فهمیدم که آقای شهبازی برای بازی تست می گیرند، من هم رفتم دفترشان و تست دادم و قبول شدم، نه فیلمنامه خوندم نه کلاس بازیگر رفتم!

عکس‌های نازنین بیاتی

او به قدری در بازیگری با استعداد است که می‌گوید:مثل خیلی از خانم های دیگری که قبل از من خبر شده بودند، از طریق یکی از دوستانم فهمیدم که آقای شهبازی برای بازی تست می گیرند، من هم رفتم دفترشان و تست دادم و قبول شدم، نه فیلمنامه خوندم نه کلاس بازیگر رفتم!

و همین ها نشان از قدرت بازیگری او دارد.

عکس‌های نازنین بیاتی

سال ۱۳۹۱ با حضور در فیلم دربند پرویز شهبازی در نقش نازنین، نامزد سیمرغ بلورین از سی و یکمین جشنواره فیلم فجر و در رأی‌گیری از نویسندگان و منتقدان به عنوان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فیلم فجر انتخاب شد

همانطور که گفت شد، سال ۹۱ بود که با حضور در فیلم دربند به کارگردانی پرویز شهبازی نامزد سیمرغ بلورین فیلم فجر برای بهترین بازیگر نقش اول زن در اولین حضورش در سینما شد و اگر چه به عنوان بهرین بازیگر نقش اول زن جشنواره انتخاب نشد اما از سوی نویسندگان و منتقدان به عنوان بهترین بازیگر جشنواره سی و یکم فیلم فجر معرفی شد.

عکس‌های نازنین بیاتی

در ادامه بیوگرافی نازنین بیاتی نگاهی داریم به کارنامه فیلم‌ها و کارهای این بازیگر جوان و توانمند.

  • آینه بغل – ۱۳۹۶
  • رفتن – ۱۳۹۵
  • هنوز نه (فیلم کوتاه) – ۱۳۹۵
  •  مادری – ۱۳۹۴
  • رخ دیوانه – ۱۳۹۳
  • طعم شیرین خیال – ۱۳۹۳
  • فرشته‌ ها با هم می‌آیند – ۱۳۹۲
  •  مردن به وقت شهریور – ۱۳۹۲
  • ارسال یک آگهی تسلیت برای روزنامه – ۱۳۹۱
  • دربند – ۱۳۹۱

عکس‌های نازنین بیاتی

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها