برند گوچی GUCCI – گرانترین و معروفترین مارک‌های لباس جهان

برند گوچی – گرانترین و معروفترین مارک‌های لباس جهان

برند گوچی ! “گوچیو گوچی” که به صورت ساده گوچی شناخته می شود ، یکی از خانه های مد مطرح جهان و یکی از مشهورترین برندهای حوزه مد و لباس می باشد که در سال ۱۹۲۱ میلادی گوچیو گوچی شرکت محصولات چرمی و مغازه کوچک فروش چمدان خود را در فلورانس ایتالیا تاسیس کرد.

همچنین این برند مشهور مد در سال ۲۰۰۹ میلادی توسط کمپانی اینتر برندز در رتبه ۴۱ ام برترین برندهای تجاری جای گرفت . به علاوه میزان درآمد این شرکت در این سال به بیش از ۴ میلیارد یورو رسید که از این نظر جایگاه نخست را در میان برندهای ایتالیایی بدست آورده است .

 

معرفی برند مشهور گوچی GUCCI

 

تنها پس از گذشت چند سال، شرکت گوچی با چنان موفقیتی مواجه شد که مشتری‌های بین المللی طی فصل تعطیلات خود ، راهی فلورانس می شدند تا از مجموعه کیف ها، چمدان ها، دستکش ها، کفش ها و کمربندهای این شرکت محصولات مورد نظر خود را خریداری کنند. بسیاری از مشتری های ایتالیایی گوچی نیز اشراف اسب سوار بودند که تقاضای آنها برای لوازم سوارکاری به شکل گیری نشان  “Horsebit”، یکی از نمادهای پایدار خانه مد گوچی، منجر شد.

موسس برند گوچی

در اواخر قرن ۱۹ میلادی گوچی به عنوان یک برند شناخته شده در صنعت مد و لباس معرفی گردید . تا جایی که به عنوان برترین تولید کنندگان کالاهای چرمی، لباس و … در این حوزه خود را نشان داد . موسس این برند گوچیو گوچی در سال های ۱۸۸۱ تا ۱۹۵۳زندگی کرد و اولین فروشگاه خود را در سال ۱۹۲۰ تاسیس کرد .

ساختمان شرکت گوچی

ساختمان شرکت مرکزی گوچی

موفقیت های برند گوچی طی سالیان گذشته

بعد از اینکه برند گوچی در سال ۲۰۰۹ میلادی در جایگاه ۴۱ ام در میان ۱۰۰ برند برتر جهان قرار گرفت، تمام کارشناسان این حوزه ادعا داشتند که درخشش این برند تازه شروع شده است . در همین سال این برند بیش از ۲۷۹ فروشگاه در سرتاسر جهان تاسیس کرد . و در سپتامبر ۲۰۰۹ به عنوان گرانقیمت‌ترین برند ایتالیایی شناخته شد. در سال ۲۰۱۳ برند گوچی به ارزشی معادل ۱۲ میلیارد دلار رسید و براساس رتبه بندی مجله اقتصادی فوربس، به عنوان ۳۸ امین برند موفق در جهان انتخاب شد.

رکورد با ارزش ترین شلوار جین

در سال ۱۹۹۸ گوچی شلوار جینی تولید کرد که رکورد گرانقیمت ترین شلوار جین دنیا را شکست و به قیمت ۳۱۵۰ دلار به فروش رفت .

گوچی همچنان بر تقویت ارزش های خود بر اساس مواردی که طی تقریبا صد سال گذشته موجب شهرت این شرکت بوده یعنی انحصار ، کیفیت ، ساخت ایتالیا ، استادکاری ایتالیایی و اقتدار مد متمرکز است . گوچی می تواند این ادعا را داشته باشد که دوگانگی منحصر به فردی در برند این شرکت وجود دارد که مدرنیته و میراث گذشته، نوآوری و استادکاری و محبوبیت و کمال را ترکیب می کند .

 

نمونه‌‌ای از مدل کفش مجلسی و پاشنه بلند دخترانه و زنانه – گوچی

نمونه‌‌ای از مدل کفش مجلسی و پاشنه بلند دخترانه و زنانه - گوچی

نمونه‌‌ای از مدل حلقه دخترانه و زنانه – گوچی

نمونه‌‌ای از مدل حلقه دخترانه و زنانه - گوچی

نمونه‌‌ای از مدل عینک آفتابی دخترانه و زنانه – گوچی

نمونه‌‌ای از مدل عینک آفتابی دخترانه و زنانه - گوچی

نمونه‌‌ای از مدل ساعت مچی دخترانه و زنانه – گوچی

نمونه‌‌ای از مدل ساعت مچی دخترانه و زنانه - گوچی

نمونه‌‌ای از مدل کیف پول دخترانه و زنانه – گوچی

نمونه‌‌ای از مدل کیف پول دخترانه و زنانه - گوچی

نمونه‌‌ای از مدل کیف دستی دخترانه و زنانه – گوچی

نمونه‌‌ای از مدل کیف دستی دخترانه و زنانه - گوچی

نمونه‌‌ای از عطر و ادکلن دخترانه و زنانه – گوچی

نمونه‌‌ای از عطر و ادکلن دخترانه و زنانه - گوچی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.