بیوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت

بیوگرافی نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در پایتخت

در این بخش از بیوگرافی هنرمندان و بازیگران، عکس‌ها و بیوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت در پایتخت را خدمت شما آماده کرده‌ایم.

بیوگرافی نیلوفر رجایی فر

یوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر

بازیگر نقش الیزابت که یک دختر عضو داعش بود را نیلوفر رجایی‌فر بازیگر زن ایرانی بازی کرده است. شاید به خاطر لهجه فوق‌العاده او در صحبت کردن زبان انگلیسی متوجه نشوید این بازیگر، یک بازیگر جوان ایرانی است. اما نقش این دختر انگلیسی را در پایتخت ۵، یک دختر ایرانی بازی کرده است که در ادامه به معرفی این بازیگر می‌پردازیم.

بیوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر

بیوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر

صورتی‌ها: نیلوفر رجایی فر، یکی از دیگر بازیگران دهه هفتادی می‌باشد که متولد ۱۱ بهمن ماه سال ۱۳۷۱ است. او متولد شهر تهران و اصالت ایرانی دارد اما تسلط کامل او به زبان و لهجه انگلیسی به دلیل تحصیل او در کشور انگلستان است.

او در رشته، فیزیک و اختر فیزیک در مقطع لیسانس از دانشگاه رویال لندن (Royal Holloway University of London) می‌باشد. او تا کنون تجربه بازیگری نداشته و حضورش در سریال پایتخت ۵ به عنوان زن داعشی اولین تجربه بازیگری او در تلویزیون بود.

بیوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر

هر چند او قبل از آن چند کار تئاتر داشت و دوره های بازیگری فعالیت خود را از نمایش تئاتر شروع کرد اما کاملا بی‌تجربه به دنیای تصویر قدم گذاشت. او توسط تیم محسن تنابنده بخاطر مهارت او در زبان انگلیسی به پایتخت دعوت شد.

بدون شک این تجربه کارگردان این سریال بوده است که به این خانم بازیگر اعتماد زیادی داشته و او را برای اولین بار در مقابل دوربین خود که بسیار پرطرفدار است بازی داده است آن هم نقشی که باید به زبان دیگری صحبت کند.

بیوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت

بیوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر بازیگر نقش الیزابت

حال نیلوفر فرصت این را دارد که خود را به عنوان بازیگر سرشناس در آینده مطرح کند و مطمئنا سودای بازیگر حرفه‌ای را در سر دارد.

عکس های نیلوفر رجایی فر

نیلوفر رجایی‌فر با توجه به فریم و قاب صورت و همچنین استعدادی که در این نقش سخت از خود به نمایش گذاشت بدون شک می‌تواند در سینما و تلویزیون ایران حرف‌های زیادی داشته باشد. او مجرد است و ازدواج نکرده.

امیدواریم بیوگرافی جدید نیلوفر رجایی فر شما را با این بازیگر بیشتر آشنا کرده باشد.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها