برجسته کردن لب با ارایش

آموزش ترفند برجسته کردن لب با آرایش

خیلی از افراد لب‌های بسیار باریکی دارند و علاقه‌مند هستند که کمی لب‌هایشان برجسته‌تر باشد. امروزه برای برجسته کردن لب‌ها روش‌های زیادی به وجود آمده است مانند: پروتز لب، چربی لب و … ولی هر یک از این روش‌ها ممکن است عوارضی به دنبال داشته باشد و خیلی از افراد تمایل به ریسک کردن ندارند به همین دلیل به دنبال روش موقتی برای زیباتر کردن لب هستند بخصوص برجسته کردن لب با آرایش. با آرایش لب می‌توانید ایرادهای لب را بپوشانید و کمی لب‌هایتان را برجسته‌تر جلوه دهید. با مجله صورتی‌ها همراه باشید تا با روش برجسته کردن لب با ارایش آشنا شوید.

برجسته کردن لب با ارایش

برجسته کردن لب با ارایش

خط لب و رژ لب تاثیر زیادی روی فرم‌های لب دارند، با ماهرانه کشیدن خط لب، می‌توانید لب‌های زیبایی داشته باشید، پس اگر لب‌هایتان باریک است و می‌خواهید بزرگ‌تر از آن چه هست، دیده شوند و یا اگر ایرادی در فرم لب دارید و یا حتی اگر می‌خواهید، لب‌هایتان را برجسته‌تر کنید و ایرادهایشان را بپوشانید، باید مراحل برجسته کردن لب با ارایش را طی کنید:

رنگ رژ لب مورد علاقه خود را انتخاب کنید

برای شروع برجسته کردن لب با ارایش ابتدا باید رنگ رژ لب را انتخاب کنید. برای انتخاب رژ لب معیارهایی وجود دارد که باید به آن‌ها توجه کرد. اولین معیار انتخاب رژ لب، رنگ پوست شما است، رژ لب باید به پوست شما بیاید و شما را زیباتر کند.

آموزش کشیدن خط لب

ابتدا خط لب را بکشید

رنگ خط لب را یک درجه از رنگ رژ تیره‌تر انتخاب کنید. می‌توانید رنگ لباس مجلسی و رژ لبتان را نیز هماهنگ انتخاب کنید، با این شرط که رنگ انتخابی، با پوستتان هماهنگ باشد. قبل از رژ زدن باید خط لب بکشید، این خط لب است که باعث می‌شود لب‌هایتان برجسته و بزرگ دیده شود. خط را با زیر خط اصلی و البته مماس با آن بکشید و با انگشت خود رنگ مداد را روی لب پخش کنید سپس رژ لبتان را بزنید.

مداد سفید لب‌های شما را برجسته می‌کند

نوبت به مرحله اصلی برجسته کردن لب با ارایش می‎رسد، برای برجسته کردن لب‎ها از مداد سفید کمک بگیرید با یک مداد سفید خطی کامل و تنها زیر لب و پایین خط لب بکشید.

برجسته کردن لب با ارایش

می‌توانید از روش نقطه‌ای کمک بگیرید

در مرحله پایانی برجسته کردن لب با ارایش برای کشیدن خط لب می‌توانید از روش نقطه‌ای هم استفاده کنید. بر روی لب پایین و بالا نقطه‌های کوچک بگذارید و سپس این نقاط را به هم وصل کنید. اگر فضای بیشتری بر لب‌ها دیدید می‎توانید از خط لب برای پر کردن آن فضاها استفاده کنید.

امیدوارم با مراحل برجسته کردن لب با ارایش آشنا شده و برایتان مفید بوده باشد. ممنون از این که همراه ما هستید ♥

فیسبوک توییتر گوگل + تلگرام کلوب

امتیاز شما به مطلب

دوست داشتم: 5
دوست نداشتم: 2
 
مطالب جالب و مرتبط

2 دیدگاه در “آموزش ترفند برجسته کردن لب با آرایش

از این مطالب بیشتر بذارین لطفا

من خودم بلد بودم 😜شوخی کردم خخخ😂😂😂

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *