ایده تزیین ژله ساده و شیک مجلسی

ایده تزیین ژله ساده و شیک

تزیین ژله ساده و شیک

هر خانوم خانه‌دار و هنرمندی دوست دارد در مهمانی‌های خود سفره‌ای رنگین و زیبا برای مهمانان خود پهن کند تا بتواند نظر مهمانان خود را به سفره‌ی رنگین جلب کند. ما به شما پیشنهاد می‌کنیم اگر مهمانان مهمی دارید که تعدادشان نیز زیاد است و نمی‌توانید دسر درست کنید برای مهمانان ژله ساده و شیک تهیه کنید که در ادامه همین مطلب ایده تزیین ژله های شیک و جذاب را ارائه خواهیم کرد؛ چون هم هزینه‌ی کمتری نسبت به دسرهای دیگر نیاز دارد و هم نسبت به دسرهای دیگر زیباتر و شیک‌تر و خوشمزه‌تر است. در این مطلب از مجله دخترانه صورتی‌ها برای شما ایده‌های تزیین ژله ساده و شیک را آماده کرده‌ایم که امیدواریم از این تزیین ژله ساده و شیک ایده بگیرید و سفره‌ای رنگین برای مهمانان خود تهیه کنید. با ما همراه باشید.

در تهیه ژله باید دقت کنید که اگر می‌خواهید ژله‌ای آبکی نداشته باشید و بتوانید به راحتی از قالب جدا کنید بهتر است یک روز قبل از مهمانی به تهیه ژله بپردازید تا ژله شما کامل بگیرد و از قالب جدا شود.

ایده برای تزیین ژله ساده و شیک

ایده تزیین ژله ساده و شیک

تزیین ژله ساده با میوه

تزیین ژله ساده با میوه

ایده تزیین ژله دو رنگ

ژله ساده دو رنگ

ژله شیک و جدید

ژله ساده دو رنگ

نکته: برای این‌که رنگ ژله‌ی شما خیلی زیبا باشد و کم‌رنگ به نظر نرسد می‌توانید چند قطره رنگ خوراکی به ژله اضافه کنید.

تزیین ژله خوشمزه و یخی

تزیین ژله ساده و خوشمزه

تزیین ژله مجلسی

تزیین ژله مجلسی

ژله ساده با تکه‌های میوه

ژله ساده با تکه‌های میوه

نکته: برای‌ تهیه ژله سعی کنید زمان کافی برای بستن ژله در نظر بگیرید تا ژله شما زیباتر و شیک‌تر به نظر برسد و آبکی نباشد.

ژله ساده با شیر

ژله ساده با شیر

تزیین ژله ساده و شیک

تزیین ژله ساده و شیک

تزیین ژله ساده مجلسی

تزیین ژله ساده مجلسی

نکته: همیشه سعی کنید از پودر ژله‌هایی اسفاده کنید که قبلا استفاده کرده‌اید چون ممکن است ژله‌ای که با مارک جدید تهیه کرده‌اید نبندد.

ایده تزیین ژله مجلسی

تزیین ژله ساده و شیک

تزیین ژله چند رنگ با میوه

ایده تزیین ژله رنگی

امیدواریم از این ایده‌های متنوع و ساده در تزیین ژله استفاده کنید و بپسندید.

15 دیدگاه برای “ایده تزیین ژله ساده و شیک مجلسی

  1. Zahra_650 گفته:

    این که نوشتین از روز قبل دست به کار بشین…من خوندم که هرچی تازه تر درست شده باشه بافت نرم تر و بهتری داره هرچی زیادتر بمونه سفت میشه و بد میشه…ینی بمونه خوب میشه به نظرت آیداجون؟

    • آیدا علیزاده گفته:

      پاسخ به Zahra_650– یک روز بمونه بهتره چون از قالب با شکل بهتری در می‌یاد ولی جمله‌ای هم که خوندین درسته اگر دو سه روز نگه دارید ژله بافتش خیلی سفت میشه ولی یک روز مشکلی نداره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.