آشنایی با مهدی دارابی خواننده جوان هوروش بند

بیوگرافی جدید مهدی دارابی

در این بخش از بیوگرافی هنرمندان، بیوگرافی جدید مهدی دارابی خواننده جوان هوروش بند را خدمت شما آماده کرده‌ایم. خواننده‌ای که این روزها توانسته با آهنگ‌های زیبای خودش طرفداران فراوانی را بدست بیاورد.

بیوگرافی مهدی دارابی

صورتی‌ها: مهدی دارابی خواننده جوان و دهه هفتادی هوروش بند متولد ۱۷ مرداد ماه سال ۱۳۷۲ در تهران می‌باشد. مهدی دارابی اصالتی لر دارد و اهل کوهدشت لرستان می‌باشد. او بجز خوانندگی در حرفه آهنگسازی و ترانه سرایی با خوانندگان مشهوری و سرشناسی همکاری داشته است که سرانجام با همکاری مسعود جهانی، گروه هوروش بند را تشکیل داده‌اند.

مهدی دارابی، فعالیت خود را در زمینه موسیقی از اوایل دهه ۹۰ شمسی با خوانندگی در موسیقی پاپ آغاز کرد. در روز ۱۸ خرداد سال ۱۳۹۲ سه قطعه ازت خاطره دارم، به من سر بزن و تو حالت ناخوشه را به صورت همزمان منتشر کرد و این آثار اولین تجربه جدی او در عرصه موسیقی بود.

بیوگرافی جدید مهدی دارابی

بیوگرافی مهدی دارابی

دارابی که آن زمان با چهره و لحن و فضای موسیقایی متفاوتی فعالیت می‌کرد در ادامه قطعاتی نظیر اگه نباشی، منو دست ننداز و نشد و… را منتشر کرد. آثار شخصی مهدی دارابی در آن زمان برایش بازخورد چندانی نداشت تا اینکه در سال ۹۵ با همکاری مسعود جهانی، آرش عدل‌پرور (Arash AP) و مسیح (Masih) هوروش بند را تشکیل دادند و آهنگ به یاد تو می‌افتم خود را سر زبان‌ها انداختند.

بیوگرافی جدید مهدی دارابی

بیوگرافی جدید مهدی دارابی

نکته جالب در مورد نام گروه‌شان این است که هوروش در واقع از یک اشتباه لفظی تشکیل شده است. مهدی دارابی در این مورد می‌گوید: کلمه هوروش نیست بلکه هوروَش به معنای فروزان مثل خورشید است موقع خواندن این کلمه اشتباه کردیم و فکر کردیم که هوروش است! درواقع اشتباه لفظی من باعث شد نام گروهمان هوروش باشد.

بیوگرافی جدید مهدی دارابی

که از جمله موفق ترین آن‌ها می‌شود به آخر منو به باد، به کی پز می دی، ماه دلم، خنک شد دلت ،فاصله نه و ماه پیشونی اشاره کرد هوروش بند برای اولین بار در تاریخ ۲ شهریور ۱۳۹۶ در جزیره کیش به روی صحنه رفت.

مهدی دارایی معتقد است موسیقی را دلی یاد گرفته است و دلیل با احساس بودن کارهای خود را همین امر می‌داند.

12 دیدگاه برای “آشنایی با مهدی دارابی خواننده جوان هوروش بند

  1. روژینا گفته:

    خیلی صدای دلنشین و گوش نوازی داره. آدم با صداش حال میکنه

  2. ?? گفته:

    چه خوب که مردادیه⁦⁦;-)⁩راستی تو کارتون بچه رئیس یه کم دوبله داشت نمی دونم حالا این بود یا کس دیگه اما اسمش مهدی دارابی بود

  3. ♡یکتا خانووووم♡ گفته:

    صداش خوبه ولی ریتم آهنگایی که میخونه زیاد جالب نیس باید یکم ریتمشو تند کنه !

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.