با شناخت همسر زندگی مشترک شادی داشته باشید!

سیاست‌های زنانه

شناخت مردان و زندگی مشترک بدون دغدغه

داشتن سیاست‌های زنانه یکی از الزامات زندگی مشترک هستند باید با اخلاق و روحیات آقایان آشنا باشند تا بتوانند درک درستی از زندگی مشترک داشته باشند. زن و مرد از لحاظ روحیه و اخلاق تفاوت‌هایی دارند که باید شناخته شوند. مردان روحیه‌های خاص خود را دارند ، زنان نیز روحیه متفاوت. باید این تفاوت‌ها شناخته شود تا در زندگی مشترک دچار مشکل نشوند. در ادامه این مطلب از مجله بانوان سیاست‌های زنانه را مطالعه می‌کنیم.

سیاست‌های زنانه

۱- تشویق کردن مردان 

یکی از سیاست‌های زنانه تشویق همسر می‌باشد. تشویق شدن برای مردان عامل محرک است مردان در برابر تعریف و تحسین حس خیلی خوبی پیدا می‌کنند و انگیزه‌شان هم بیشتر می‌شود و احساس قدرت می‌کنند.

۲- فعال دانستن مردان

اگر همسر خود را فردی فعال خطاب کنید ، شور و نشاطی در مرد ایجاد می‌شود که همیشه تلاش می‌کند همه نقص‌های خود را برطرف نماید و برای شما قهرمان باشد.

۳- احترام گذاشتن

اکثر مردان با وجود داشتن غرور و خودخواهی ، احترام را متعلق به خود می‌دانند و علاقه دارند که با احترام برخورد شود و هر کسی هم که این حریم را بشکند در ذهن آن‌ها خاطره بدی ثبت می‌شود.

۴- لباس پوشیدن

هم به لباس پوشیدن خودتان و هم همسرتان اهمیت دهید مردان دوست دارند شما را در لباس‌های زیبا ببینند و به لباس پوشیدن آن‌ها هم اهمیت دهید. البته شاید بعضی از مردان خودشان تمایلی برای خوب لباس پوشیدن نداشته باشند.

سیاست‌های زنانه

شناخت همسر

۵- خلوت مردان

به خلوت مردان احترام بگذارید مردان گاهی نیاز دارند تنها باشند تا فکر کنند. این فرصت را در اختیار آن‌ها قرار دهید.

۶- سرگرمی اختصاصی

آقایان سرگرمی‌های خاص خودشان را دوست دارند که شاید خانم ها از آن بیزار باشند. ولی همسر موفق کسی است که خود را با سرگرمی‌های همسرش همراه سازد.

۷- خرج کردن پول

اکثر آقایان در خرج کردن پول خسیس هستند و علاقه دارند که همسرشان حق شناس باشد و مدام غر نزند. پس خانم‌ها یابد موقعیت پولی و مالی همسر را درک کرده ، زمان مناسب را برای درخواست انتخاب کنند.

۸- عشق به کار

اکثر آقایان عاشق کار خودشان هستند بنابراین خانم‌ها باید به شغل همسرشان احترام بگذارند و راضی باشند. هر چه از شغلشان احساس رضایت بیشتری داشته باشند اطمینانشان بیشتر می‌شود و فردی ریسک‌پذیر می‌شوند.

شناخت همسر – سیاست‌های زنانه برای همسرداری

۹- علاقه آقایان به غذا خوردن

برای هم لقمه بگیرید. وقتی غذایی می‌پزید از همسرتان در مورد آن غذا نظر بخواهید و سعی کنید در طول هفته چند بار غذاهای مورد علاقه او را درست کنید. آقایان خیلی به شکمشان اهمیت می‌دهند.

۱۰- تناسب اندام خانم

از دیگر سیاست‌های زنانه داشتن اندان زیبا است . آقایان به تناسب اندام خیلی اهمیت می‌دهند اگر بیش از اندازه چاق یا لاغر هستید، به فکر بیفتید تا تناسب اندام خود را به دست بیاورید.

۱۲- ابراز غیر مستقیم احساسات

مردان علاقه ندارند که در مورد احساسشان به صورت مستقیم حرف بزنند بلکه آن را به صورت غیر مستقیم ابراز می‌کنند. از همسرتان بخواهید برنامه‌اش را برای تعطیلات آخر هفته بگوید یا اینکه فکر و تصور خود را در مورد شما و اولین باری که شما را ملاقات کرده است ، به زبان آورد. پاسخ او روشن می‌کند احساسش نسبت به شما چیست و این گونه خود را به شما نزدیکتر می‌بیند.

۱۳- شنونده واقعی 

همسرتان یک شنونده واقعی است اکثر خانم‌ها وقتی حرف‌های دیگران را گوش می‌دهند معمولا با حرکات اشاره و بدن و گفتن کلماتی مثل بله یا نه یا می‌دانم به آن‌ها نشان می‌دهند ، به حرف‌هایشان گوش می‌دهند. بخشی از نظر و درک ما را به فردی که در حال صحبت است ، منتقل می کند اما این در مورد مردان صدق نمی‌کند. وقتی که با همسر خود صحبت می‌کنید و چیزی نمی‌گوید یا حرکتی از او نمی‌بینید ، به معنی آن نیست که گوش نمی‌دهد بلکه ترجیح می‌دهد ساکت باشد و در مورد آن چه شما می‌گویید ، فکر کند.

۱۴- مردان زبان بدن را نمی‌دانند

آقایان هیچ موقع زبان بدن را نمی‌دانند. مردان کمتر در مورد زبان اشاره و حرکات بدن می‌دانند و تغییر لحن صدا و حرکات صورت برای آن‌ها کمتر مفهوم دارد. حتی ممکن است ناراحتی خانم‌ها را تشخیص ندهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.