نکات مهم در خرید لباس عروس کوتاه

انتخاب لباس عروس کوتاه

انتخاب لباس عروس کوتاه

اکثر عروس خانوم‌ها دوست دارند در روز عروسی خود متفاوتر از دیگر عروس‌ها باشند و یا نمی‌توانند حجم سنگین و بلندی لباس عروس را تحمل کنند و ترجیح می‌دهند از لباس عروس کوتاه استفاده کنند. جالب است بدانید که قبل از این‌که ملکه ویکتوریا لباس عروس سفید بپوشد معمولا دختران لباس عروس آبی رنگ به تن می‌کردند. در این مطلب از مجله بانوان صورتی‌ها برای شما راهنمای انتخاب لباس عروس کوتاه را آماده کرده‌ایم تا اگر دوست دارید متفاوت باشید و از لباس عروس کوتاه استفاده کنید نکات مهم در خرید لباس عروس کوتاه را بدانید . همراه ما باشید.

راهنمای انتخاب لباس عروس کوتاه

انتخاب لباس عروس کوتاه

نکات مهم در انتخاب لباس عروس کوتاه

۱- لباس‌هایی با دوخت زیبا و با ظرافت انتخاب کنید تا تن‌خوری زیبایی داشته باشند و اندام شما را زیباتر نشان دهند. از انتخاب لباس عروس خیلی کوتاه پرهیز کنید سعی کنید لباس عروسی را انتخاب کنید که قد متوسطی داشته باشد. چون شما لباس عروس کوتاه را به این دلیل انتخاب می‌کنید که راحت‌تر باشید پس از انتخاب لباس‌ عروس خیلی کوتاه خودداری کنید.

۲- اگر شما اندامی لاغر دارید باید مدل لباس عروسی را انتخاب کنید که پر چین باشد و حالت پرنسسی  (لباس عروس پرنسسی) داشته باشد. ولی اگر اندامی چاق دارید سعی کنید لباس عروسی را انتخاب کنید که یقه‌ی لباس عروس پر زرق و برق باشد تا توجه مهمانان به بالای لباس باشد. ممکن است شما فکر کنید که لباس عروس کوتاه مناسب هر کسی نیست ولی این‌طور نیست همه می‌توانند لباس عروس کوتاه بپوشند.

راهنمای انتخاب لباس عروس کوتاه

لباس عروس کوتاه

۳- با توجه به اهمیت پاها در لباس عروس شما باید پاهای زیبایی داشته باشید تا بتوانید لباس عروس کوتاه بپوشید اگر قد شما کوتاه است سعی کنید از کفش‌های پاشنه بلند استفاده کنید تا زیبایی به پاهای شما ببخشد ولی اگر پاهای کشیده‌ای دارید سعی کنید که از کفش‌هایی با پاشنه متوسط استفاده کنید. انتخاب درست ظاهر کفش عروس نیز در هنگام پوشیدن لباس عروس کوتاه نیز بسیار مهم است شما باید کفشی را انتخاب کنید که به لباس عروس‌تان بیاید و زیبایی لباس عروس را دو چندان کند.

۴- نکته مهم دیگر در انتخاب لباس عروس کوتاه استفاده از کمربند می‌باشد. استفاده از کمربند در لباس عروس کوتاه می‌تواند زیبایی لباس عروس را افزایش دهد فقط سعی کنید از کمری استفاده کنید که اگر لباس‌ عروس‌تان پر زرق و برق است کمری بسیار ساده باشد و اگر لباس‌تان ساده است از کمری پر زرق و برق استفاده کنید تا زیبایی بیشتری به لباس عروس ببخشد.

راهنمای انتخاب لباس عروس کوتاه

۵- در انتخاب لباس عروس کوتاه سعی کنید مراسم عروسی‌تان را نیز در نظر بگیرید اگر مراسم عروسی‌تان خیلی مجلل است نباید از لباس عروس کوتاه استفاده کنید ولی اگر جشنی خودمانی و دوستانه برگزار می‌کنید لباس عروس کوتاه بهترین گزینه می‌تواند برای شما باشد.

امیدواریم مطلب “راهنمای انتخاب لباس عروس کوتاه” برای‌تان مفید واقع شده باشد.

7 دیدگاه برای “نکات مهم در خرید لباس عروس کوتاه

  1. سحر گفته:

    به تظرم لباس عروس کوتاهو توی عقدی به برونونی چیزی باید پدشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.