بازگشت جی‌.جی آبرامز به جنگ ستارگان

اخبار هالیوود

صورتی‌ها :جی.جی آبرامز کارگردان جنگ ستارگان:نیرو برمی‌خیزد با ساخت این فیلم توانایی خود را نشان داد که توانست دل بسیاری از هواداران را بدست آورد.او اینبار تائید کرده است که جنگ ستارگان:اپیزود ۹ را نیز خودش جلوی دوربین خواهد برد.

اخبار هالیوود

اخبار هالیوود

او که با همکاری کریس تریو در حال نگارش فیلمنامه‌ی اثر است پس از بر کناری کالین تروارو از سمت کارگردانی این پروژه‌ی چند صد میلیون دلاری تصمیم دارد خودش سکان را در دست بگیرد.
کتلین کندی، رئیس لوکاس فیلم در این باره گفته: با ساختن نیرو بر می‌خیزد، جی. جی. به تمام آمال و آرزوهای ما جامه‌ی حقیقت پوشاند و من بسیار هیجان زده‌ام که خودش می‌خواهد پرونده‌ی این سه‌گانه را ببندد. از زحمات کالین برای گسترش این پروژه قدر دانی می‌کنم، اما ابهامات زیادی بین تفکراتمان وجود داشت، برای او بهترین آرزوها را دارم.
جی. جی آبرامز که در هزاره‌ی جدید نابغه‌ی بدون چون و چرای سینما محسوب می‌شود شاید تنها کسی بود که می‌توانست میراث گرانبهای جرج لوکاس را حفظ و یک نسل بر مخاطبان چند ده‌ای این مجموعه بیافزادید.
تاریخ پخش فیلم سینمایی جنگ ستارگان: اپیزود ۹، ۲۰ دسامبر ۲۰۱۹ اعلام شده است.

11 دیدگاه برای “بازگشت جی‌.جی آبرامز به جنگ ستارگان

 1. سحر عادلی گفته:

  اگه میشه همونطور که هر روز ازسینمای ایران مطلب میذارید درباره ی هالیوودی ها هم هر روز مطلب بذارید

 2. سوگند گفته:

  وااای آخجووون بالاخره برگشت مرسی از اطلاعتون فداتون شممممممممممممم

 3. یکتا خانووووم گفته:

  خب که چی؟؟؟ واسه ما چه فایده ای داره ؟؟؟؟ صورتی ها فراموش کردی که اسم واقعیت چیه ؟؟؟ تو که اسمت مجله ی هنرمندان نیست مجله ی صورتی هاست ….. یه برنامه ی دیگه هست مخصوص بازیگرا چرا نمیرین اونو دانلود کنید گیر دادین به صورتی ها ؟؟؟ صورتی ها مشکلت چیه نظراتمو نمیزاری؟؟؟؟ بزار لطفاااااااا

 4. محیا گفته:

  این جور صحبت کردن در شان شما نیست یکتا جان لطفا احترام خودت رو نگه دار

 5. بهار گفته:

  من کامل اپیزود جدید شو دیدم.خیییییییییلللللللییییییی قشنگه??
  ولی حیف?آخر بن واسه این که جون ری رو نجات بده میمیره????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.