با این مدل موهای دم اسبی، دلرباتر شوید!

انواع مدل موی دم اسبی

همه خانم‌ها دوست دارند موهای زیبایی داشته باشند در منزل و یا در میهمانی. شاید موهای دم اسبی برایتان پیش پا افتاده باشد ولی این گونه نیست موهای دم اسبی در همه زمان‌ها مد بوده و هست. حتی در میهمانی‌ها هم می‌توانید موهایتان را دم اسبی ببندید و باکلاس باشید. مدل مو دم اسبی انواع مختلفی دارد مثلا می‌توانید موهایتان را از بالا ببندید و یا پایین و یا یک طرفه و یا حتی با کمک بافت! با مدل موی دم اسبی در کمترین زمان موهایتان را درست کرده و لباس‌هایتان را زیباتر کنید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، انواع مدل موی دم اسبی را بررسی می‌کنیم با ما همراه باشید.

انواع مدل موی دم اسبی

انواع مدل موی دم اسبی

دم اسبی‌تان را از پایین ببندید

اگر موهایتان کمی کوتاه است و می‌خواهید موهایتان بلند دیده شود بهتر موهایتان را از پایین ببندید و یک دسته از موها را دور کش بسته و گل سر و یا نگین اضافه کنید تا دم اسبی‌تان مجلسی دیده شود این مدل برای لباس‌هایی که یقه باز دارند مناسب است.

 دم اسبی را از بالا ببندید

از انواع مدل موی دم اسبی ، دم اسبی از بالا است. اگر صورتتان چاق است و می‌خواهید لاغر دیده شود بهترین روش این است که موهایتان را از بالا ببندید، این دم اسبی مدل شیک و جوان پسندی است. برای بستن این مدل مو به موهایتان کمی ژل بزنید و سپس سشوار بکشید تا براق و صاف دیده شود. موهایتان را به سمت عقب و بالای سرتان، جایی که می‌خواهید موها را دم اسبی ببندید، شانه کنید و محکم با یک کش ببندید.

مدل مو دم اسبی جدید

دم اسبی را از بغل ببندید

برای این که جو متفاوت و خاصی برای موهایتان بدهید می‌توانید از یک طرف دم اسبی‌تان را ببندید. یک ظاهر رمانتیک به موهایتان می‌توانید بدهید این گونه به موهایتان حالت دهید و به یک ظرف شانه کنید و با کش ببندید.

انواع مدل موی دم اسبی، موهایتان را ببافید

از انواع مدل موی دم اسبی ، دم اسبی همراه بافت مو است. برای زیباتر کردن مدل موهایتان می‌توانید به صورت فرانسوی یک طرفه ببافید که به یک دم اسبی ختم می‌شود و یا این که در سراسر موهایتان بافت‌های ریزی ایجاد کنید تا ظاهر موهایتان مدرن دیده شود.

عکس انواع مدل موی دم اسبی

دم اسبی را شل ببندید

شل بستن موها ظاهر شما را با طراوت می‌کند و شما را باکلاس نشان می‌دهد. بهتر است پایین موهایتان را حلقه حلقه کنید و آن‌ها را به صورت شل در یک طرف گردن  ببندید. سپس برای محکم کاری، یک دسته از موهایتان را دور کش مویتان ببندید. برای این که ظاهر آرامی داشته باشید، چتری‌هایتان را روی صورت‌تان بریزید و چند دسته کوچک از موهای‌تان را آزادانه رها کنید.

 قسمت دم اسبی را پوش دهید

با پوش دادن قسمت دم اسبی موهایتان را یک درجه بالا می‌برید تا هم پرپشت دیده شود و هم زیبا. سپس جلوی موهایتان را نیز می‌توانید پوش دهید و با یک شانه صاف کنید حتی می توانید قسمت بغل موها را سفت ببندید و قسمت دم اسبی موهایتان را پوش دهید.

دم اسبی کوتاه و با نمک

موی دم اسبی فقط برای خانم‌هایی که موهای بلندی دارند نیست، خانم‌هایی که موهای کوتاهی دارند هم می‌توانند این مدل را به کار ببرند. یک سبک میانه را امتحان کنید و برای این کار فرق کج باز کنید و موهایتان را صاف کنید و از پشت ببندید. همچنین می‌توانید موهایتان را کمی شل‌تر ببندید و مقداری از موهایتان را آزادانه در اطراف‌تان رها کنید و موهایتان را پایین ببندید.

با انواع مدل موی دم اسبی نیز آشنا شدید. امیدواریم که مورد پسند شما بوده باشد.

10 دیدگاه برای “با این مدل موهای دم اسبی، دلرباتر شوید!

  1. sana گفته:

    من یه گله ازتون دارم من چندین و چند بار ازتون خواهش کردم که درباره رفع و جلوگیری از موخره مطالبی داشته باشید ولی شما اصلا اهمیت نمیدین !!!!!!!!چرا !؟!؟!؟!؟!؟!؟!؟!
    من خییییییییییییییییییلی ازتون ناراحتم چون شما اصلا توجهی به کامنتای ما ندارین !!!!!

    • رحـان جعفـری گفته:

      در پاسخ به sana– دوست گلم اولویت ما نظر شماست و کاملا توجه داریم … مطلب راجع به موخره منتشر شده که اگه سرچ کنین میتونین مطالعه کنین …. ممنون از این که همراه ما هستید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.