ایده تزیین کاغذ کادو برای ولنتاین – کاغذ کادو با برش قلب

تزیین کاغذ کادو ولنتاین - کاغذ کادو با برش قلب

همانطور که می‌دانید کم کم به روز عشاق ، ولنتاین و یا همان سپندارمذگان ایران نزدیک میشویم و از همین الان باید به فکر انتخاب کادوی مناسب برای ولنتاین باشید ، عوامل بسیار زیادی را در انتخاب هدیه ولنتاین و تزیین کادو باید مد نظر داشته باشید ، اول اینکه کادو ولنتاین را به چه کسی هدیه خواهید کرد؟ معشوق ، مادر ، پدر ، یا هرکسی که در زندگیتان بهش عشق می‌ورزید ؛ سپس نکات سلیقه‌ای وی و نوع رابطه‌تان! ولی بعد از آن بسته بندی کادوی ولنتاین است که اول از همه به چشم خواهد خورد ، پس تزیین بسته بندی و کاغذ کادوی هدیه ولنتاین را فراموش نکنید ، روی این مورد هم باید وقت و حوصله به خرج دهید! امروز باهم به یک ایده خیلی ساده و جالب برای تزیین کاغذ کادوی ولنتاین می‌پردازیم ، که خودتان در منزل میتوانید انجام دهید ، ایده کاغذ کادو با برش قلب!

ایده تزیین کاغذ کادو ولنتاین – کاغذ کادو با برش قلب

ایده تزیین کاغذ کادو ولنتاین - کاغذ کادو با برش قلب

همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید کار خیلی ساده و سریع انجام می‌شود! ابتدا یک قلب کوچک از مقوا یا کاغذ دیگر بریده و دربیاورید که از آن به عنوان شابلون استفاده خواهید کرد تا قلب‌های روی کاغذ کادو به صورت هم اندازه و مرتب باشند.

سپس شابلون قلب را روی کاغذ کادو گذاشته و دورش خط حاشیه بکشید ، حال این خطوط کشده شده را به صورت نصفه ببرید بطوری که نیمی از قلب بریده شده و از کاغذ کادو جدا شود.

حالا از کاغذ رنگی استفاده بکنید (از هر رنگ و طرحی که دوست دارید ، اما برای تزیین کاغذ کادو ولنتاین بهتر است قرمز اکریلی استفاده شود) زیر هر قسمت قلب از این کاغذ رنگی بچسبانید تا نصفه قلبی که بریده شده ، زیرش رنگی عاشقانه جلوه کند!

الان تزیین کادو ولنتاین آماده‌ست و هدیه‌ای که برای عشق خود تهیه کرده‌اید را با این تزیین زیبا کادو پیچ بکنید.

امیدواریم مورد پسند و استفاده شما قرار بگیرد ، در این ایام نزدیک به ولنتاین ، دوباره منتظر مطالب جالب و ابتکاری برای کادو و هدیه ولنتاین (سپندارمذگان ایرانی) در مجله دخترانه صورتی‌ها باشید

8 دیدگاه برای “ایده تزیین کاغذ کادو برای ولنتاین – کاغذ کادو با برش قلب

  1. عایشه گفته:

    سلام خسته نباشید میشه بپرسم این روز ولنتاین چ روزی هستش؟

    • تیم صورتی‌ها گفته:

      پاسخ به عایشه – سلام ، اگه منظورتون تاریخ روز ولنتاین هستش ۲۶ بهمن (۱۴ فوریه) برگزار میشه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.