مجله صورتی‌ها

 
گیفت شب یلدا
انتخاب کوله پشتی مناسب

انتخاب کوله پشتی مناسب برای یک شروع جذاب!

با گذشت زمان انتخاب مدل کوله پشتی نیز بسیار سخت‌تر شده است. در گذشته چند کتاب و دفتر ساده برای رفتن به دانشگاه و یا مدرسه کافی بود ولی امروزه وسایل بسیار زیادتری همچون لپ تاپ هم وجود دارد که باید جای خاصی در کیف داشته باشد. همین وسایل اضافی باعث می‌شود وزن کوله پشتی بالا رفته و دوام و ماندگاری آن کمتر شده و همچنین حمل آن نیز سخت‌تر شود. به همین دلایل است که انتخاب کوله پشتی مناسب بسیار مهم می‌باشد.

انتخاب کوله پشتی مناسب

انتخاب کوله پشتی مناسب

انتخاب کوله پشتی مناسب در صورت رعایت برخی نکات ساده و کاربردی بسیار آسان خواهد بود. مد و زیبایی کوله پشتی دخترانه که بیشتر برای دانشگاه و یا مدرسه مورد استفاده قرار می‌گیرد بسیار مهم است ولی شرط کافی برای خرید آن نیست. با مجله بانوان صورتی‌ها همراه باشید تا نحوه انتخاب کوله پشتی مناسب دانشجویی و دانش آموزی را به شما آموزش دهیم.

راهنمای انتخاب کوله پشتی

فشار وارده بر روی دوش‌های خود را امتحان کنید :

نحوه انتخاب کوله پشتی

زمانی که کیف را خریداری می‌کنید حتما چند کتاب و وسیله در داخل آن بگزارید و سپس آن را بر روی دوش خود بگذارید. باید فشار وارده بر دوش‌‌های شما به صورت یکسان باشد و کیف بر روی یکی از آن‌ها سنگینی نکند. این امر باعث تعادل می‌شود و از بروز مشکلات و بیماری‌های مربوط به ناحیه کمر جلوگیری می‌کند.

استفاده از کوله پشتی‌های کچ ممنوع :

انتخاب کوله پشتی مناسب

کوله پشتی‌های کج تمام وزن را بر روی یک دوش شما وارد می‌کند که باعث مشکلات و بیماری‌های مختلف در دراز مدت می‌شود. کوله پشتی‌های کج عمر بسیار کمی دارند زیرا وزن کل کیف بر روی یک طرف از کیف انداخته می‌شود.

بندهای کوله پشتی بسیار مهم است :

کوله پشتی دانشجویی

شاید بتوان گفت که مهم‌ترین بخش انتخاب کوله پشتی مناسب بندهای کوله پشتی می‌باشد. بندهای کوله پشتی حتما باید قابل تنظیم باشد تا شما بتوانید بر اساس قد ، وزن و شکل اندام خود بند‌های آن را تنظیم کنید. اگر بند کیف شل باشد کوله پشتی به سمت عقب سنگینی می‌کند و شما را اذیت خواهد کرد. همچنین در انتخاب کوله پشتی مناسب باید دقت کنید که بندهای آن کلفت باشد زیرا هرچه قدر بند نازک‌تر باشد علاوه بر اینکه زودتر از بین می‌رود بلکه وزن بیشتری را نیز احساس خواهید کرد.

بر اساس سلیقه خود انتخاب کنید :

در خرید و انتخاب کوله پشتی مناسب باید علاوه بر مد روز سلیقه خودتان را نیز در نظر بگیرید. کیفی که سلیقه خود شما نباشد بعد از مدت کوتاهی از چشم شما خواهد افتاد.

اپلیکیشن اندروید صورتی‌ها