اگر در خواب رابطه جنسی ببینید

تعبیر خواب رابطه جنسی

صورتی‌ها: با اینکه تئوری‌های زیادی وجود دارند که توضیح می‌دهند چرا ما خواب می‌بینیم، اما هیچ‌کس هنوز به طور کامل هدف آن‌ها را درک نمی‌کند، چه برسد به اینکه چطور معنای رویاها را تفسیر کند. رویاها می‌توانند مرموز باشد و درک معنای آن‌ها کاملا گیج‌کننده باشد. محتوای رویاهای ما می‌تواند به طور ناگهانی تغییر کند، عناصر عجیب و غریب را به تصویر بکشد، یا ما را با تصاویر وحشتناک بترساند. با این حال نظریه‌هایی وجود دارد که گاها می‌توان خواب‌هایی که به واقعیت نزدیک باشند، تفسیر و تعبیر کرد. یکی از این خواب‌ها، خواب رابطه جنسی است. دیدن خواب رابطه جنسی ممکن است برای هر کسی پیش آمده باشد. اگر شما می‌خواهید تفسیر و تعبیر خواب رابطه جنسی را بدانید با این مطلب همراه باشید.

تعبیر خواب رابطه جنسی

تعبیر خواب رابطه جنسی

دیدن خواب رابطه جنسی شاید ممکن است خیلی بی‌معنی، در بعضی مواقع سوژه خنده و یا تعجب برانگیز به نظر برسد و ما معنی این نوع خواب‌ها را ندانیم. این خواب‌ها می‌تواند عوامل زیادی داشته باشند و گاهی اوقات ریشه در ناخودآگاه ما داشته باشند. گاهی اوقات دیدن رابطه جنسی در خواب از آرزوها خبر می‌دهد. دیدن رابطه جنسی در خواب نمی‌تواند با رابطه جنسی شما در عالم واقعیت یا بیداری در ارتباط داشته باشد. این خواب می‌تواند نشان دهنده ماجراهای گوناگونی در زندگی کاری، شخصی یا خانوادگی شما باشد. در ادامه چند نمونه تعبیر خواب رابطه جنسی مختلف را می‌خوانید.

تعبیر خواب رابطه جنسی از نظر ابن سیرین

اگر بیند با زن خود یا زنی دیگر از راهی دیگر مجامعت کرد، دلیل که مردی مبتدع بود بر طلب کار ناسزا و در آن کار او را مصلحت نباشد و سنت رسول (ص) نگاه ندارد. اگر ببیند با مادر یا خواهر یا کسی دیگر که بر وی حرام است مجامعت کرد، دلیل که هفت خویش از وی بریده شود. اگر زنده بود یا مرده، دلیل بر غم و اندوه بود معبران در مورد این خواب گویند:از زنده بود از وی خیر و نیکی بیند و باشد حج اسلام نماید. اگر بیند با زن که مرده است سکس نمود، دلیل است غمگین و مستمند باشد. اگر بیند با زن مرده بیگانه نزدیکی کرد، دلیل که کاری که از آن نومید شده باشد به تمامی بیابد. اگر بیند با جوانِ مجهول مجامعت نمود از او خیر و نیکی بیند. اگر آن مرد جوان معروف است بر وی ظفر یابد.اگر بیند نزدیکی با مرد پیر می کرد، دلیل است خیر و نیکی بیند.

تعبیر خواب رابطه جنسی

تعبیر خواب رابطه جنسی با یک شخص آشنا

به نظر Loewenberg یکی از معبرین غربی دیدن خواب رابطه جنسی با یک فرد آشنا به این معنی نیست که شما تمایلی نسبت به او دارید. معنی این خواب این است که شما ممکن است آن را شخص تحسین کنید و آرزو داشته باشید شبیه او باشید و برخی ویژگی‌های او را داشته باشید.

تعبیر خواب رابطه جنسی با رئیس

بسته به این که برای چه کسی کار می‌کنید این خواب می‌تواند لذت بخش یا ترسناک باشد. تعبیر این خواب آن است که شما باید مسئولیت یک اتفاق مهم در زندگی خود را بر عهده بگیرید. این اتفاق می‌تواند با مسائل جنسی مرتبط باشد یا هیچ ارتباطی به آن نداشته باشد.

تعبیر خواب رابطه جنسی با غریبه

داشتن رابطه جنسی با فرد غریبه ممکن است نشان دهنده تغییرات در خود شود و شما به فرد جدیدی تبدیل شوید. رابطه افراد غریبه همچنین نشان می‌دهد که شما برای پذیرفتن فرصت‌های‌ جدید و تغییرات آماده هستید.

تعبیر خواب رابطه جنسی با افراد مشهور

دیدن رابطه جنسی با یک شخص مشهور و به قول معروف سلبریتی در خواب ممکن است نشان دهنده این باشد که شما به دنبال یک تغییر و پیشرفت در زندگی‌تان هستید. تعبیر دیگر آن است که شما اشتیاق شدیدی به موفق شدن و انجام کارهای بزرگ و کسب شهرت دارید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

اگر در خواب طلا ببینید؟

[/box]

تعبیر خواب رابطه جنسی

رابطه جنسی با همسر یا معشوق سابق در خواب

دیدن رابطه جنسی با شریک سابقتان در خواب لزوما به این معنی نیست که شما به آن فرد احساس عاطفی دارید. تعبیر این خواب آن است که موضوعات حل نشده‌ای در دنیای درون شما وجود دارد که تا کنون به آنها نپرداخته‌اید. شاید هنوز هم پایان تلخ و نافرجام ماجرایی قلب شما را به درد می‌آورد.

رابطه جنسی خیانت همسر

تعبیر این نوع از خواب در مورد روابط جنسی در خواب می‌تواند به این معنی باشد که شما در رابطه‌ی فعلی‌تان در حال آسیب هستید. این خواب هیچ ارتباطی با خیانت یا رابطه جنسی ندارد. تعبیر این خواب آن است که رابطه شما چندان خوب پیش نمی‌رود و شما دو نفر باید روی برخی موارد موجود در رابطه تان کار کنید. همچنین ترس از ترک شدن از جانب شریک عاطفی تان شما را آزار می‌دهد.

7 دیدگاه برای “اگر در خواب رابطه جنسی ببینید

 1. ستایش گفته:

  مجله ی صورتی ها از شما انتظار نمیرفت همچین مطلب زشت و بی جایی رو را بزارید

 2. فامیل دور گفته:

  تعبیرش اینه که در آرزوی رابطه جنسی هستین.. اگه مجردین بشتابید بسوی ازدواج.. همین…تامام

 3. عسل بانو گفته:

  با اینکه نباید گذاشته میشد اما فکر نمیکنم دانستن درمورد این موارد آسیبی به اشخاص وارد کنه،به هرحال هم موافقیم هم مخالف

 4. هستی گفته:

  به نظرم موردی نداره اگه بچه ها بخوننش متوجه نمیشن ادمایی متوجه میشن که منظور و میدونن

 5. sahar گفته:

  از نظر من عیبی نداره اینجور مطالبی بزارن
  ولی چیزی که من قبلا خونده بودم درمورد این موضوع اصلا این نبود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.