ایده‌های مناسب برای هدیه روز معلم

ایده هایی برای هدیه روز معلم

شاید خرید یک کادو مناسب به عنوان هدیه روز معلم به دلیل رابطه استاد و شاگردی کار سخت و مشکلی به نظر برسد. همان طور که در جریان هستید ۱۲ اردیبهشت ماه روز معلم نام دارد. ممکن است شما دغدغه خرید یک هدیه برای روز معلم داشته باشید. البته قشر زحمت‌کش معلم هیچ وقت هیچ توقعی از دانش آموزان و دانشجویان خود ندارد. به هر حال اگر قصد دارید که هدیه‌ای برای تشکر از زحمات معلم یا استاد خود بگیرید، حتما تا انتها با ما همراه باشید.

در این مقاله از مجله صورتی‌ها، ایده هایی برای هدیه روز معلم را خدمتتان بیان خواهیم کرد که بسیار پرطرفدار هستند.

ایده هایی برای هدیه روز معلم

ایده هایی برای هدیه روز معلم

ممکن است شما دوران دانش‌آموزی و دانشجویی را پشت سر گذاشته باشید و اکنون به دنبال یک هدیه‌ی خوب برای معلم فرزندتان باشید. در تمام این وضعیت‌ها، انتخاب هدیه برای شما سخت است چون هدیه‌ی شما نشان‌دهنده‌ی شخصیت و میزان احترامی که برای طرف مقابل قائل هستید، می‌باشد.

در انتخاب هدیه برای روز معلم، به هیچ وجه فقط جنبه مالی آن را در نظر نگیرید، چرا که با هزینه به مراتب کمتر، می‌توانید کادو زیباتری بخرید.

۱_ با معلمتان به گردش بروید:

اگر دوست دارید که هدیه روز معلم‌تان خیلی متفاوت و جذاب باشد، با معلم خود هماهنگ کنید تا با هم یا با همکلاسی‌هایتان به گردش بروید و تفریح کنید.

شما خیلی راحت می‌توانید بلیط سینما یا شهر بازی یا هر جایی که می‌توانید یک تفریح سرگرم کننده داشته باشید تهیه کنید و معلم‌تان را به گردش ببرید.

با معلمتان به گردش بروید

۲_ به معلم‌تان عطر هدیه دهید:

اگر دوست دارید که یک هدیه خاص به معلم‌تان به عنوان هدیه روز معلم بدهید، عطر مورد علاقه‌اش را به او کادو دهید. عطر و ادکلن همیشه به عنوان یکی از ایده های هدیه روز معلم در اولویت خواهد بود و جذابیت خود را از دست نخواهد داد.

به علاوه با دادن عطر به عنوان هدیه روز معلم، تا مدت‌های طولانی شما در خاطر معلم‌تان خواهید بود.

هدیه روز معلم

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

زیباترین عکس‌ها برای پروفایل مخصوص روز معلم

[/box]

۳_ از لوازم زینتی به عنوان هدیه روز معلم استفاده کنید:

اگر خودتان می‌توانید که لوازم زینتی مثل دستبند و انگشتری و … درست کنید، پس خیلی سریع دست به کار شوید و یکی برای معلم خود درست کنید.

معلم‌های عزیز معمولا از لوازمی که دانش‌آموزان با دست خودشان درست کرده باشند بیشتر خوششان می‌آید و آن را دوست دارند.

از لوازم زینتی به عنوان هدیه روز معلم استفاده کنید

۴_ معلمتان را غافل گیر کنید:

همیشه قرار نیست که برای معلم‌ها کادو بخرید تا قدردان زحمات‌شان باشید. اگر دوست دارید که یک کار نو و دست اول انجام دهید تا به معلم خود، روز معلم را تبریک بگویید با هم کلاسی‌هایتان هماهنگ شوید تا او را غافل گیر کنید.

معلمتان را غافل گیر کنید

۵_ یک شاخه گل برای هدیه مخصوص روز معلم:

همان طور که در بالا اشاره کردیم، معلمان و استادان عزیز، هیچ توقعی از شاگردان خود ندارند. اما اگر علاقه‌مند هستید که هدیه بدهید، گل می‌تواند ایده بسیار جالب و به جایی باشد. شما می‌توانید از یک دسته گل یا حتی یک شاخه گل، به عنوان هدیه روز معلم استفاده کنید.

اگر می‌دانید که معلم شما از چه نوع گلی بیشتر خوشش می‌آید، پس فرصت را از دست ندهید و با خرید گل مورد علاقه‌اش، به او نشان دهید که برایتان مهم است و احترام زیادی برای او قائل هستید.

هدیه روز معلم

۶_دلنوشته‌ای برام معلمتان بنویسید:

معلم‌های عزیز معمولا دوست دارند که دانش‌آموازنشان، هدیه‌هایی به آن‌ها بدهند که خودشان آن را درست کرده باشند. یکی از ساده‌ترین و در عین حال جذاب‌ترین هدیه‌هایی که به عنوان هدیه روز معلم می‌توانید به معلمتان بدهید، نوشتن دلنوشته‌‌ای با خط خودتان است.

