ویدئو کاربردهای خیلی جالب سشوار که فکرش را هم نمی‌کنیم!

انواع کاربردهای سشوار

سشوار یک وسیله کاربردی است که کاربرد اصلی آن خشک کردن موها است ولی آیا در همین خلاصه می‌شود؟ آیا می‌تواند کاربرد دیگری داشته باشد؟ بله سشوار غیر از خشک کردن موها کاربردهای دیگری هم دارد. سشوار انواع و اقسام مختلفی دارند: سشوار صنعتی، چرخشی، مسافرتی و … ولی کاربرد همه یکسان است و برای خشک کردن و حرارت مورد استفاده قرار می‌گیرد. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، انواع کاربردهای سشوار، را بررسی می‌کنیم و ویدئو کوتاهی در مورد انواع کاربردهای سشوار مشاهده خواهیم کرد.

انواع کاربردهای سشوار

کاربرد سشوار

برافروختن آتش

وقتی به آتش نیاز دارید و یا می‌خواهید آتش خاموش شده را شعله‌ور کنید می‌توانید به جای چوب و روزنامه و … از حرارت سشوار استفاده کنید.

تعمیر عینک با سشوار

اگر شما از عینک استفاده می‌کنید ممکن است بخش‌هایی از دسته و یا قالب عدسی خارج شود به جای مراجعه به تعمیرکار می‌توانید بخشی که معیوب شده را با سشوار کمی نرم کنید و به شکل اصلی فرم دهید.

فرم دهی ساده‌تر مژه‌ها

یکی از انواع کاربردهای سشوار فرم دهی به موژه می‌باشد. سشوار علاوه بر حالت دادن به موها، مژه‌ها را نیز حالت می‌دهد. مثلا هنگام استفاده از فرمژه کمی سشوار به فرمژه بگیرید و سپس مژه‌ها را فر کنید، آن وقت ماندگاری فرمژه بیشتر خواهد شد. فقط دقت کنید که زیاد داغ نباشد.

استفاده مجدد از کفش‌ها

ممکن است کفشی داشته باشید که سایز آن‌ها برای پاهایتان کوچک باشد و نتوانید بپوشید، برای این که بتوانید راحت بپوشید از سشوار کمک بگیرید. ابتدا کفش را بپوشید و در ناحیه‌ای که اذیتتان می‌کند، سشوار بگیرید.

تزیین کیک‌ها

یکی از مواردی که برای پختن کیک استفاده می‌شود، خامه و یا شکلات فرم گرفته است این کار باید با حساسیت بالایی و با استفاده از هوای آزاد و لبه‌ای از چاقو که برنده نیست صورت گیرد. استفاده از سشوار و تنظیم آن بر روی درجه‌های پایین‌تر می‌تواند فرآیند شکل‌دهی به مواد روی کیک را به جای هوای آزاد، تسریع کند.

ویدئو انواع کاربردهای سشواردانلود فیلم آموزش کاربرد سشوار

امیدوارم برایتان کاربردی بوده و مورد استفاده شما دوستان عزیز و کاربران گرامی قرار گرفته باشد. از این که همراه ما هستید بی‌نهایت خوشحالیم.

8 دیدگاه برای “ویدئو کاربردهای خیلی جالب سشوار که فکرش را هم نمی‌کنیم!

  1. sana گفته:

    رحان جون ببخشید توی کلیپ ، اولین روش اون با دستمال مرطوب دیوارو پاک کرد ؟

  2. merly گفته:

    عالیه واقعا فکر نمی کردم این همه کار باهاش بشه کرد خیلی ممنون

  3. اشلین گفته:

    خیلی جالب بود من فقط برای موهام از سشوار استفاده می کردم!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.