انتخاب مدل مو زنانه: چگونه برای مهمانی و عروسی خود مدل مو انتخاب کنیم؟

مدل موی زنانه

موقع دعوت شدن به یک مراسم عروسی و یا حتی دورهمی‌های ساده، انتخاب مدل مو زنانه و یا دخترانه به نظر کار مشکلی می‌آید، زیرا هم باید با لباس مورد نظر، جور باشد و هم به چهره شما بیاید و علاوه بر آن، مناسب مراسم باشد. شاید انتخاب مدل مو، آن گونه که تصور می‌کنیم، سخت نیست و فقط کافیست چند نکته کلی را رعایت کنیم. بعضی اوقات با یک مدل موی طبیعی و ساده، بهترین تصور را از خود ایجاد خواهید کرد و نیازی نیست که همیشه برای موهایتان زحمت زیادی بکشید. در ادامه این مطلب از مجله بانوان و دخترانه صورتی‌ها، ایده‌هایی برای انتخاب مدل مو زنانه و دخترانه پیشنهاد می‌کنیم همراه ما باشید تا با این مدل‌ها بیشتر آشنا شویم.

انتخاب مدل مو زنانه

انتخاب مدل مو زنانه

معمولا همه خانم‌ها علاقه‌مند به موهای بلند هستند، ولی این موهای بلند، بعضی اوقات کار را سخت می‌کند و نیاز به مراقبت بیشتری دارد. یکی از این مشکلات انتخاب مدل مو زنانه مناسب، درست کردن آن‌ها است. در ادامه ایده‌هایی برای انتخاب مدل مو برای مهمانی را برایتان به نمایش می‌گذاریم.

موهای جمع شده موج دار

راهنمای انتخاب مد مو برای عروسی

موهای موج‌دار نوعی از مدل موی مهمانی است که در عین زیبایی بسیار ساده است. در این مدل مو ابتدا باید موهایتان را ژل بزنید، تا موهایتان حالت بگیرد، اگر موهای صافی دارید باید از دستگاه ویو استفاده کنید ولی اگر موهایتان موج‌دار و یا فر است، فقط با کمک ژل حالت دهنده به هدف خود می‌رسید. این مدل مو که در تصویر بالا مشاهده کردید، یک مدل موی جمع شده‌ی حالت دار است که قسمت پشت سر موها، با حالت پریشان به کمک چند سنجاق جمع می‌شوند و قسمت جلویی موها، آزاد و حالت‌دار در یک طرف رها می‌شوند. این نوع مدل مو برای لباس‌هایی که یقه بسته دارند، مناسب می‌باشد.

بافت تیغ ماهی پریشان

راهنمای انتخاب مد مو برای عروسی

همه خانم‌ها با بافت تیغ ماهی آشنا هستند و به این مدل موی ساده و در عین حال شیک علاقه دارند. یک بافت تیغ ماهی را به شکل‌های بسیار مختلفی می‌توان انجام داد که یکی از این مدل‌های ساده، مدرن و زیبا را در تصویر بالا می‌بینید. این مدل مو، برای کسانی که موهای فر و یا مجعد دارند، بسیار مناسب می‌باشد زیرا برای زیباتر دیده شدن این مدل، به موهای پرپشتی نیاز است. برای درست کردن این مدل، موهای خود را در همان حالت پریشان ژل می‌زنید و سپس دو تکه از جلوی موها را آزاد رها می‌کنید تا روی صورتتان بیافتد و بقیه موها را از گردن به پایین بافت می‌زنید.

[box type=”download” align=”” class=”” width=””]

مطلب پیشنهادی برای شما:

فیلم آموزش بافت مو مدل تیغ ماهی

[/box]

موهای موج‌دار و چتری

نحوه انتخاب مدل مو زنانه

حتما برای شما هم پیش آمده است که بپرسید نحوه انتخاب مدل مو زنانه و دخترانه چگونه است؟ یک جواب ساده برای این سوال: اگر پیشانی بلندی دارید موهایتان را چتری بزنید! تصویر بالا،  یک مدل موی ساده که پشت موها موج‌دار است و قسمت جلوی موها به صورت چتری می‎باشد. با انتخاب این مدل مدرن و جوان دیده خواهید شد.

