برای چاقی صورت چه بخوریم؟!

برای چاقی صورت چه بخوریم

اگر به دنبال پاسخ سوال برای چاقی صورت چه بخوریم هستید حتما این مطلب از مجله را مطالعه کنید.

مجله صورتی‌ها: خیلی از افراد به خاطرها رژیم غذایی که برای لاغر شدن دارند و یا به صورت ارثی صورتشان لاغر است و صورت خیلی لاغر باعث پیر به نظر رسیدن فرد می‌شود به همین خاطر خیلی از خانم‌ها از این گله‌مند هستند که به خاطر رسیدن به تناسب اندام و رژیم غذایی صورتشان روز به روز لاغرتر می‌شود و این سنشان را به طور محسوسی بالا می‌برد. و اما برای چاقی صورت چه کاری انجام دهید و برای چاقی صورت چه بخوریم؟ مطمئنا تزریق ژل و … آخرین روش امتحانی است چون عوارض زیادی دارد. رژیم غذایی تاثیر خیلی زیادی روی چاقی و یا لاغری دارد پس بهتر است از طریق رژیم غذایی صورتمان را چاق کنیم. حال سوال پیش می‌آید که برای چاقی صورت چه بخوریم برای رسیدن به جواب همراه ما باشید.

برای چاقی صورت چه بخوریم

برای چاقی صورت چه بخوریم

میوه خیار و گلابی

میل کردن میوه‌های پرآب باعث چاقی صورت و در نتیجه زیبایی چهره می‌شود. خیار و گلابی جزء میوه‌های پر آبی هستند که برای پوست و همچنین چاقی صورت موثر هستند. میل کردن این دو میوه باعث پر شدن صورت می‌شود . در کنار آن صورت و پوست صورت را ماساژ دهید.

مصرف هویج، میوه و سبزیجات تازه نیز در طول روز باعث می‌شوند که به سلول‌های پوست آبرسانی شوند و پوست همیشه پر و شاداب به نظر برسد.

نوشیدن آب کافی

همانطور که می‌دانید نرسیدن آب کافی به بدن موجب بیماری‌های مختلفی می‌شود انسان بدون آب نمی‌تواند زندگی کند. آب باعث تامین بافت صورت و پر شدن صورت و قوی شدن عضلات صورت می‌گردد. همچنین پوست را شاداب و جوان نگه می‌دارد. اگر نمی‌توانید زیاد آب بنوشید پس می‌توانید میوه‌های ذکر شده در مورد بالا را میل کنید تا بی آبی بدن را جبران کند.

روش های پر کردن صورت

مصرف پودر جوانه گندم

مصرف پودر جوانه گندم به همراه ماست بعد از غذا می‌تواند به چاقی صورت کمک کند.اما اگر می‌خواهید فقطا صورت‌تان چاق شود، حداکثر دو قاشق جوانه گندم همراه با ماست مصرف کنید.

برای چاقی صورت چه بخوریم ، سیب زمینی

یک روش سریع برای چاقی صورت که معمولا آرایشگران به عروس‌ها پیشنهاد می‌کند، سیب زمینی است اثر سیب زمینی خیلی سریع است. هر روز یک بشقاب سیب زمینی سرخ کرده، به همراه کمی سس میل کنید تا سریع صورتتان چاق شود. فقط اگر عجله ندارید این روش پیشنهاد نمی‌شود چون سرخ کردنی و سس مضر است. البته سیب زمینی آب پز هم می‌تواند موثر باشد که مانند سرخ کردنی مضر نیست.

رژیم غذایی برای چاقی صورت

مصرف مغز پسته، فندق و …

یک راه ساده و بی دردسر برای چاق شدن صورت، مصرف روزانه ۵۰ گرم از مغزها است مانند: تخمه آفتابگردان، بادام، پسته، فندق و… روزهای اول کمتر بخورید که باعث ایجاد جوش صورت نشود.

شیره خرما و انجیر

در جواب سوال ” برای چاقی صورت چه بخوریم ” باید بگوییم که شیره خرما و انجیر هم برای چاقی صورت بسیار مفید است.

ورزش ماهیچه‌های صورت

اگر اهل ورزش کردن هستید باید برای صورتتان نیز عضله سازی کنید. چگونه؟ هم زمان که وزنه را بلند می‌کنید عضلات صورت خود را تغیر دهید یا بخندید یا به طور کامل اخم کنید. اگر عضله صورت منقبض شود به مرور زمان ماهیچه‌های صورت نیز رشد کرده و باعث پر شدن صورت خواهد شد.

حال دیگر متوجه شدیم که برای چاقی صورت چه بخوریم پس بهتر است دست به کار شویم.

3 دیدگاه برای “برای چاقی صورت چه بخوریم؟!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.