نخستین آلبوم رسمی موسیقی بهنام بانی منتشر می شود

اولین آلبوم بهنام بانی

صورتی‌ها: اولین آلبوم بهنام بانی، خواننده محبوب و خوش صدا تا قبل از نوروز ۹۷ منتشر خواهد شد.

بر اساس این گزارش و به گفته محمدخاتم‌پور، مدیر برنامه‌های بهنام بانی، این خواننده در اسفندماه ۹۶ اولین آلبوم رسمی‌اش منتشر کند. اولین آلبوم بهنام بانی در اسفند ماه منتشر خواهد شد و نام این آلبوم عاشقم کرده می‌باشد. البته این نام موقتی است و ممکن است تغییر کند.

اولین آلبوم بهنام بانی

اولین آلبوم بهنام بانی

مدیر برنامه‌های بهنام بانی در ادامه بیان کرد: برای چهار قطعه این آلبوم مجوز گرفته شده است. او ادامه داد: قرار است در فاصله هر یک ماه از هم این قطعات منتشر شوند. همچنین طبق برنامه ریزی این خواننده در اسفند ماه اولین آلبوم رسمی اش را منتشر کند.

او در ادامه افزود: اولین آلبوم بهنام بانی به نام عاشقم کرده خواهد بود البته ممکن است این نام تغییر کند. همچنین حامد برادران تمامی تنظیم‌ها و آهنگسازی‌ها را بر عهده خواهد داشت. این آلبوم مخلوطی از قطعات منتشر شده و قطعات جدید خواهد بود.

او در ادامه در باره نحوه پخش آلبوم توضیح داد: انتشار آلبوم به صورت سنتی نخواهد بود چون آلبوم که منتشر می شود کمتر از ۵ دقیقه بعد در همه فضای مجازی و ساینت های مختلف برای دانلود قرار می گیرد و این خسارت زیادی به بازار موسیقی و خوانند وارد می‌کند.

وی درباره کنسرت های بهنام بانی نیز توضیح داد: اجراهای این خواننده در تهران و شهرستان ها شروع شده و در طول روزهای اتی نیز انجام می شود. ایلام، ارومیه، اصفهان انجام شده و شهرهای تبریز، شیراز، بندر عباس، سنندج و چند شهر دیگر در آذر، دی و بهمن انجام می شود و در اسفند ماه یک تور اروپا خواهیم داشت.

کنسرت‌های بهنام بانی

کنسرت‌های بهنام بانی

مدیربرنامه بهنام بانی درباره اجراهای استانی این خواننده بیان کرد: ۱۷ آذرماه در لاهیجان، ۱۸ آذرماه تهران، ۱۹ و ۲۰ آذرماه اهواز، ۲۱ آذرماه مجدداً در تهران، ۲۲ و ۲۳ آذر بندرعباس، ۲۵ آذر رشت، ۲۸ آذر شاهرود و ۲۹ و ۳۰ آذرماه در سمنان کنسرت برگزار می شود.

حاتم پور ادامه داد: مجوز اجراهای دی ماه به بعد هنوز صادر نشده و فقط شهرها مشخص شده است. تنکابن، خرم آباد، زنجان، کرمانشاه، اصفهان، رفسنجان، کرمان، سیرجان، آمل، بابلسر، اراک، گنبد و ساری در دی ماه و مجددا ساری، گرگان، تهران و اردبیل در بهمن ماه شاهد اجرای بهنام بانی خواهند بود و در ماه اسفند نیز باید به تور اروپا برویم.

 

3 دیدگاه برای “نخستین آلبوم رسمی موسیقی بهنام بانی منتشر می شود

  1. Zahra_650 گفته:

    فقط بعضی از آهنگاش قشنگه،کاش به جاش طلیسچی میومد اراک 🙁

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.