با آرایش ملایم هر روز زیباتر شوید!

با آرایش ملایم هر روز زیباتر شوید!

آموزش آرایش ملایم مناسب با هر زمان و هر مکان

آرایش ملایم

از آنجا که خیلی از خانوم‌ها دوست ندارند چهره‌ای بدون آرایش و نامرتب داشته باشند راه‌حل‌هایی برای همیشه مرتب بودن با صرف کمترین زمان و هزینه وجود دارد که چه در منزل و چه بیرون از منزل همیشه مرتب و زیبا باشید.

۱-هر صبح پس از بیدار شدن از خواب و شستشوی صورت با آب سرد وخنک ،بگذارید آب بر روی پوست صورتتان به حالت طبیعی خشک شود که این می‌تواند در فاصله‌ای که پس از شستشوی صورت، شما مشغول آماده کردن صبحانه می‌شوید،انجام گیرد زیرا زمان زیادی نخواهد برد و همین امر در ابتدای روز پوست صورت شما را از افتادگی وشل شدن حفظ کرده وشادابی وسر حالی خاصی به شما منتقل می‌کند.

۲- تنها کرمی که بهتر است در منزل و یا حتی برای خرید، بیرون از منزل استفاده کنید و زمان ماندن آن بر روی پوست ضرری به پوستتان نمی‌رساند، انواع کرم‌های ضد آفتاب است که اگر دوست داشته باشید مثل یک کرم پودردر صورت داشتن جوش و لکه بر روی پوستتان، آن‌ها را بپوشاند از نوع رنگی و کرم پودر دار بودن آن بر روی پوست بمالید وبا شستشوی بعدی صورت دوباره ازآن بر روی پوست بزنید.

۳- برای انواع چشم‌ها چه چشم ریز چه درشت وبا حالت‌های مختلف و رنگ‌های متفاوت،استفاده از یک خط چشم مدادی سیاه وتنها یک‌بار کشیدن در داخل چشم، فرم وحالت چشم را نمایان ساخته و آن را از بی‌حالی در خواهد آورد که البته توجه داشته باشید فقط یک بار بکشید تا زیر چشمان شما سیاه نشود وتنها حالت ملایم وطبیعی به چشم‌ها داده باشید.

۴- توجه داشتن به هماهنگی رنگ رژلب با لباس منزل و یا با شال وروسری که برای بیرون رفتن از منزل می‌پوشید مهمترین قسمت آرایش در مرتب بودن و تغییرشما درمدت زمان کوتاه است به طوری که تنها یک لایه رژ بدون خط لب وگاهی خط لب بدون رژهم رنگ لباس منزل یا شال وروسری ، بر روی لب‌ها بزنید و برای شیک تر بودن از رنگ‌های ملایم ویا برق لب در انواع رنگ‌ها استفاده کنید تا بیرون ازمنزل نیز راحت‌تر باشید.

۵- اگر فرصت داشته ودوست دارید از رژگونه‌ای ملایم همرنگ رژلبتان نیز بزنید.

۶- اگر روزانه در همین حد به چهره و پوست رسیدگی کنید علاوه بر انتقال شادابی به شما و اطرافیانتان در منزل می تواند در رسیدگی به پوست و مراقبت آن از نور خورشید ولامپ‌های مهتابی که همان تاثیر نور خورشید را بر روی پوست دارند به شما کمک کند.

۷- در منزل برای انرژی بیشتر از رژ لب‌هایی با رنگ‌های شاد و روشن استفاده کنید.

۸- اگر مژه‌های خیلی صاف وبلندی دارید با استفاده از فرمژه به آن‌ها حالت دهید.

آرایش ملایم برای زیباتر شدن

نکات قابل توجه:

الف-در طول روز و هنگام مصرف انواع میوه‌ها به جز گوجه‌فرنگی وکیوی که ممکن است برای شما حساسیت‌زا باشند از پوست آن‌ها برای ماساژ بر روی صورت وپشت دست‌ها استفاده کنید.

ب-در هنگام درست کردن غذا وخورد کردن پیاز در صورتی که از چشمانتان اشک آمد، پوست صورت را با اشک‌هایتان به آرامی و به حالت دورانی ماساژ داده وسپس با آب خنک بشویید ودوباره ضد آفتابتان را تجدید کنید.

پ-در هنگام استفاده از انواع مرکبات از ترشحات پوست آن‌ها برای ماساژ دست وصورت استفاده کنید.

ج- در کنار مراقبت‌های روزانه از کرم‌های ویتامینه‌ی شب ویا روغن‌های زیتون و نارگیل وبادام نیز استفاده کرده تا همیشه پوستی شاد وسالم داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.