نه تنها دلنوشته بلکه هر چیزی که خودتان در انجام آن توانایی دارید، هدیه عالیی خواهد بود. به عنوان مثال اگر خط خوشی دارید برای معلمتان یک دلنوشته بدهید، اگر در زمینه طراحی مهارت دارید برای معلمتان نقاشی بکشید، اگر بلد هستید که موسیقی اجرا کنید، با معلمتان هماهنگ شوید و با دوستانتان آن را عملی کنید.

هدیه روز معلم - تبریک روز معلم

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

روز معلم را به زبان انگلیسی تبریک بگویید!

[/box]

۷_ به عنوان هدیه روز معلم از کارت پستال استفاده کنید:

کارت پستال‎‌ها همیشه به عنوان یک هدیه زیبا و خوب به شمار می‌روند، اگر که خودتان نسبت به درست کردن آن اقدام کنید که دیگر جذاب‌تر خواهد شد.

در کارت پستال می‌توانید در یک یا چند جمله از زحماتی که معلم برایتان کشیده تشکر کنید و قدر دان زحمات وی باشید. در ضمن کارت پستال هزینه زیادی ندارد و با این که خیلی گران نیست اما همیشه به دل معلم‌های عزیز می‌نشیند و آن را دوست دارند.

هدیه روز معلم - کارت پستال روز معلم

۸_ یک جعبه شیرینی بخرید:

اگر دوست دارید که با کل کلاس، به معلمتان تبریک بگویید، هیچ ایده‌ای بهتر از خرید یک جعبه شیرینی نیست.

با دوستانتان در مدرسه جمع شوید و برای غافل گیر کردن معلماتان در روز معلم، یک جعبه شیرینی بخرید و با آن؛ جشن بگیرید.

هدیه روز معلم

۹_ کتاب هدیه بدهید:

یکی از ایده هایی که برای هدیه روز معلم همیشه می‌تواند در اولویت باشد، کتاب است. کتاب همیشه می‌تواند هر کسی را خوشحال کند چه رسد به معلم‌های عزیز که کتاب جزوی از زندگی‌شان محسوب می‌شود.

اگر می‌دانید که معلمتان چه کتابی را دوست دارد که داشته باشد یا از چه نوع کتاب بیشار خوشش می‌آید، فرصت را از دست ندهید و با دادن کتاب مورد علاقه‌اش به عنوان هدیه روز معلم او را غافل گیر کنید.

هدیه روز معلم

۱۰_ لوازم‌التحریر:

می‌توانید به عنوان هدیه روز معلم از انواع خوکار، خودنویس، روان نویس و همین طور لوازم التحریر استفاده کنید و مطمئن باشید که هدیه شما کاربردهای زیادی خواهد داشت.

کادوی روز معلم

۱۱_ از وسایل دکوری به عنوان هدیه روز معلم استفاده کنید:

وسایل دکوری رو میزی هم جزو ایده‌هایی برای هدیه روز معلم محسوب می‌شوند. در بین این دکوری‌ها، جاقلمی کاربرد بیشتری دارد و می‌توان گفت همه آن را می‌پسندند و از آن خوششان می‌آید.

کادوی روز معلم

ممنون که تا انتها با مقاله ایده هایی برای هدیه روز معلم همراه صورتی‌ها بودید. در این مقاله سعی کردیم که بهترین ایده‌هایی که به عنوان هدیه روز معلم کاربرد داشته‌اند را خدمتتان معرفی کنیم.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

نحوه ساخت کارت تبریک برای روز معلم

نقاشی‌های زیبا و جدید برای روز معلم

[/box]

به نظر شما برای هدیه روز معلم، چه کادویی باید بخرید یا درست کنید؟

16 دیدگاه برای “ایده‌های مناسب برای هدیه روز معلم

 1. هاوژین جیگر گفته:

  من می خوام روز معلم با لباس کردی برم اونوقت رقص چاقوهم بکنم لطفا کارت پستال روز معلم رو بزارید

 2. مهدیه گفته:

  من یه بار روز معلم واسه یکی از دبیرام کتاب بردم برگشته میگه ما معلم ها نصف بیش تر سال کتاب دست‌مونه حالا تو ی علف بچه به من کتاب هدیه می دی برو به کوچیک تر از خودت کتاب بده کتاب‌ رو پس داد…
  توصیه می کنم این کار رو نکنید تا با ی همچین مشکلاتی مواجه نشده اید…
  ???

 3. نیلوفر گفته:

  روز معلمی وجود نداره اگه دهم اردیبهشت شهاب سنگ بزنه به زمین

 4. ♥?? گفته:

  ببخشید می شه رمان طنز بزارید من رمان خیلی دوست دارم اگه میشه معرفی هم کنین تیم صورتی ها جواب بده ممنونم

 5. نرگسی گفته:

  من و همکلاسی هام پارسال بدون اطلاع معلم یه پیراهن سفیدو میبردیم خونه هامون روش نقاشی میکشیدیم و متن مینوشتیم روز معلم وقتی به معلممون دادیم از شدت ذوق گریه کرد

 6. نرگسی گفته:

  امسالم تو این وضعیت کرونا یه نفر به نمایندگی یه آلبوم برد چاپ کنه که هر صفحه اش عکس خودمونه که تو خونه با لباس مجلسی گرفتیم و زیرشم یه متن از طرف خودمونه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.