موهای دم اسبی صاف

انتخاب مدل مو برای مهمانی

یک ایده دیگر برای انتخاب مدل مو زنانه مدل موی دم اسبی صاف و مرتب می‌باشد. برای درست کردن این مدل مو، باید موهایتان را صاف کنید و سپس به صورت مرتب در یک طرف جمع نمایید. فقط دقت کنید که موهایتان در این مو مدل باید براق باشد، اگر به طور خدادی موهای براقی دارید که شانس آورده‌اید! اگر ندارید می‌توانید از انواع ژل و اسپری مو استفاده کنید.

مدل موی فریبنده حالت‌دار

راهنمای انتخاب مد مو برای عروسی

درست کردن این موهای فرینده و حالت‌دار، کمی سخت‌تر از مدل موهای قبلی است زیرا باید در حالت دادن موهایتان مهارت داشته باشید. برای این مدل موها می‌توانید از دستگاه‌های خاص یا دست و برس گرد و همچنین تافت استفاده نمایید. این مدل مو با لباس‌هایی که یقه باز دارند، بسیار زیبا و جذاب دیده خواهد شد مخصوصا اگر رنگ موهایتان روشن است!

ویو بسیار ساده و جذاب

مدل موی زنانه

ایده دیگر برای انتخاب مدل موی زنانه و دخترانه، مدل موی ویو ساده می‌باشد. این مدل مو در عین سادگی، شما را چند سال جوان نشان خواهد داد. برای درست کردن این مدل از بابلیس و یا دستگاه‌های فرکننده و یا حتی بیگودی می‌توانید استفاده کنید. فقط بهتر است موج‌ها را به سمت بیرون بچرخانید تا حالت طبیعی و زیباتری داشته باشند.

دم اسبی مجلسی بالای سر

انتخاب مدل مو برای مهمانی

سال‌هاست که مدل موی دم اسبی یک انتخاب مناسب برای مدل مو زنانه و دخترانه می‌باشد زیرا هم باعث مدرن دیده شدن شما خواهد شد و هم با اکثر لباس‌ها زیبا دیده می‌شود. با توجه به فرم صورت خود می‌توانید مدل دم اسبی را انتخاب نمایید. اگر پیشانی متناسبی دارید، می‌توانید موهایتان را به شکل تصویر بالا درست کنید. برای این مدل مو تنها مرحله‌ای که باید انجام دهید این است که موهایتان را از قسمت جلو تا وسط سر پوش دهید و در پشت سر به شکل دم اسبی از بالا ببندید.

یک مدل بافت موی ساده و باز

انتخاب مدل مو برای مهمانی برخلاف تصور، سخت نیست. مثلا تصویر بالا که یک مدل بافت موی ساده است می‌تواند ایده مناسبی برای هر میهمانی باشد. برای این مدل مو بهتر است ابتدا موهایتان را سشوار بکشید و سپس موهایتان را از وسط جدا کرده و در هر طرف یک بافت موی ساده انجام دهید و در پشت موها به هم ببندید و یا سنجاق بزنید و بقیه را آزاد رها کنید.

مدل موی یک طرفه باز

مدل موی دخترانه باز

اگر می‌خواهید انتخاب مدل موی زنانه و یا دخترانه شیکی داشته باشید بهتر است مد روز را تعقیب کنید. مدل موی باز موج‌دار و یک‌طرفه چهره شما را جوان‌تر و جذاب‌تر نشان خواهد داد.

مدل موی جمع شده بالای سر

مدل موی جمع شده

این مدل مو بسیار ساده می‌باشد و جزو ساده‌ترین انتخاب مدل مو زنانه و دخترانه می‌باشد، در این مدل، موها به شکل کاملا صاف در پشت سر جمع می‌شود و دم اسبی ایجاد شده را چند دور می‌چرخانیم تا در بالای سر جمع شود و سپس با سنجاق یا وسیله دیگر محکم می‌کنیم.

