با این نکات دستان زیبایی داشته باشید (به همراه فیلم آموزش طراحی ناخن)

روش‌های مراقبت از ناخن

مراقبت از ناخن

زیبایی ناخن‌ها تاثیر عمیقی روی زیبایی خانم‌ها دارد. هر خانم باکلاس باید هر چند هفته یک بار ناخن‌هایش را سوهان بزند و برای محکم ماندن آن‌ها فکری بکند. اگر کلسیم بدنتان کم باشد به ناخن‌هایتان آسیب می‌زند بنابراین باید به میزان کلسیم بدنتان هم توجه کنید. لاک زدن کار مورد علاقه هر خانمی است و امروزه روش مراقبت و زیبایی دستان خانم‌ها ، مانیکور ناخن است  که خودتان می‌توانید این کار را انجام دهید. طراحی ناخن هم زیبایی دستان را دوبرابر می‌کند پس هر خانم باید طراحی ناخن ساده را آموزش ببیند و در میهمانی‌ها و روزهای خاص استفاده کند تا با طراحی ناخن زیبایی دستانش را افزایش دهد همچنین باید روش‌های مراقبت از ناخن را نیز بلد باشد تا در طول زمان ناخن‌ها زیبایی خود را از دست ندهند.

در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها ، نکاتی برای طراحی ناخن زیبا و سوهان زدن و در حالت کلی روش‌های مراقبت از ناخن بیان می‌شود. امیدواریم برایتان مفید باشد.

نکاتی در مورد زیباتر شدن طراحی ناخن

اموزش طراحی ناخن

همیشه از یک پویش ناخن استفاده کنید

این کار درست است که از شما وقت بیشتری را می‌گیرد ولی در عوض منافعی برای شما دارد اول این که مانع رنگ پس دادن لاک می‌شود و دوم این که باعث افزایش ماندگاری مانیکور و زیبایی ناخن می‌شود.

از خشک کننده سریع لاک استفاده نکنید

از روش‌های مراقبت از ناخن استفاده نکردن از خشک کننده سریع می‌باشد. استفاده از خشک کننده لاک برای سریع‌تر خشک شدن لاک معمولا باعث خشکی ناخن می‌شود و همچنین منجر به نم زدایی ناخن. پس بهتر است از خشک کننده استفاده نکنید.

انتخاب لاک سفید مناسب

انتخاب لاک‌های روشن مخصوصا انتخاب لاک سفید ، خیلی مهم است چون اگر کیفیت خوبی نداشته باشد زود به چشم می‌خورد و دیده می‌شود. لاک سفید باید یک دست دیده شود و هیچ گونه ناخالصی نداشته باشد.

برای لاک زدن به ۳ مرحله نیاز دارید

برای طراحی ناخن باید ۳ مرحله را طی کنید: اولین مرحله این است که قلم لاک زدن را در ظرف لاک پایین بیاورید و آغشته به لاک کنید سپس آن را به طور منظم روی ناخن پخش کنید تا همه ناخن را بپوشاند سپس از پایه ناخن شروع کنید و قلم را از راست به چپ و بالا به پایین بکشید.

روش‌های مراقبت از ناخن

طراحی ناخن جدید

مرتب کردن لبه‌های ناخن با برس قدیمی

برای همه ما اتفاق افتاده است که هنگام لاک زدن ، قسمتی از لاک روی لبه‌های ناخن پخش می‌شود و این صحنه خوشایندی نیست برای حل این مشکل می‌توانید با یک برس قدیمی آرایش یا حتی گوش پاک کن ، به اطراف ناخن‌هایتان آستون بزنید و با کمک آن پاک کنید تا تمیز و مرتب شود.

روی پوست با روغن یا کرم ضربه بزنید

از دیگر روش‌های مراقبت از ناخن ضربه زدن روی پوست با روغن می‌باشد. این کار باعث می‌شود که ناخن‌ها مرطوب شوند و خشکی که ایجاد شده از بین برود فقط دقت داشته باشید که نباید زیاد استفاده کنید چون باعث لغزش بیش از حد می‌شود و این خوشایند نیست.

بعد از طراحی ناخن ، آن‌ها را زیر آب سرد بگیرید

برای خشک شدن سریع لاک آن‌ها را زیر آب سرد قرار دهید و یا نوک انگشتان را در آب یخ فرو ببرید.

مراقبت از ناخن

ترکیب لاک‌های نئونی

برای این که لاک‌های نئونی درخشندگی بیشتری داشته باشد می‌توانید مقداری لاک سفید را به لاک نئونی اضافه کنید با این کار هم درخشندگی بیشتر می‌شود و هم ضخیم‌تر دیده می‌شود.

لاک‌ها را در جای خشک و خنگ نگه دارید

نگه داری لاک‌ها در محیطی مانند یخچال که خشک و خنک است ، باعث ماندگاری بیشتر لاک می‌شود و غلظت آن حفظ شده و کم و زیاد نمی‌شود.

روش‌های جدید مراقبت از ناخن

طراحی ناخن 2017

اضافه کردن یک لاک تثبیت کننده

برای این که لاک ناخن زودتر خشک شود یک لایه تثبیت کننده بزنید.

لاک‌هایتان را با تینر رقیق کنید

چند قطره تینر به لاک اضافه کنید تا لاک رقیق شود.

ظرف لاک را تکان ندهید

هیچ موقع لاک ناخن را به صورت عمودی تکان ندهید بلکه به طور افقی آرام تکان دهید با این کار هیچ حبابی ایجاد نمی‌شود.

موقع سوهان زدن آن را جلو عقب نبرید

سعی کنید ناخن‌هایتان را همیشه از یک سمت سوهان بکشید چون اگر از یک سمت نکشید ناخن‌هایتان را خراب می‌کنید و باعث لایه لایه شدن ناخن می‌شود.

سوهان زدن ناخن

از آب داغ دوری کنید

هیچ موقع دست‌ها و ناخن‌هایتان را در آب داغ فرو نبرید ، آب داغ دشمن ناخن است و باعث ترک خوردن ناخن و حتی پاک شدن لاک ناخن می‌شود.

از لاک‌های اکلیلی و براق استفاده کنید

این لاک‌ها علاوه بر زیبایی و درخشندگی زیاد باعث بزرگ‌تر دیده شدن ناخن می‌شود.

استفاده از لاک پاک کن بدون استون

آخرین مورد از روش‌های مراقبت از ناخن استفاده از لاک پاک کن بدون استون می‌باشد. سعی کنید همیشه از از لاک پاک‌کن‌ بدون استون استفاده کنید چون این لاک پاک کن‌ها مانع خشکی ناخن می‌شود.

 

در ادامه برای زیباتر شدن دستان شما ، فیلم طراحی زیبای ناخن را مشاهده کنید با این آموزش دستانتان زیباتر شده و در میهمانی‌ها و عروسی‌ها می‌درخشید.

فیلم آموزش طراحی ناخن دانلود فیلم آموزش طراحی ناخن
امیدوارم از این مطلب کامل در مورد طراحی ناخن و روش‌های مراقبت از ناخن و همچنین فیلم آموزش طراحی ناخن ، نهایت استفاده را برده باشید.

24 دیدگاه برای “با این نکات دستان زیبایی داشته باشید (به همراه فیلم آموزش طراحی ناخن)

  1. melikaw گفته:

    من عادت به جویدن ناخن هام دارم ونمی تونم بلندشون کنم.
    راهی دارید که بتونم بلندشون کنم؟¿

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.