با عشوه‌گری و لوندی جذاب‌تر شوید – قسمت دوم

با عشوه‌گری و لوندی جذاب‌تر شوید-قسمت دوم

همانطور که قسمت اول آموزش عشوه‌گری و لوندی را خواندید در این مقاله نیز قسمت دوم آموزش عشوه‌گری و لوندی را دنبال کنید.

آموزش عشوه‌گری و لوندی

۱۳) وقتی با همسرتان بیرون هستید اجازه دهید ایشان راهنمای مسیر شما باشند و مرتب تاکید نکنید که از این طرف بروید یا از آن طرف … این راه نزدیک‌تر است یا…. و از این حرف‌ها!

۱۴) در مواقعی که بحث مردانه است، حتی اگر اطلاعات زیادی دارید، خودتان را قاطی نکنید و به روی خودتان نیاورید. دقت کنید که این مورد به این معنی نیست که ذوقش را کور کنید … اگر همسرتان به یک موضوع خیلی علاقه دارد، با دقت به حرف‌هاش گوش بدید و با هیجاناتش همراهی کنید، ولی اظهار فضل نکنید … چه عیبی داره؟ اجازه دهید احساس دانا بودن بکند، چون نتیجه این حس دانایی در دراز مدت به نفع زندگی خودتان است.

۱۵) اصطلاحات کوچه بازاری و پسرانه جزو مسائل مردانه هستند و مخصوص خود مردها! پس آن اصطلاحات را به هیچ عنوان در حرف‌هایتان به کار نبرید … چون به شدت جذابیت زنانه را پیش همسرتان از بین می‌برد.

۱۶) در خرید و یا کار اداری و … اجازه بدهید همسرتان جلو برود و صحبت کند.

۱۷) وقتی مریض می‌شوید، تا جایی که ممکن است خودتان تنهایی دکتر نروید. بگذارید همسرتان شما را همراهی کند، داروهایتان را بگیرد و … و اجازه دهید از این که از عشقش مراقبت می‌کند لذت ببرد. درست مثل یک باغبان که از مراقبت از گل‌هایش لذت می برد.

۱۸) نصف بیچارگی خانم‌ها از وقتی شروع شد که درآمد کسب کردند و حس کردند دیگر نیاز مالی به مردها ندارند. در صورتی که یکی از نیازهای مرد پول خرج کردن برای کسانی است که دوستشان دارد. و جالب این که، خود این پول خرج کردن باعث علاقه زیاد به مردان می‌شود و این دور همین طور ادامه پیدا می‌کند … اگه شما اجازه ندهید برایتان پول خرج کند، سراغ کس دیگری رفته و برایش پول خرج می‌کند.( البته باید گفت کمک مالی به همسر خیلی خوب است)

۱۹) ناخن‌هایتان همیشه یک کم بلند و مرتب باشد. حتماً از زیور آلات ( گردنبند و گوشواره و … ) استفاده کنید.(نشانه زن نه لوندی )

۲۰) بجای لباس‌های اسپرت، دامن و لباس‌های مدل‌دار بپوشید. ( بجز وقت‌هایی برای تنوع، یا وقتی که مطمئن باشید شوهرتان فقط لباس‌های اسپرت دوست دارد، که کمتر مردی این گونه است)

۲۱) در خانه حتماً حتماً صندل پاشنه‌دار (بیشتر از ۵ سانت) بپوشید که هم باعث می‌شود ساق پا فرم بهتری بگیرد و هم خود به خود باعث می‌شود مجبور شوید برای حفظ تعادلتان هم که شده حرکاتتان را با آرامش و طرافت بیشتری انجام بدهید.

۲۲) همیشه غذای کمی در ظرف بکشید. طوری که همسرتان مجبور شود همیشه خودش به زور برایتان باز هم غذا بریزد. این خیلی مهم است که همیشه شوهر آدم فکر کند باید به زور غذا بخورید و گرنه خودش اهل خوردن نیست.

۲۳) با این حال هیچ وقت غذایتان را تا ته نخورید و اگر شده یک قاشق ته غذایتان باقی بماند و بگویید وای دیگر جایی برای غذا ندارم!

۲۴) لباس مردها مستقم به احساسشان وصل است! یعنی به کسی که لباسشان را مرتب می‌کند ناخودآگاه وابستگی عاطفی پیدا می‌کنند و به قدری ازش ممنون می‌شوند که سعی می‌کنند در اولین فرصت چند برابر جبران کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.