این مدل آرایش پاییزی را آقایان بیشتر می‌پسندند!

رژ لب قرمز

آخرین و جذاب ترین مدل‌های آرایشی برای فصل پاییز

همانطور که می‌دانید هر سال و هر فصل مدل‌های آرایشی خاصی مد می‌شوند که نسبت به سال‌ها و یا حتی فصل‌های پیش تفاوت دارند. که بعضی مدل‌ها را آقایان بیشتر می‌پسندند.در این مقاله کوتاه صورتی‌ها جدیدترین سبک‌های آرایشی فصل پاییز را به شما معرفی می‌کند و شما می‌توانید هر کدام را که به صورتتان می‌آید استفاده کنید.

مدل سایه چشم تیره

تنها چیزی که بدان احتیاج دارید، مداد و سایه چشم مشکی است. این مدل آرایش چشم برای افرادی که عاشق سبک کلاسیک هستند، مناسب است.

رژ لب تیره

 برای فصل پاییز، بهتر است رنگ رژ لب‌تان را تیره‌تر کنید. فقط حواس‌تان باشد با رژ لب تیره، آرایش چشم ساده داشته باشید.

اکلیل

یک مژده برای خانم‌هایی که عاشق اکلیل هستند. اکلیل بار دیگر نظر طراحان مد، از جمله برند تامی هیلفیگر یا بربری، را به خود جلب کرد. اگر دوست ندارید با جواهرات بدرخشید، این شیوه آرایش را جایگزین‌اش کنید.

آرایش چشم اکلیل دار

رژ گونه گلبهی

اگر سادگی را می‌پسندید، کافی است یک رژ گونه گلبهی بسیار کمرنگ بردارید و آن را به گونه‌هایتان بزنید.در این صورت نه تنها طبیعی به نظر می‌آیید بلکه با سایه روشنی که روی صورت‌تان ایجاد می‌شود، زیباتر از قبل نیز خواهید درخشید.

 هنرنمایی با طرح‌هایی خاص و زیبا

این طور به نظر می‌رسد که هنر پاپ هنوز هم جای خود را میان طراحان مد حفظ کرده است. شما می‌توانید روی صورت‌تان با طرح‌هایی خاص و زیبا هنرنمایی کنید. البته این شیوه آرایش بیشتر برای مراسم خاصی چون فشن شوها کاربرد دارد.

رژ لب قرمز

 رژ لب قرمز همیشه مد است. پس اگر دل کندن از آن برایتان سخت است، اصل نگران نباشید زیرا پاییز هم می‌توانید از آن استفاده کنید. تنها فرق آن نسبت به فصل‌های قبل مات بودن آن است. برای این کار پس از زدن رژ، با دستمالی خشک یک بار آرام روی لبان‌تان بکشید تا درخشندگی خود را از دست دهد و حالتی مات به خود گیرد.

رژ لب قرمز

مدل مو گوجه‌ای

زمانی که آرایش صورت‌تان را تمام کردید، به سراغ موهایتان بروید و زیبایی‌تان را تکمیل کنید. با توجه به مدل‌های آرایشی که برای فصل پاییز مد شده، بهترین مدل مو، مدلی است که پشت سر جمع شده باشد. روش‌های زیادی برای بستن موهایتان وجود دارد که با توجه به سلیقه خود می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.