ایده‌های شیک و ساده برای تزیین ماشین عروس

ایده های تزیین ماشین عروس 2017

روز عروسی یکی از بهترین روزهای زندگی هر عروس خانوم و آقای دامادی است که هر دو دوست دارند این روز و این جشن عروسی به بهترین شکل برگزار شود. یکی از زیباترین قسمت‌های عروسی دنبال کردن ماشین عروس است که همه معمولاً این قسمت از عروسی را خیلی دوست دارند بخصوص آقای داماد و عروس خانوم. اما نکته مهم و قابل توجه، تزیین ماشین عروس است که شرط مهم این مرحله از مراسم شماست. با مجله صورتی‌ها همراه باشید تا در این مطلب ایده های تزیین ماشین عروس را مشاهده کنید و نکات جالبی درباره‌ی تزیین ماشین عروسی بخوانید. با ما همراه باشید.

ایده های تزیین ماشین عروس

ایده های تزیین ماشین عروس

تزیین ماشین عروس با پاپیون

تزیین ماشین عروس با پاپیون

نکته در تزیین ماشین عروس: به ترکیب رنگ ماشین و گلی که انتخاب می‌کنید دقت کنید مثلا اگر ماشین شما به رنگ مشکی است هرگز از گل‌های سفید یک‌دست استفاده نکنید و سعی کنید رنگ‌های شادتری به گل‌های سفید اضافه کنید.

تزیین ماشین عروس با روبان

تزیین ماشین عروس با روبان

معمولا عروس خانوم‌ها و آقا دامادها دوست دارند در روز عروسی خود بهترین ماشین را سوار شوند ولی اگر شما ماشین شخصی دارید بهتر است از ماشین خودتان استفاده کنید هر چند ارزان‌ترین ماشین باشد. چون قرار است با این ماشین خاطرات زیادی را تجربه کنید.

ایده های تزیین ماشین عروس جدید

ایده های تزیین ماشین عروس جدید

سعی کنید برای تزیین ماشین از رنگ‌های متنوع استفاده کنید و از گل‌های گران قیمت استفاده نکنید چون معمولا خرج اضافی است که می‌توانید در جای دیگر و بهتری خرج کنید. با خرید گل‌های گران هیچ زیبایی به ماشین نمی‌دهید و هر چه قدر خرج کنید تا آخر شب گل‌ها پژمرده خواهند شد.

تزیین ماشین عروس با تور

تزیین ماشین عروس با تور

نکته مهم برای تزیین ماشین سفید: اگر رنگ خودروی شما سفید است از رنگ‌های تیره و جیغ استفاده کنید و رنگ‌های صورتی و یا رنگ‌های روشن را ترجیح ندهید چون جلوه‌ی زیبایی به ماشین عروس شما نخواهند داد.

ایده های شیک و ساده تزیین ماشین عروس

ایده های ساده و شیک تزیین ماشین عروس

نکته: هنگام انتخاب گل سعی کنید به گل فروشی بروید که کارشناس رنگ و دکوراسیون داشته باشد تا ماشین شما را به بهترین نحو تزیین کنند.

تزیین ساده و کم هزینه ماشین عروسی

تزیین ساده و کم هزینه ماشین عروسی

نکته: برای تزیین ماشین از گل‌های تازه استفاده کنید چون اگر گل‌هایتان تازه نباشند و در معرض آفتاب قرار گیرند پژمرده می‌شوند و تا آخر شب سالم و زیبا نمی‌مانند.

ایده های تزیین ماشین عروس ۲۰۱۷

ایده های تزیین ماشین عروسی 2017

نکته: ماشین عروس خود را از صبح زود تزیین نکنید معمولا باید ساعت تزیین ماشین عروس را با تمام شدن عروس از آرایشگاه تنظیم کنید.

ایده های جدید تزیین ماشین عروسی ۲۰۱۷

ایده های جدید تزیین ماشین عروسی 2017

نکته: بعد از تمام کردن تمام کارهای عروسی به سراغ انتخاب گل عروس بروید تا بتوانید رنگ گل‌های ماشین را نیز با لباس‌هایتان ست کنید.

ایده های شیک برای تزیین ماشین عروس

ایده های شیک برای تزیین ماشین عروس

امیدواریم در این مطلب، توانسته باشیم نکات مفید و ایده‌های خوبی برای تزیین ماشین عروس را ارائه کنیم، ممنون که با مجله خودتان همراه هستید…

12 دیدگاه برای “ایده‌های شیک و ساده برای تزیین ماشین عروس

  1. یکتا خانووووم گفته:

    پراید نه بگو تیبا !!!! اسمشو فقط عوض کردن ! وگرنه همون زرایده خخخخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.