مدل موی ساده به همراه دو گیس بافت

مدل موی دخترانه

اگر پیشانی متناسبی دارید مدل موی پیشنهادی که در عکس بالا می‌بینید، گزینه مناسبی است. این مدل مو شما را چند سال جوان نشان خواهد داد. پس اگر می‌خواهید مدرن و جوان دیده شوید از این مدل مو استفاده کنید در این مدل مو از دو گیس بافت کمک گرفته شده است.

مدل موی فشن چتری

عکس مدل مو جدید

اگر می‌خواهید ظاهر فشن و اسپرتی داشته باشید، نیازی نیست ساعت‌ها در جلو آینه بنشینید بلکه بهتر است با موهای پریشان و خوش حالتتان سریع آماده شوید. در این مدل موهای قسمت جلویی سر، چتری هستند و موهای پشت سر تقریبا به هم ریخته و کوتاه!

موهای جمع شده بسیار شیک و مجلسی

شنیون مو دخترانه

اگر مدل جمع را برای خود می‌پسندید، می‌توانید از تصویر بالا برای انتخاب مدل موی زنانه و دخترانه ایده بگیرید. شاید برای درست کردن این مدل مو به کمی مهارت نیاز داشته باشید، اگر خودتان این مهارت را ندارید، بهتر است از یک آرایشگر کمک بگیرید.

موهای فر شده کاملا اسپرت و فشن

موهای فر

این مدل مو بسیار مدرن است و در اکثر مانکن‌های جهان می‌توانید این مدل مو را مشاهده نمایید. اگر شما کسی هستید که همیشه از مجعد و یا فر بودن موهایتان شکایت می‌کنید، یک پیشنهاد خوب برای شما داریم، مدل موی بالا برای موهای شما بسیار مناسب است و در کمترین زمان ممکن آماده خواهید شد.

مدل بافت موی تیغ ماهی زیبا و جذاب

بافت موی تیغ ماهی

اگر به موهای رسمی و شیکی نیاز دارید، در انتخاب مدل مو زنانه به شما مدل مشاهده شده در بالا را توصیه می‌کنم. این مدل مو بسیار ساده است و در یک طرف شانه به شکل تیغ ماهی جمع شده.

مدل موی باز ولی در عین حال مدرن

مدل موی باز اسپرت

شاید درست کردن قسمت جلویی موها، به نظر کار سختی بیاید ولی این گونه نیست. با کمک سنجاق و بابلیس و … می‌توانید این مدل موی مدرن را ایجاد کنید.

مدل موی شینیون شده و بافت

مدل موی شینیون زنانه

این مدل مو بسیار شیک است و برای عروسی‌ها کاربرد دارد که در این مدل هم از بافت مو استفاده خواهید کرد و هم قسمت جلویی مو، شینیون شده است.

مدل موی خاص سلطنتی

مدل موی زنانه

این مدل شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسید ولی ظاهر شیکی ایجاد می‌شود فقط بعید می‌دانم که خودمان بتوانیم این مدل مو را ایجاد کنیم و شاید بهتر باشد به آرایشگر مراجعه نماییم.

مدل موی صاف چتری

مدل موی چتری

این مدل مو برای مدرن و زیبا دیده شدن چهره شما کاربرد دارد برای درست کردن این مدل ابتدا باید موهای خود را صاف کنید و قسمت جلوی مو را نیز به صورت چتری سشوار بکشید.

راهنمای انتخاب مدل مو برای عروسی به پایان رسید. ممنون که با این مطلب همراه ما بودید، امیدوارم مورد پسندتان واقع شده باشد، لطفا نظرتان را در مورد این گالری و نکات مربوطه، بیان کنید.

مقاله‌ای که خواندید از منبع زیر برگرفته شده است:

stylecraze

5 دیدگاه برای “انتخاب مدل مو زنانه: چگونه برای مهمانی و عروسی خود مدل مو انتخاب کنیم؟

  1. رانیـــا گفته:

    هم قدیمین هم زشت ولی اعتناد به سقف اینا رووو دقت کردین نیشاشون تا گوشاشون بازه‌؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.