با آرایش چشم گربه‌ای دلربایی کنید

آموزش آرایش چشم گربه‌ای

تاثیر چشم در زیبایی چهره

چشم هر انسان تاثیر زیادی روی زیبایی فرد دارد به همین دلیل است که می‌گویند چشم دریچه قلب است. پس باید آرایش چشم هم زیبا باشد تا زیبایی چشم دو برابر شود نه این که با آرایش ناقص و زشت ، زیبایی‌مان را زیر سوال ببریم. باید وقتی تنها هستیم آموزش آرایش چشم را یاد بگیریم و چند بار تمرین کنیم تا برای میهمانی و عروسی صحیح و زیبا آرایش کنیم. آرایش چشم گربه‌ای محبوب‌ترین آرایش چشم بوده و هست ولی ترجیح بسیاری از آرایشگران و مشتریان بوده است ، در ادامه این قسمت از مجله “آموزش آرایش صورت” با آموزش آرایش چشم گربه‌ای در خدمت شما هستیم.

آموزش آرایش چشم – آموزش تصویری آرایش چشم

آموزش آرایش چشم

مرحله اول آموزش آرایش چشم

مرحله اول آرایش چشم را با خط چشم سنگی و یا معمولی (بستگی به راحتی شما دارد) از نقطه آغازین چشم تا امتداد ابرویتان خطی با فرم چشم بکشید (مانند تصویر) سپس از نقطه پایا خط چشم به سمت داخل چشم (تقریبا به اندازه نصف چشم) خطی می‌کشیم. اگر خطی که کشیدید نازک و یا کمرنگ بود روی همان خط قبلی دوباره با خط چشم بکشید.

امتداد خط چشم مستقیم ، را به قسمت پایین چشم انتقال دهید تا نقطه آغازین چشم ببرید و گوشه هر دو خط چشم بالا و پایین را به هم وصل کنید. داخل چشم را نیز با مداد مشکی پر کنید.

مرحله دوم آرایش چشم 

سپس با کمک سایه مشکی رنگ داخل خطی که در مرحله قبل کشیدید را پر رنگ کنید ، وقتی وسط چشم و خط پایانی مرحله قبل رسیدید سایه را محو کنید. این کار را هم با کمک سایه دیگر می‌توانید انجام دهید و هم با کمک انگشتتان می‌توانید سایه مشکی را محو کنید.

آموزش آرایش چشم گربه‌ای

مرحله سوم آرایش چشم گربه‌ای

سایه رنگ روشن مانند توسی انتخاب کنید و از نقطه آغازین چشم تا قسمت محو شده‌ی مرحله قبل سایه را بزنید تا کار محو کردن تمام شود.

مرحله چهارم آموزش آرایش

برای زیبایی و براقیت بیشترِ سایه ، می‌توانید از سایه نقره‌ای رنگ اکلیل دار استفاده کنید و روی چشم بزنید(دقت کنید که تا قسمت محو شده سایه نقره‌ای را بزنید)

مرحله پنجم آرایش چشم

با کشیدن ابرو و گذاشتن پلک مصنوعی ، یا ریمل زدن کار آرایش چشم شما تمام می‌شود.

صورتی‌ها : با تمرین و تکرار مانند آرایشگران حرفه‌ای ، خودآرایی کنید.

8 دیدگاه برای “با آرایش چشم گربه‌ای دلربایی کنید

  1. مهشید گفته:

    به نظرم بهتره که ما خانما پز ندیم …… واقعا هر کی گفته خانما پر فیس و افادن و پز میدن حقیقته ….. فقط خودمون نمیدونیم ……. لطفا در مورد خودتون حرف نزنید درباره ی مطلبی که مجله های صورتی های عزیز برامون میزاره بحرفید …… صورتی ها بچاپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.